warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

turyści

lokalizacja
Autor: Diana Wieczorek
Znakomite na urlop z rodziną, wyjazd ze znajomymi czy weekendową wyprawę we dwoje. Nieskazitelnie czyste jeziora, urzekające zabytki jak również zapierające dech w piersiach widoki – to wszystko dostaniesz wyłącznie w Pieninach.
domki letniskowe w lesie
Autor: Eric Lamoureux
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znacznie częściej ludzie zdecydowani są na to, by zamiast zameldowania w drogim hotelu wybierać domki letniskowe, które da się wynająć o każdej porze roku po atrakcyjnej cenie. W ten sposób nie tylko oszczędzają gotówkę, lecz będą mieć także pewność, że w trakcie odpoczynku z najbliższymi bądź z przyjaciółmi spędzą wolne chwile w intymnej atmosferze, zwykle w ustronnym rejonie.
mazurskie jezioro
Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś w trakcie urlopu zimowego było zdecydowanym się przede wszystkim na to, by jechać w góry. W tym momencie o wiele więcej ludzi zdecydowanych jest na spędzenie wakacji zimowych na Mazurach, gdyż to alternatywa jaka kojarzona jest z czymś nowym, czego dotychczas nie wypróbowano. A faktycznie, osoby na to się decydujące powinny wiedzieć, że jest to jedna z ich lepszych decyzji.
most w Kłodzku
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Organizując ciekawe wczasy w naszym kraju można śmiało brać pod uwagę Kotlinę Kłodzką. W pierwszej kolejności kusi ona przyjeżdżających wyjątkowymi zdrowotnymi walorami, o czym bardzo dobrze może zaświadczyć kilka uzdrowisk i blisko trzydzieści sanatoriów.

W jaki miejscy spędzić fantastyczną majówkę?

Submitted by admin on Mon, 10/21/2013 - 12:27

wycieczka kajakiem
Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne nie przesadzam, jeśli rzeknę, że obecnie ludzie w naszym kraju uwielbiają weekendy majowe. Myślę, iż te majowe dni to niesamowita okazja na to by nareszcie odpocząć, zrelaksować się, najzwyczajniej w świecie naładować trochę akumulatory - do wakacyjnego wypoczynku. Pragnę szczególnie zalecić tutaj złożenie wizyty na Mazurach. W końcu Mazury to bez dwóch zdań jedna z najświetniejszych krain znajdujących się na obszarze Polski. To generalnie wspaniałe, że Mazury leżą na właśnie terytorium Polski - a nie zawsze tak bywało!
Syndicate content