warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

figura

Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość panów marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, którymi mogliby zachwycić kobietę swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu sytuacjach prościej jest zrzucić nadprogramowe kilogramy, aniżeli wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.

Jakie efekty daje regularne trenowanie na siłowni?

Submitted by admin on Thu, 11/13/2014 - 17:12

zajęcia fitness
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie mnóstwo osób regularnie chodzi trenować na siłownię. Bez wątpliwości efekty trenowania na siłowni są niesłychanie wielkie, w związku z tym powinno się zastanowić się nad tym jakie konkretnie efekty można osiągnąć poprzez regularne ćwiczenia na siłowni.
sport - rower
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie niewiele osób ma czas na uprawianie sportu. Często jesteśmy zabiegani, praca, dom, obowiązki, szkoła - to wszystko sprawia, iż raptem mamy czas na wytchnienie, a co dopiero na aktywność fizyczną. Sporo osób po powrocie do domu woli przysiąść przed telewizorem i w ten właśnie sposób się zrelaksować niż przykładowo wybrać się na siłownię.
Syndicate content