warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wyprawy

buty trekkingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Spodnie trekkingowe warto mieć w swojej szafie. Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że im mocniejsze okażą się być spodnie, które ubieramy, tym dłużej będziemy mogli w nich chodzić. Przez to właśnie tak ważne jest to, by spodnie trekkingowe pojawiały się w naszej szafie, szczególnie że świetnie nadają się one na dalekie wędrówki.

W jaki sposób planować wyprawę kamperem ?

Submitted by admin on Thu, 09/03/2015 - 09:57

kamper
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to czas doskonały do przeprowadzania wszelakich reperacji i wprowadzania usprawnień w kamperach oraz przyczepach. W ciągu paru miesięcy bez problemów uporamy się ze wszelkimi problemami technicznymi. Jednakże zima to także doskonała pora, by zacząć planować oraz aranżować wakacyjne podróże. Wielu kierowców namyśla się, w jaki sposób to zrobić.Naturalnie w pierwszej kolejności trzeba wyznaczyć cel tegorocznej wycieczki. Paradoksalnie jest to trudniejsze niż cała reszta przygotowań.
kitesurfing
Autor: Alberto Otero García
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę możemy śmiało zauważyć pomnożenie zaciekawienia przeróżnymi ciekawymi sportami, które do tej pory nie miały dużej ilości gorliwych zapaleńców. Jest to bez wątpienia powiązane nie tylko z tak zwaną globalizacją i otwarciem na świat poprzez choćby dostęp do internetu i cyrkulację doświadczeń i pomysłów ze wszystkimi mieszkańcami ziemi, ale także z potrzebą zrobienia czegoś zajmującego, czym frapuje się wyjątkowo mało osób.
przewodnik
Wyjazdy na obozy, zawody harcerskie, podróże górskie - do wszystkich tych rodzajów działalności potrzebujemy właściwego oprzyrządowania. Nie jest prosto otrzymać coś odpowiedniego w ulicznym sklepie sportowym, jako że nie absorbują one się ściśle dystrybucją harcerskiego ekwipunku. Gdzie wobec tego szukać?
Syndicate content