warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

narty

Skitouring - czym jest i co powinno się o nim wiedzieć?

Submitted by admin on Tue, 06/07/2016 - 16:35

skitouring-obrazek
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Skitouring to pojęcie, które symbolizuje górskie wycieczki na nartach. Narciarze zamiast korzystać z wyciągów, mogą wędrować w górach na nartach, co zapewnia im możliwość atrakcyjnych przeżyć, i także poprawy swojej kondycji. Niektórym postaciom chodzenie pod górkę na nartach może wydawać się wręcz nieosiągalne, aczkolwiek dzięki stosownemu wyposażeniu - jest to możliwe.
Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do zaczęcia ferii zostało kilka dni. To na pewno zbyt mało, żeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, żeby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym trzeba pamiętać, a także jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wypadu na narty?

Znacznie ciężej można wykryć podsłuchy

Submitted by admin on Wed, 04/22/2015 - 09:29

Lupa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Podsłuchy są już znacznie mniejsze
Pragniemy się dowiedzieć co zrobią nasze dzieci, gdy nie ma nas w mieszkaniu? A może nie posiadamy nazbyt dużego zawierzenia do opiekunki, która opiekuje się naszym maleństwem?

Jaką kurtkę sportową zakupić?

Submitted by admin on Tue, 03/03/2015 - 14:33

jazda na nartach
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Odzież "oddychająca" odprowadza pot od ciała, natomiast kolejna warstwa garderoby magazynuje ciepło. Aby jednak wszystko to mogło zadziałać prawidłowo, ciało musi zostać osłonięte przed śniegiem oraz wiatrem. Dobre kurtki sportowe nie są najtańsze, jednakże świetnie sprawdzą się w wielu różnych warunkach.
Autor: iStock.com
Zima zawsze będzie się kojarzyć ze śniegiem i nartami, zresztą doskonale to widać na ilości wyciągów i ośrodków narciarskich, jakie działają w popularnych miejscowościach wypoczynkowych w górach. Wielu ludzi nie wyobraża sobie nawet ferii bez codziennych wizyt na stoku. Jednak ludzie mają taką naturę, że bez przerwy szukają nowych rzeczy, chcą poznawać świat i pokonywać swoje słabości, więc coraz większą popularnością cieszą się również bardziej nietypowe formy spędzania wolnych chwil.
Snowboard, zima
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
No i nadeszły wytęsknione miesiące białego szaleństwa dla entuzjastów nart a także desek snowboardowych. Ci, którzy nie przespali sezonu przygotowawczego, mają już wszystko gotowe. Inni tymczasem szukają najlepszych rozwiązań przypuszczalnie na ostatnią chwilę przed wyjazdem.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Generalnie jakby tak pomyśleć, to nie może istnieć takie coś jak znudzenie. No bo jak to realne, gdy jest tak dużo aktywności, którymi można się zainteresować. Przykładowo, gdy mówimy o okresie letnim to zaraz na myśli mamy wszystko, co najbardziej korzystne, czyli bieganie, pływanie czy grę w piłkę. da się latem nudzić.
Stok narciarski, dziecko, narciarze
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Co roku właściwie to samo. Pory roku uciekają bardzo szybko, lecz najszybciej mija lato, zaś ciągną i dłużą się tygodnie zimowe. Oczywiście, to nasze uczucie subiektywne, gdyż tak prawdziwie klimat się ociepla i tak mamy wiele ciepłych okresów w roku. Wystarczy spojrzeć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie roztopowe.
narty
Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przyjrzymy się aktualnym propozycjom producentów obejmujących swoim zasięgiem kurtki narciarskie i snowboardowe, stwierdzić trzeba znakomite przystosowanie do zmieniających się nierzadko wymagań klientów oraz warunków zewnętrznych. Kurtki dostępne są w różnych rozmiarach, tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Designerskie propozycje, z jakimi wychodzi do osób zainteresowanych producent już teraz, dostępne są na stronie internetowej i w sklepie miejscowym.
narty wodne
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Stawiając na odpowiedni typ obuwia na wakeboard należy kierować się nie tylko marką i prestiżem danej firmy, ale przede wszystkim zgodnością rozmiaru i wygodą. Gdy chodzi właśnie o buty wakeboard nie jest sportem nadzwyczaj wymagającym. Dla prawdziwych pasjonatów, którzy spróbowali już wakeboardowego szaleństwa i są przekonani, że będą kontynuować dzieło, rekomendowane jest zainwestować w pełen zestaw. Wybierane przez klientów buty muszą być stuprocentowe dostosowane do wymagań deski wakeboardowej.
Syndicate content