warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ciało

ćwiczenia na klatkę
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę powinniśmy stosować?

Kształt naszego ciała okazuje się być niesamowicie ważny, a im lepiej się ono prezentuje, tym mocniej świadomi siebie będziemy oraz tym więcej włączamy się w przeróżnego rodzaju inicjatywy.
bieżnia do biegania
Autor: Maryland Green Registry
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zainteresowała nas bieżnia do biegania?

Powinniśmy wiedzieć, że im więcej będziemy ćwiczyć, tym lepszą kondycję będziemy mieli, ale dodatkowo także nasze ciało będzie się wspanialej prezentowało.
Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość mężczyzn marzy o wysportowanej posturze. Nawet, gdy o tym nie mówią, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić kobietę swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach prościej jest zrzucić zbędne kg, niż wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
Herbata
Autor: ESSIAC®
Źródło: ESSIAC®
Na calutkim świecie nie brak entuzjastów picia herbaty, pysznego napoju, który można przyszykować na wiele sposobów. Warto zaznaczyć, że oprócz walorów smakowych herbata ma do zaoferowania także dobroczynne składniki, które wspaniale oddziałują na kondycję ciała i samopoczucie.

Jakie efekty daje regularne trenowanie na siłowni?

Submitted by admin on Thu, 11/13/2014 - 17:12

zajęcia fitness
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach multum osób regularnie chodzi trenować na siłownię. Niewątpliwie rezultaty ćwiczenia na siłowni są bardzo duże, zatem należałoby zastanowić się nad tym jakie konkretnie rezultaty można osiągnąć przez regularne trenowanie na siłowni.
sprzęt do ćwiczeń
Autor: Stefan Krasowski
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej wydajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest sprzęt na którym trenujemy. Dlatego właśnie decydując się na sprawunek swoich urządzeń do treningów, jak oraz także na pójście do siłowni, pragniemy posiadać świadomość, że korzystamy z takich sprzętów, które są najlepsze, które proponują nam najwięcej możliwości do wybrania, a co się z tym łączy, które pozwalają nam wszystko dopasować idealnie do siebie.
umięśniony murzyn
Autor: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny tryb życia jest zdecydowanie zły dla naszego zdrowia. Należy rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu jesteśmy w pracy. Bardzo często również bierzemy nadgodziny, pragnąc uczynić pozytywne wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przybywamy do domu zmordowani i rozdrażnieni, co nie ma korzystnego wpływu na nasze zdrowie i związki z rodziną. Mamy kłopoty z zasypianiem i szybko łapiemy wszelkiego rodzaju choroby. Nasze ciało przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my uparcie ignorujemy.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału odmienia się podejście Polaków do aktywności fizycznej. Gdy pójdziemy wieczorem do pobliskiego parku, będziemy zaskoczeni liczbą osób, które zajmują się bieganiem, trenują na rowerze albo ćwiczą nordic walking. Pozwoliliśmy się wmanewrować w modę na zdrowy styl życia. I świetnie.
Autor: iStock.com
Jesienne miesiące to dobry okres na wykuwanie formy. Nabycie wejściówki do klubu fitness jednak to całkiem nietania sprawa. O wiele bardziej opłacalne jest sprawienie sobie prywatnej siłowni w lokum. Jeśli posiadasz wolną przestrzeń, na przykład w altance bądź w piwnicy, warto nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne maszyny i szlifować formę kiedy chcesz. Bez ścisku i głośnej muzyki.
Autor: Wrocławskiego Parku Wodnego
Istnieją niezwykle różne typy masażu. Chociażby najpopularniejszy masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, wiele rodzajów masażu mięśni którym poddają się ludzie uprawiający sport… Wymieniać można by długo. Skupmy się jednak na tym ostatnim rodzaju. Terapie, jakim poddają się osoby uprawiające sport nie należą do przyjemnych. Doskonałym przykładem mogą być tu biegacze na długich dystansach. Rozpoczyna się właśnie okres długich biegów, w naszym kraju na jesień odbywają się trzy biegi maratońskie – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a trening do startu trwa dobrych parę miesięcy.
Syndicate content