warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

turyści

lokalizacja
Autor: Diana Wieczorek
Doskonałe na wczasy z rodziną, wypad z przyjaciółmi albo weekendową wyprawę we dwoje. Nieskazitelnie czyste jeziora, urzekające zabytki a także zapierające dech w piersiach krajobrazy – to wszystko otrzymasz wyłącznie w Pieninach.
domki letniskowe w lesie
Autor: Eric Lamoureux
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znacznie częściej ludzie decydują się na to, aby zamiast zameldowania w luksusowym hotelu wybrać domki letniskowe, które można wynajmować latem i zimą po atrakcyjnej cenie. Tym sposobem nie tylko zaoszczędzą pieniądze, lecz mają również pewność, iż w czasie wczasów z najbliższymi albo z przyjaciółmi spędzą wolne chwile w spokojnej atmosferze, zwykle w ustronnym miejscu.
mazurskie jezioro
Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś w czasie wakacji zimowych decydowano się przede wszystkim na to, żeby pojechać do miejscowości położonych w górach. W dniu dzisiejszym znacznie więcej ludzi decyduje się na spędzanie ferii w porze zimowej na Mazurach, gdyż to forma aktywności która kojarzy się z czymś innym, czego do tej pory nie spróbowano. I w rzeczy samej, osoby na to zdecydowane muszą wiedzieć, że będzie to jedna z ich lepszych decyzji.
most w Kłodzku
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Planując ciekawe wakacje w Polsce można śmiało brać pod uwagę rejon Kotliny Kłodzkiej. Przede wszystkim zachęca ona swoich gości wyjątkowymi walorami zdrowotnymi, o czym bardzo dobrze może zaświadczyć kilka uzdrowisk i więcej niż dwadzieścia sanatoriów.

W jaki miejscy spędzić fantastyczną majówkę?

Submitted by admin on Mon, 10/21/2013 - 12:27

wycieczka kajakiem
Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie nie przesadzam, jeżeli rzeknę, że aktualnie ludzie w naszym kraju kochają majówkę. Myślę, iż te majowe dni to niesamowita okazja na to by wreszcie odpocząć, zażyć relaksu, po prostu naładować trochę akumulatory - do letniego odpoczynku. Pragnę zwłaszcza polecić tutaj wizytę na Mazurach. W końcu Mazury to z całą pewnością jedna z najświetniejszych krain położonych na terenie naszego kraju. To generalnie wspaniałe, że Mazury leżą na terytorium Polski - a nie zawsze tak było!
Syndicate content