warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mecz

piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie jest do końca wiadomo, z czego to wynika, ale wydaje się, że największa zasługa tej zmiany kryje się w lepszej świadomości, czym jest nasze ciało i zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.

Odzież piłkarska powinny być funkcjonalne

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 14:22

Piłka nożna, piłkarz
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
Każdy sportowiec, bez względu na to, czy uprawia sport czynnie, czy może jedynie amatorsko, musi posiadać dobry strój. Nie tylko przez to kolejni nagle będą wiedzieli, jaki sport uprawia, lecz także oraz równocześnie będzie posiadał świadomość, że nic nie będzie krępowało jego ruchów i przez to wszelkie ćwiczenia będzie mógł robić w sposób odpowiedni.
Bramkarz
Autor: Charlie Kaijo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego narodu i zapytać o podstawową - według nich, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większa liczba pytanych odparłaby: piłka nożna. Zadziwiające biorąc pod uwagę fakt iż, nasza reprezentacja w ostatnim czasie nie zapewniła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki. Ale tłumy kibiców, całe rodziny trzymający kciuki, a dla każdego liczy się tylko jeden cel – emocjonująca zabawa, okraszona nutką pozytywnej rywalizacji.
Syndicate content