warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mecz

piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.

Odzież piłkarska powinny być funkcjonalne

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 14:22

Piłka nożna, piłkarz
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
Każdy sportowiec, bez względu na to, czy uprawia sport zawodowo, czy może tylko amatorsko, musi posiadać dobry strój. Nie jedynie przez to inni od razu będą wiedzieli, jaki sport uprawia, ale także i równocześnie będzie miał gwarancję, iż nic nie będzie ograniczało jego ruchów oraz dzięki temu wszystkie figury będzie miał szansę wykonywać w sposób prawidłowy.
Bramkarz
Autor: Charlie Kaijo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego społeczeństwa i zadać pytanie o główną - ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większość biorących udział w sondażu odparłaby: futbol. Zastanawiające biorąc pod uwagę fakt iż, nasza reprezentacja w ostatnim czasie nie przyniosła nam zbyt wielu powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki. To tłumy kibiców, całe rodziny trzymający kciuki, a dla każdego liczy się tylko jeden cel – dobra rozgrywka, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji.
Syndicate content