warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

motywacja

Trening
Autor: adidas
Źródło: adidas
Pragnąc zapewnić sobie idealną sylwetkę należałoby zadbać o regularny trening, ponieważ właśnie taki potrafi zagwarantować nam oczekiwane rezultaty. Trening na masę powinien iść w parze z prawidłowym spożywaniem posiłków, które gwarantuje siłę i energię do tworzenia sobie następnych celów. W czasie powiększania części ciała bardzo dużą rolę pełni stawianie sobie wyzwań, dzięki czemu możemy regularnie motywować się do kolejnych działań.

Gra Nemexia przerzuci nas w inny świat

Submitted by admin on Wed, 02/18/2015 - 11:28

gra
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że chcemy się odprężyć, kilka minut spędzonych przy jakiejś grze pozwala nam się oczyścić i nabrać sił do późniejszego działania. Przez to właśnie takim powodzeniem cieszą się gry przeglądarkowe, które można niesamowicie szybko wyszukać, są zróżnicowane, a równocześnie mało trudne jeżeli idzie o zadania i co najistotniejsze, funkcjonują na każdej przeglądarce, więc nie potrzebujemy do nich żadnego specjalnego sprzętu, bo będą funkcjonowały nawet na najsłabszym komputerze.

Przeczytaj, jakie gry są obecnie popularne

Submitted by admin on Mon, 08/18/2014 - 13:37

psp
Autor: aleXwire
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze całkiem niedawno głównym zajęciem pociechy było bieganie po podwórkach i wspinanie się na drabinki. Potem zainteresowały się komputerami i grami, które zaczęły się na nie zjawiać, chociaż być może nie były one nazbyt świetnie przygotowane. Dzisiaj jednak dzieci posiadają całkowicie inną rozrywkę, a są nimi gry na konsolach, gry które są przygotowane na najwyższym poziomie, a co się z tym wiąże, na pewno mają szanse nas przenieść w całkowicie odmienny świat.

Motywacja - jak wytrwale zmierzać do celu

Submitted by admin on Thu, 01/03/2013 - 10:28

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
Motywacja jest tym, czego każda osoba potrzebuje w każdej chwili życia. Motywacja jest niezbędna by wstać z łóżka o poranku, żeby każdego dnia spędzić 8 godzin w swoim miejscu zatrudnienia (nawet, jeżeli ją lubimy)lub aby skończyć studia z przyzwoitym przynajmniej rezultatem.
Syndicate content