warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

usługa

namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi okres letni, zrobi się cieplej – każdy właśnie zamyśla o wypoczynkowym urlopie. Śnimy o odpoczynku od obowiązków, bezstresowym spędzaniu wolnego z bliskimi i znajomymi. Większości z Nas rozmyśla o tropikalnych plażach, czystych morzach i upalnym, egzotycznym nastroju. Bywają wśród Nas jednak miłośnicy i hobbyści dyscyplin ektramalnych i wyczynowych, którzy wolą poświęcić własne wolne dni na ruchową przygodę.
gra
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, ogromnie dużo czasu spędza się w grodach, koloniach, bądź przystaniach. W owych właśnie miejscach jest możliwość sprzedać ukradzione przedmioty, albo zamienić je na takie, które przydadzą nam się w dalszej zabawie. Pragnąc podjąć się dowolnego zadania, wskazane jest się udać do gospody. W centrum jest zagadkowy osobnik, który zleci nam misję do przeprowadzenia. Zróżnicowanie zadań w grze kraina wikingów jest duża, wobec tego nikomu nie powinno się znużyć ich wykonywanie.
Syndicate content