warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

usługa

namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi lato, robi się ciepło – każdy już rozmyśla o wakacyjnym urlopie. Marzymy o odpoczynku od pracy, beztroskim spędzaniu czasu z rodziną i znajomymi. Większości z Nas rozmyśla o tropikalnych plażach, czystych morzach i gorącym, egzotycznym nastroju. Są pośród Nas jednakże miłośnicy i zapaleńcy sportów ektramalnych i wyczynowych, którzy preferują zaplanować swoje wolne urlopy na ruchową atrakcje.
gra
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, nadzwyczaj wiele czasu spędza się w grodach, wioskach, lub przystaniach. W owych właśnie punktach można sprzedać ukradzione przedmioty, ewentualnie zamienić je na takie, jakie przydadzą nam się w dalszej grze. Pragnąc podjąć się jakiegokolwiek zadania, wskazane jest się udać do gospody. W centrum jest niezwykły jegomość, który zleci nam misję do przeprowadzenia. Rozmaitość zadań w grze kraina wikingów jest duża, wobec tego nikomu nie powinno się znużyć ich realizowanie.
Syndicate content