warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ciało

ćwiczenia na klatkę
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę musimy zażywać?

Kształt naszego ciała okazuje się być niesamowicie ważny, a im wspanialej się ono przedstawia, tym bardziej świadomi siebie będziemy i tym więcej włączymy się w różnego typu inicjatywy.
bieżnia do biegania
Autor: Maryland Green Registry
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zainteresowała nas bieżnia do biegania?

Musimy wiedzieć, że im więcej będziemy ćwiczyć, tym wspanialszą siłę będziemy prezentowali, lecz dodatkowo również nasze ciało będzie się lepiej przedstawiać.
Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość panów marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, którymi mogliby zachwycić kobietę swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu sytuacjach prościej jest zrzucić nadprogramowe kilogramy, aniżeli wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
Herbata
Autor: ESSIAC®
Źródło: ESSIAC®
Na całym świecie nie brakuje entuzjastów picia herbaty, smacznego naparu, który można przygotować na sporo sposobów. Warto wiedzieć, że poza walorami smakowymi herbata może zaoferować też wartościowe czynniki, jakie doskonale oddziałują na kondycję ciała oraz nastrój.

Jakie efekty daje regularne trenowanie na siłowni?

Submitted by admin on Thu, 11/13/2014 - 17:12

zajęcia fitness
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie mnóstwo osób regularnie chodzi trenować na siłownię. Bez wątpliwości efekty trenowania na siłowni są niesłychanie wielkie, w związku z tym powinno się zastanowić się nad tym jakie konkretnie efekty można osiągnąć poprzez regularne ćwiczenia na siłowni.
sprzęt do ćwiczeń
Autor: Stefan Krasowski
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie więcej zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest sprzęt na którym trenujemy. Dlatego właśnie decydując się na zakup swoich urządzeń do treningów, jak i też na pójście do siłowni, chcemy mieć gwarancję, iż wykorzystujemy z takich urządzeń, które są najlepsze, które proponują nam najwięcej funkcji do wyboru, a co się z tym łączy, które pozwalają nam wszystko dobrać odpowiednio do siebie.
umięśniony murzyn
Autor: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy tryb życia jest bardzo zły dla naszego samopoczucia. Trzeba zacząć od tego, że zbyt dużo czasu siedzimy w pracy. Niezwykle często także bierzemy dodatkowe godziny, pragnąc uczynić jak najlepsze wrażenie na naszym szefie. W efekcie, przychodzimy do domu przemęczeni i poddenerwowani, co nie ma korzystnego wpływu na nasze samopoczucie oraz związki z rodziną. Mamy problemy z zasypianiem i szybko łapiemy różnego typu choroby. Nasze ciało wysyła nam różne sygnały alarmowe, które my uparcie ignorujemy.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy uczestniczymy w tym, jak powoli odmienia się nastawienie naszych rodaków do ćwiczeń. Kiedy wyjdziemy wieczorem do najbliższego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, jeżdżą na rowerze albo uprawiają nordic walking. Pozwoliliśmy się wmanewrować w modę na zdrowy tryb życia. I doskonale.
Autor: iStock.com
Jesień i zima to idealny okres na wykuwanie formy. Nabycie wejściówki do klubu fitness w Polsce to naprawdę nietania kwestia. Dużo bardziej racjonalne jest urządzenie własnej siłowni w mieszkaniu. Jeżeli posiadasz wolną przestrzeń, np. w garażu lub w piwnicy, powinieneś nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i szlifować formę kiedy chcesz. Bez ścisku i nielubianej muzyki.
Autor: Wrocławskiego Parku Wodnego
Są bardzo odmienne typy masażu. Na przykład najbardziej popularny masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, wiele rodzajów masażu skupiającego się na mięśniach jakim poddają się sportowcy… Wymieniać można by długo. Skupmy się jednakże na tym ostatnim typie. Terapie, jakim poddają się osoby uprawiające sport nie należą do przyjemnych. Doskonałym przykładem mogą być tutaj biegacze maratońscy. Rozpoczyna się właśnie okres jesiennych startów, w naszym kraju jesienią są trzy maratony – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a przygotowanie przed startem trwa dobrych parę miesięcy.
Syndicate content