warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

portal

wokalista
W dobie ogólnodostępnego Internetu ciężko jest ochronić dziecko przed jego oddziaływaniem. Jest on teraz tak popularny, natomiast jego zasięg tak ogromny, że nierzeczywisty świat coraz wyraźniej postrzegany jest w głowach naszych dzieci jako inna rzeczywistość.
gry online
Autor: Jovial Joystick
Źródło: http://www.flickr.com
Gra zoomumba przeniesie nas w świat zoo. Jeżeli lubimy wszystkie gry, w których pojawiają się zwierzęta, to musimy się namyślić, czy nie pragniemy zagrać w taką, w której będziemy właścicielem zoo. Sami możemy podejmować decyzję jak ma ono się prezentować i jakie zwierzęta mają się w nim odnaleźć. Wielkim powodzeniem wśród graczy szczyci się gra zoomumba, jedna z lepszych w tej kategorii co sprawia, że będziemy mogli spełnić swoje marzenia oraz sprawdzić się, jako dyrektor tak dużego przedsięwzięcia.
dzieci
Autor: Andrew Fysh
Źródło: http://www.flickr.com
Człowiek potrzebuje chwili wytchnienia od pracy, pory, kiedy ma możliwość skupiać się tylko na tym, co uwielbia czynić. W takiej sytuacji można zrelaksować się oraz odsunąć od kłopotów codzienności. Jest wiele interesujących sposobów wypełniania wolnego dnia, można uprawiać sporty albo oglądać telewizję, powodzeniem ludzi cieszą się również gry komputerowe.
Autor: pedrosimoes7
Kinematografia to branża, która od swoich początków datowanych na pierwsze dziesięciolecia XX wieku, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Warto spojrzeć chociażby obecnie jak spore są budżety filmów promowanych na skalę globalną – sięgają one nawet kilkudziesięciu milionów dolarów. Wszystko w jednym celu – zmontowania z danej produkcji jedynego w swoim rodzaju dzieła, dopracowanego do maksimum. Właśnie dlatego coraz większą ilość ludzi interesują wielorakie opinie o filmach, dzięki którym mają one okazję poznać zdanie dużego grona odbiorców odnośnie wybranej produkcji.
Syndicate content