warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

masaż

Nietuzinkowe pomysły na prezent dla wszystkich

Submitted by admin on Fri, 04/18/2014 - 13:34

prezent
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i wyrazić nasze uczucie. Bukiet kwiatów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, lecz od czasu do czasu przydałaby się choć odrobina pomysłowości.
duża nowoczesna siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zakład kosmetyczny powinien posiadać na wyposażeniu różnego typu sprzęty, bez których nawet nie ma co myśleć o rozpoczęciu tego rodzaju działalności. Jeżeli planujemy otworzenie tego rodzaju biznesu trzeba rozejrzeć się wcześniej w ofercie, aby zakupić urządzenia świetnej jakości i w przystępnych cenach.

Profesjonalny masaż

Submitted by admin on Wed, 09/18/2013 - 14:03

Jeśli nasza praca jest siedząca, albo często uprawiamy sport często przydaje się nam masaż. Oczywiście są to odmienne masaże. Inaczej potraktowany zostanie pracownik korporacji, którego boli kręgosłup od wielu godzin siedzenia w niewygodnej pozycji przy biurku, a w inny sposób potraktowany zostanie na przykład biegacz, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia napiętych ścięgien.

Rehabilitacja lecznicza

Submitted by admin on Mon, 10/01/2012 - 12:11

kobieta
Autor: Thalac
Źródło: Thalac
Rehabilitacja to niełatwe działanie. Prowadząc rehabilitację koniecznie trzeba zadbać o mnóstwo rzeczy jednocześnie, żeby końcowy efekt był zgodny z zamierzeniami. Rzecz jasna dużo zależy od tego, jakie są przyczyny samej rehabilitacji, jednakże generalnie większość czynności jest powtarzalna przy różnych rodzajach działań rehabilitacyjnych.
Autor: Wrocławskiego Parku Wodnego
Istnieją niezwykle różne typy masażu. Chociażby najpopularniejszy masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, wiele rodzajów masażu mięśni którym poddają się ludzie uprawiający sport… Wymieniać można by długo. Skupmy się jednak na tym ostatnim rodzaju. Terapie, jakim poddają się osoby uprawiające sport nie należą do przyjemnych. Doskonałym przykładem mogą być tu biegacze na długich dystansach. Rozpoczyna się właśnie okres długich biegów, w naszym kraju na jesień odbywają się trzy biegi maratońskie – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a trening do startu trwa dobrych parę miesięcy.
Syndicate content