warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

figura

Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość mężczyzn marzy o wysportowanej posturze. Nawet, gdy o tym nie mówią, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić kobietę swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach prościej jest zrzucić zbędne kg, niż wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.

Jakie efekty daje regularne trenowanie na siłowni?

Submitted by admin on Thu, 11/13/2014 - 17:12

zajęcia fitness
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach multum osób regularnie chodzi trenować na siłownię. Niewątpliwie rezultaty ćwiczenia na siłowni są bardzo duże, zatem należałoby zastanowić się nad tym jakie konkretnie rezultaty można osiągnąć przez regularne trenowanie na siłowni.
sport - rower
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj niedużo osób ma czas na praktykowanie sportu. Nieraz jesteśmy zabiegani, praca, dom, obowiązki, szkoła - to wszystko sprawia, iż ledwo mamy czas na odetchnięcie, a co dopiero na aktywność fizyczną. Mnóstwo osób po powrocie do domu woli usiąść przed telewizorem i w ten tylko sposób się zrelaksować niż na przykład wybrać się na siłownię.
Syndicate content