warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

place zabaw

place producent

Submitted by admin on Fri, 12/12/2014 - 10:51

Place rozrywek, to podstawowe miejsce, gdzie pociech w każdym wieku doskonale się bawią, lecz także kształtują się fizycznie. Wspólna rozrywka polepsza też współpracę z innymi maluchami i zdolność dzielenia się. Producent placów zabaw dopuszcza kreowanie placów zabaw, o których dzieciaki śnią, placach, które będą dostępne przy osiedlach, nieopodal szkoły, przedszkola, żłobka. Wykonane są z najlepszych surowców, są trwałe, ładne przez długie lata, odporne na okoliczności atmosferyczne.

Oferty prezentów

Submitted by admin on Tue, 07/22/2014 - 15:49

plac zabaw
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Plac rozrywki to wydzielone, w szeregu przypadków ogrodzone miejsce, zagwarantowane do rozrywki dla latorośli. Place zabaw są tworzone z reguły w okolicy osiedli lokalowych, placówek oświaty lub żłobków. Stale winno się śledzić latorośl podczas zabawy. Na placu zabaw powinno się stwierdzić czy przyrządy zabawowe są bezpieczne, nieuszkodzone, dopasowane do wieku twojego dziecka, czy powierzchnia pod sprzętami osłabia upadek.
Syndicate content