warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

masaż

Nietuzinkowe pomysły na prezent dla wszystkich

Submitted by admin on Fri, 04/18/2014 - 13:34

prezent
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Im bardziej jesteśmy oddani drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i wyrazić nasze uczucie. Bukiet tulipanów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, lecz od czasu do czasu przydałaby się choć odrobina pomysłowości.
duża nowoczesna siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zakład kosmetyczny musi mieć na wyposażeniu pewne urządzenia, bez których po prostu nie ma co rozmyślać o zaczynianiu takiego typu działalności. Gdy planujemy uruchomienie takiego biznesu trzeba porozglądać się wcześniej w ofercie, by nabyć urządzenia doskonałej jakości i w przystępnych cenach.

Profesjonalny masaż

Submitted by admin on Wed, 09/18/2013 - 14:03

Jeżeli nasza praca jest siedząca, albo intensywnie uprawiamy sport zazwyczaj przydatny może być nam masaż. Naturalnie są to różne masaże. W odmienny sposób masowany będzie pracownik biurowy, który cierpi na ból kręgosłupa od wielu godzin siedzenia w tej samej pozycji przed komputerem, a inaczej masowany będzie sportowiec, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia napiętych ścięgien.

Rehabilitacja lecznicza

Submitted by admin on Mon, 10/01/2012 - 12:11

kobieta
Autor: Thalac
Źródło: Thalac
Rehabilitacja to skomplikowane działanie. Prowadząc rehabilitację należy zadbać o mnóstwo rzeczy jednocześnie, żeby finalny efekt był zgodny z oczekiwaniami. Oczywiście dużo zależy od tego, jakie są przyczyny samej rehabilitacji, jednakże generalnie sporo czynności powtarza się przy różnych rodzajach działań rehabilitacyjnych.
Autor: Wrocławskiego Parku Wodnego
Są bardzo odmienne typy masażu. Na przykład najbardziej popularny masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, wiele rodzajów masażu skupiającego się na mięśniach jakim poddają się sportowcy… Wymieniać można by długo. Skupmy się jednakże na tym ostatnim typie. Terapie, jakim poddają się osoby uprawiające sport nie należą do przyjemnych. Doskonałym przykładem mogą być tutaj biegacze maratońscy. Rozpoczyna się właśnie okres jesiennych startów, w naszym kraju jesienią są trzy maratony – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a przygotowanie przed startem trwa dobrych parę miesięcy.
Syndicate content