warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bohater

online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach wiele ludzi gra w w przeróżne gry. A tych jest mnóstwo. Ludzie poszukują gier, które ich zaskoczą, wciągną bez reszty. Niektóre gry są spokojne a inne są szalone i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Wiadomo, że po pewnym czasie gra może nas nudzić, ale wtedy na pewno wyjdzie już jej kontynuacjaalbo podobna gra, która znowu okaże się dla nas najbardziej interesująca.

Ciekawy sposób na nudę, czyli gry kosmiczne

Submitted by admin on Mon, 10/26/2015 - 14:28

Gry na konsole
Wszyscy potrzebujemy w ciągu dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Relaks jest bardzo ważną częścią dnia, w związku z czym specjaliści zajmujący się zdrowym trybem życia informują, by nie zapominać o codziennej dawce czegoś, co daje nam radość. Relaks zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie na dziesięciolecia. Należy o tym pamiętać codziennie i poświęcać każdego dnia minimum kwadrans tylko sobie.

Bądź szpiegiem na własną rękę

Submitted by admin on Tue, 09/29/2015 - 12:48

Kamera sportowa
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy oglądamy filmy o przygodach Jamesa Bonda, to czasem przecieramy oczy ze zdziwienia, bo czego ten człowiek nie ma. I nie chodzi tu jedynie o cudowne kobiety, a o wszystkie gadżety, które otrzymuje. Nagle okazuje się, że długopis ma wyciągane ostrza, którymi da się okaleczyć kilka, a zwykły samochód to pojazd lepszy niż bryka Batmana, do tego jeszcze fantastyczny zegarek szpiegowski, który robi filmyi pomoże ustalić położenie swoje i wroga i co tam jeszcze tylko się zamarzy.

Warto znaleźć fajne gry

Submitted by admin on Thu, 04/03/2014 - 12:41

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy się zrelaksować po dniu trudnej pracy, to z pewnością idealnie robimy, jeśli kupimy sobie jedną z oferowanych konsol do gier. Wtenczas będziemy posiadali bogaty wybór oferowanych gier, jak oraz również różnych dodatków, przez które satysfakcja z grania będzie naprawdę spora, a my nie tylko będziemy mieli szansę grać sami, lecz też i będziemy mogli wybierać gry, gdzie będziemy mieli okazję się porównać z innymi graczami.
Syndicate content