warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

masaż

Nietuzinkowe pomysły na prezent dla wszystkich

Submitted by admin on Fri, 04/18/2014 - 13:34

prezent
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i wyrazić nasze uczucie. Bukiet kwiatów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, lecz od czasu do czasu przydałaby się choć odrobina pomysłowości.
duża nowoczesna siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy gabinet urody powinien mieć na wyposażeniu pewne urządzenia, bez których po prostu nie ma co rozmyślać o rozpoczynaniu tego typu działalności. Jeżeli mamy w planach otworzenie takiego biznesu należy rozejrzeć się wcześniej w ofercie, by zakupić urządzenia doskonałej jakości i w rozsądnych cenach.

Profesjonalny masaż

Submitted by admin on Wed, 09/18/2013 - 14:03

Jeżeli mamy siedzącą pracę, lub często uprawiamy sport często przydaje się nam masaż. Wiadomo są to inne masaże. W odmienny sposób masowany będzie pracownik korporacji, którego boli kręgosłup od wielu godzin siedzenia w niewygodnej pozycji przy komputerze, a w inny sposób masowany będzie na przykład biegacz, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych więzadeł.

Rehabilitacja lecznicza

Submitted by admin on Mon, 10/01/2012 - 12:11

kobieta
Autor: Thalac
Źródło: Thalac
Rehabilitacja to skomplikowane działanie. Prowadząc rehabilitację należy zadbać o wiele rzeczy jednocześnie, by finalny efekt okazał się zgodny z zamierzeniami. Rzecz jasna dużo jest zależne od tego, jakie są przyczyny samej rehabilitacji, jednakowoż generalnie sporo działań powtarza się przy różnych rodzajach działań rehabilitacyjnych.
Autor: Wrocławskiego Parku Wodnego
Istnieją niezwykle różne rodzaje masażu. Chociażby najbardziej popularny masaż relaksujący, masaż terapeutyczny, wiele typów masażu skupiającego się na mięśniach którym poddają się sportowcy… Wymieniać można by długo. Skoncentrujmy się jednak na tym ostatnim rodzaju. Terapie, którym poddają się sportowcy nie należą do przyjemnych. Idealnym przykładem mogą być tutaj biegacze maratońscy. Zaczyna się teraz czas jesiennych startów, w Polsce jesienią mamy trzy biegi maratońskie – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a przygotowanie do startu trwa dobrych kilka miesięcy.
Syndicate content