warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

sztanga

Hantle
Autor: apfelfred
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach uprawianie sportu to już nie jedynie zwykła pasja, ale tak naprawdę jeden z czynników bycia modnym. Faktycznie każdy miał w swoim życiu jakąś dietę i próbował stracić zbyteczne kilogramy. Jednym się to udaje bez sporych wyrzeczeń, inni muszą przebyć cięższą drogę. Są natomiast takie porady, do których winien zastosować się każdy, kto potrzebuje właściwie zatroszczyć się o swoją sylwetkę i samopoczucie.
siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domu należy wybrać uważnie. Przede wszystkim, istotna jest wielkość. Gdy spojrzymy przykładowo na bieżnie przekonamy się, że mogą być ogromne, więc wygospodarowanie w mieszkaniu przestrzeni na tego rodzaju sprzęt może być niełatwe. Jeżeli odpowiednio poszukamy spokojnie znajdziemy dużo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, który model poleca do domowego użytku.
Pragniesz nabrać trochę mięśni? Chcesz zrzucić brzuch? Pierwszy raz na siłowni i nie wiesz, do czego służą widoczne tam przyrządy? Prezentujemy poradnik zaprojektowany dla ciebie.

W jaki sposób ćwiczyć w domu

Submitted by admin on Mon, 11/19/2012 - 14:22

odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Nieprzyjemna jesienna pogoda to nie wymówka, by przestać ćwiczyć. Do urlopów jeszcze sporo dni, zatem dobrze ten sezon spożytkować na rzeźbienie zgrabnego ciała. Częste chadzanie na siłownię niestety jest dosyć kosztowne. Wyjściem z tej sytuacji jest jednorazowe wyłożenie gotówki na sprzęt treningowy, który da się zamontować w mieszkaniu. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w małym pomieszczeniu.
Syndicate content