warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

place zabaw

place producent

Submitted by admin on Fri, 12/12/2014 - 10:51

Place rozrywek, to kluczowe miejsce, gdzie dzieci w każdym wieku świetnie się bawią, ale również kształtują się fizycznie. Wspólna rozrywka kształtuje również współpracę z różnymi dziećmi i zdolność dzielenia się. Producent placów zabaw dopuszcza konstruowanie placów zabaw, o których dzieciaki śnią, placach, które okażą się osiągalne przy osiedlach, koło szkoły, przedszkola, żłobka. Wykonane są z najlepszych surowców, są trwałe, piękne poprzez długie lata, odporne na okoliczności pogodowe.

Oferty prezentów

Submitted by admin on Tue, 07/22/2014 - 15:49

plac zabaw
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Plac zabaw to odgraniczone, w wielu przypadkach ogrodzone punkt, zagwarantowane do zabawy dla latorośli. Place zabaw powstają na ogół w okolicy osiedli lokalowych, placówek oświaty albo żłobków. Stale winno się monitorować latorośl podczas gier. Na placu zabaw powinno się stwierdzić czy urządzenia zabawowe są bezpieczne, nieuszkodzone, dostosowane do wieku twojego dziecka, czy nawierzchnia pod przyrządami łagodzi upadek.
Syndicate content