warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

motywacja

Trening
Autor: adidas
Źródło: adidas
Pragnąc zapewnić sobie nienaganną sylwetkę trzeba zadbać o systematyczny trening, ponieważ tylko taki jest w stanie dostarczyć nam oczekiwane rezultaty. Trening na masę musi iść w parze z odpowiednim odżywianiem, które zapewnia siłę i energię do tworzenia sobie kolejnych celów. W momencie wzmacniania części ciała dużą rolę pełni stawianie sobie wyzwań, za sprawą których możemy systematycznie motywować się do kolejnych działań.

Gra Nemexia przerzuci nas w inny świat

Submitted by admin on Wed, 02/18/2015 - 11:28

gra
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że chcemy się odprężyć, kilka chwil poświęconych przy jakiejś grze zezwala nam się zresetować i pozyskać sił do dalszego zadania. Dlatego właśnie takim powodzeniem cieszą się gry przeglądarkowe, które możemy niesamowicie prędko znaleźć, są zróżnicowane, a równocześnie niezbyt skomplikowane jeżeli chodzi o zadania oraz co najistotniejsze, działają na każdej przeglądarce, więc nie musimy mieć do nich żadnego specjalnego sprzętu, gdyż będą funkcjonowały nawet na najsłabszym komputerze.

Przeczytaj, jakie gry są obecnie popularne

Submitted by admin on Mon, 08/18/2014 - 13:37

psp
Autor: aleXwire
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze zupełnie niedawno najważniejszym zajęciem pociechy było bieganie po podwórkach i wdrapywanie się na drabinki. Potem zainteresowały się komputerami oraz grami, które zaczęły się na nie pojawiać, chociaż może nie były one nazbyt wspaniale zrobione. Teraz jednak dzieci mają całkowicie odmienną rozrywkę, a są nimi gry na konsolach, gry które są przygotowane na wspaniałym poziomie, a co się z tym wiąże, naprawdę mają szanse nas przerzucić w całkowicie inny świat.

Motywacja - jak wytrwale zmierzać do celu

Submitted by admin on Thu, 01/03/2013 - 10:28

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
Motywacja to to, czego każdy z nas potrzebuje o każdej porze dnia. Motywacja jest konieczna żeby wstać z łóżka wcześnie rano, żeby każdego dnia siedzieć przez 8 godzin w swoim miejscu zatrudnienia (nawet, jeżeli ją lubimy)albo aby zakończyć studia z odpowiednim co najmniej wynikiem.
Syndicate content