warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

masaż

Nietuzinkowe pomysły na prezent dla wszystkich

Submitted by admin on Fri, 04/18/2014 - 13:34

prezent
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Im bardziej jesteśmy oddani drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i wyrazić nasze uczucie. Bukiet tulipanów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, lecz od czasu do czasu przydałaby się choć odrobina pomysłowości.
duża nowoczesna siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zakład kosmetyczny musi mieć na wyposażeniu pewne urządzenia, bez których po prostu nie ma co rozmyślać o zaczynianiu takiego typu działalności. Gdy planujemy uruchomienie takiego biznesu trzeba porozglądać się wcześniej w ofercie, by nabyć urządzenia doskonałej jakości i w przystępnych cenach.

Profesjonalny masaż

Submitted by admin on Wed, 09/18/2013 - 14:03

Kiedy nasza praca jest siedząca, albo często uprawiamy sport często przydaje się nam masaż. Wiadomo są to odmienne masaże. W odmienny sposób potraktowany zostanie pracownik biurowy, który cierpi na ból kręgosłupa od wielu godzin siedzenia w tej samej pozycji przy biurku, a w inny sposób potraktowany zostanie sportowiec, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych ścięgien.

Rehabilitacja lecznicza

Submitted by admin on Mon, 10/01/2012 - 12:11

kobieta
Autor: Thalac
Źródło: Thalac
Rehabilitacja to niełatwe działanie. Prowadząc rehabilitację koniecznie trzeba zadbać o wiele rzeczy na raz, aby finalny efekt był zgodny z oczekiwaniami. Rzecz jasna dużo jest zależne od tego, jakie są przyczyny samej rehabilitacji, jednakowoż generalnie sporo działań jest powtarzalna przy różnych rodzajach działań rehabilitacyjnych.
Autor: Wrocławskiego Parku Wodnego
Są bardzo odmienne typy masażu. Na przykład najbardziej popularny masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, wiele rodzajów masażu skupiającego się na mięśniach jakim poddają się sportowcy… Wymieniać można by długo. Skupmy się jednakże na tym ostatnim typie. Terapie, jakim poddają się osoby uprawiające sport nie należą do przyjemnych. Doskonałym przykładem mogą być tutaj biegacze maratońscy. Rozpoczyna się właśnie okres jesiennych startów, w naszym kraju jesienią są trzy maratony – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a przygotowanie przed startem trwa dobrych parę miesięcy.
Syndicate content