warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

usługa

namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi okres letni, zrobi się ciepło – ktokolwiek właśnie rozmyśla o wypoczynkowym wyjeździe. Śnimy o odpoczynku od obowiązków, beztroskim spędzeniu wolnego z bliskimi i przyjaciółmi. Większości z dorosłych namyśla się o egzotycznych plażowiskach, świeżych morzach i upalnym, egzotycznym klimacie. Są pośród Nas jednakże miłośnicy i zapaleńcy dyscyplin ryzykownych i niszowych, którzy preferują zaplanować własne wolne dni na wysiłkową przygodę.
gra
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, niezwykle sporo czasu spędza się w miastach, osadach, lub przystaniach. W tych właśnie miejscach trzeba sprzedać ukradzione przedmioty, ewentualnie wymienić je na takie, jakie będą potrzebne nam się w dalszej zabawie. Chcąc podjąć się jakiegokolwiek zadania, powinno się się udać do karczmy. W centrum jest niezwykły osobnik, który zleci nam funkcję do przeprowadzenia. Rozmaitość zagadnień w grze kraina wikingów jest znaczna, toteż nikomu nie powinno się znużyć ich realizowanie.
Syndicate content