warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ciało

ćwiczenia na klatkę
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę powinniśmy stosować?

Kształt naszego ciała okazuje się być niesamowicie ważny, a im lepiej się ono prezentuje, tym mocniej świadomi siebie będziemy oraz tym więcej włączamy się w przeróżnego rodzaju inicjatywy.
bieżnia do biegania
Autor: Maryland Green Registry
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zaciekawiła nas bieżnia do biegania?

Musimy wiedzieć, że im więcej będziemy ćwiczyć, tym lepszą siłę będziemy mieli, ale w dodatku także nasze ciało będzie się wspanialej przedstawiać.
Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość mężczyzn marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić wybrankę swojego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zrzucić zbędne kg, aniżeli wyrzeźbić piękne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
Herbata
Autor: ESSIAC®
Źródło: ESSIAC®
Na calutkim świecie nie brak entuzjastów picia herbaty, pysznego napoju, który można przyszykować na wiele sposobów. Warto zaznaczyć, że oprócz walorów smakowych herbata ma do zaoferowania także dobroczynne składniki, które wspaniale oddziałują na kondycję ciała i samopoczucie.

Jakie efekty daje regularne trenowanie na siłowni?

Submitted by admin on Thu, 11/13/2014 - 17:12

zajęcia fitness
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie mnóstwo osób regularnie chodzi trenować na siłownię. Z pewnością wyniki ćwiczenia na siłowni są nadzwyczaj duże, więc powinno się zastanowić się nad tym jakie konkretnie wyniki można uzyskać poprzez regularne trenowanie na siłowni.
sprzęt do ćwiczeń
Autor: Stefan Krasowski
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie więcej zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest sprzęt na którym trenujemy. Przez to właśnie decydując się na zakup swoich urządzeń do treningów, jak oraz też na pójście do siłowni, chcemy posiadać gwarancję, iż wykorzystujemy z takich urządzeń, które są najlepsze, które oferują nam najwięcej funkcji do wybrania, a co się z tym łączy, które pozwalają nam wszystko dopasować idealnie do siebie.
umięśniony murzyn
Autor: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy styl życia jest zdecydowanie zły dla naszego samopoczucia. Trzeba rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu siedzimy w pracy. Bardzo często też zgadzamy się na dodatkowe godziny, pragnąc zrobić pozytywne wrażenie na naszym naczelniku. W rezultacie, przybywamy do domu zmęczeni i rozdrażnieni, co nie ma dobrego wpływu na nasze zdrowie i związki z rodziną. Miewamy problemy z zasypianiem i szybko łapiemy różnego rodzaju choroby. Nasz organizm wysyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my nieustannie ignorujemy.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak powoli odmienia się podejście Polaków do sportu. Kiedy pójdziemy wieczorem do sąsiedniego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, jeżdżą na rowerze albo uprawiają nordic walking. Daliśmy się wciągnąć w modę na prozdrowotny tryb życia. I doskonale.
Autor: iStock.com
Jesienne miesiące to dobry okres na wykuwanie formy. Nabycie wejściówki do klubu fitness jednak to całkiem nietania sprawa. O wiele bardziej opłacalne jest sprawienie sobie prywatnej siłowni w lokum. Jeśli posiadasz wolną przestrzeń, na przykład w altance bądź w piwnicy, warto nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne maszyny i szlifować formę kiedy chcesz. Bez ścisku i głośnej muzyki.
Autor: Wrocławskiego Parku Wodnego
Istnieją niezwykle różne rodzaje masażu. Chociażby najbardziej popularny masaż relaksujący, masaż terapeutyczny, wiele typów masażu skupiającego się na mięśniach którym poddają się sportowcy… Wymieniać można by długo. Skoncentrujmy się jednak na tym ostatnim rodzaju. Terapie, którym poddają się sportowcy nie należą do przyjemnych. Idealnym przykładem mogą być tutaj biegacze maratońscy. Zaczyna się teraz czas jesiennych startów, w Polsce jesienią mamy trzy biegi maratońskie – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a przygotowanie do startu trwa dobrych kilka miesięcy.
Syndicate content