warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

narty

Skitouring - czym jest i co powinno się o nim wiedzieć?

Submitted by admin on Tue, 06/07/2016 - 16:35

skitouring-obrazek
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Skitouring to pojęcie, które oznacza górskie wycieczki na nartach. Narciarze zamiast korzystać z wyciągów, zdołają wędrować w górach na nartach, co daje im możność interesujących przeżyć, i również poprawy swej kondycji. Niektórym postaciom chodzenie pod górkę na nartach zdoła wydawać się wprost nieosiągalne, chociaż dzięki właściwemu wyposażeniu - jest to realne.
Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało parę dni. To zdecydowanie za mało, żeby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy uczynić, żeby nie powrócić z wypadu w góry w gipsie? O czym należy pamiętać, i jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie podczas kolejnego wyjazdu na stok?

Znacznie ciężej można wykryć podsłuchy

Submitted by admin on Wed, 04/22/2015 - 09:29

Lupa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Podsłuchy są już znacznie mniejsze
Pragniemy się dowiedzieć co zrobią nasze dzieci, gdy nie ma nas w mieszkaniu? A może nie posiadamy nazbyt dużego zawierzenia do opiekunki, która opiekuje się naszym maleństwem?

Jaką kurtkę sportową zakupić?

Submitted by admin on Tue, 03/03/2015 - 14:33

jazda na nartach
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Odzież "oddychająca" odprowadza pot od ciała, natomiast kolejna warstwa garderoby magazynuje ciepło. Aby jednak wszystko to mogło zadziałać prawidłowo, ciało musi zostać osłonięte przed śniegiem oraz wiatrem. Dobre kurtki sportowe nie są najtańsze, jednakże świetnie sprawdzą się w wielu różnych warunkach.
Autor: iStock.com
Zima nieodłącznie kojarzy się ze śniegiem i nartami, zresztą bardzo dobrze można to zobaczyć na ilości wyciągów i ośrodków narciarskich, jakie działają w popularnych górskich kurortach. Wiele osób nie wyobraża sobie nawet ferii bez codziennych wizyt na stoku. Jednak ludzie mają taką naturę, że bez przerwy poszukują nowych rzeczy, chcą poznawać świat i przekraczać swoje możliwości, więc coraz większą popularnością cieszą się także mniej typowe formy spędzania wolnego czasu.
Snowboard, zima
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
No i nadeszły wytęsknione miesiące białego szaleństwa dla entuzjastów nart a także desek snowboardowych. Ci, którzy nie przespali sezonu przygotowawczego, mają już wszystko gotowe. Inni tymczasem szukają najlepszych rozwiązań przypuszczalnie na ostatnią chwilę przed wyjazdem.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Generalnie jakby tak zacząć analizować, to nie powinno istnieć takie coś jak znudzenie. No bo jak to możliwe, kiedy jest tyle aktywności, jakimi można się zainteresować. Przykładowo, kiedy mówimy o miesiącach letnich to zaraz myślimy o wszystkim, co najlepsze, czyli bieganie, grę w piłkę czy pływanie. możemy się latem nudzić.
Stok narciarski, dziecko, narciarze
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Co roku właściwie to samo. Pory roku uciekają bardzo szybko, lecz najszybciej mija lato, zaś ciągną i dłużą się tygodnie zimowe. Oczywiście, to nasze uczucie subiektywne, gdyż tak prawdziwie klimat się ociepla i tak mamy wiele ciepłych okresów w roku. Wystarczy spojrzeć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie roztopowe.
narty
Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przyjrzymy się aktualnym ofertom producentów obejmujących swym zasięgiem kurtki narciarskie i snowboardowe, stwierdzić powinno się znakomite przystosowanie do zmieniających się nierzadko wymogów klientów oraz warunków zewnętrznych. Kurtki dostępne są w rozmaitych rozmiarach, zarówno dla kobiet, jak i dla panów. Designerskie propozycje, z jakimi wychodzi do osób zainteresowanych producent już dzisiaj, dostępne są na stronie internetowej i w sklepie miejscowym.
narty wodne
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając właściwy typ obuwia na wakeboard należy kierować się nie jedynie marką oraz prestiżem danej firmy, jednak w szczególności zgodnością rozmiaru oraz wygodą. Biorąc pod uwagę buty wakeboard nie jest sportem nad wyraz wymagającym. Dla prawdziwych pasjonatów, jacy spróbowali już wakeboardowego szaleństwa i są przekonani, że będą kontynuować dzieło, rekomendowane jest zainwestować w pełen zestaw. Wybierane przez klientów buty muszą być całkowite dostosowane do wymagań deski wakeboardowej.
Syndicate content