warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

figura

Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość mężczyzn marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić wybrankę swojego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zrzucić zbędne kg, aniżeli wyrzeźbić piękne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.

Jakie efekty daje regularne trenowanie na siłowni?

Submitted by admin on Thu, 11/13/2014 - 17:12

zajęcia fitness
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie mnóstwo osób regularnie chodzi trenować na siłownię. Z pewnością wyniki ćwiczenia na siłowni są nadzwyczaj duże, więc powinno się zastanowić się nad tym jakie konkretnie wyniki można uzyskać poprzez regularne trenowanie na siłowni.
sport - rower
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niewiele osób ma czas na praktykowanie sportu. Częstokroć jesteśmy zabiegani, praca, dom, obowiązki, szkoła - to wszystko powoduje, że raptem mamy czas na wytchnienie, a co dopiero na aktywność fizyczną. Dużo osób po powrocie do domu woli przysiąść przed telewizorem i w ten tylko sposób się zrelaksować aniżeli przykładowo wybrać się na siłownię.
Syndicate content