warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PC

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej popularnych gier na polskim rynku - w Polsce, lecz zapewne w pozostałych również, trafić można na tysiące zapalonych sympatyków akurat tej gierki. W sumie autor artykułu nie zalicza się do ogromnych sympatyków Minecrafta, lecz naturalnie świetnie potrafi zrozumieć fenomen owego produktu.

Ranking najlepszych gier na konsolę w tym sezonie

Submitted by admin on Thu, 09/04/2014 - 13:24

Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Kocki lego od kilku dekad są jedną z najbardziej popularnych zabawek na świecie. Dzieci wprost kochają się nimi bawić, a w ostatnim czasie bardzo często są kupowane serie które nawiązują do najnowszych filmów dla dzieci. W zasadzie w każdym sklepie z zabawkami na półkach można znaleźć co najmniej parę pudełek z klockami, a w dużych miejscowościach są sklepy które tylko i wyłącznie oferują te klocki. Ciężko więc się dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, jakiego głównymi bohaterami są postacie z klocków, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta właśnie na scenariuszu tego filmu.

Czego w istocie uczą gierki?

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 11:25

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Skoro nie ma na kuli ziemskiej kraju, w którym grywanie w różnego rodzaju gry nie byłoby jedną z ulubionych rozrywek, sposobów spędzania wolnego czasu, nie może zbytnio zdziwić, że osobnik, który pomniejsza zalety gier jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!

Wciągające gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielka, wygodna i bardzo grywalna - to chyba najlepsza charakterystyka niewielkiej ręcznej konsolki, jaką jest wypuszczona parę lat temu PS Vita. Konsola wyposażona została w dotykowy ekran z pięciocalową przekątną, a także, co odróżnia ją wśród innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, dający zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc funkcjonalności ekranu dotykowego z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w żadnym innym urządzeniu.
opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętajmy, że dosyć częste przenosiny w magiczny świat gier to ogólnie nic złego. Jeżeli jesteśmy mądrzy, wiemy, iż od autentycznie wszystkiego można jakoś uzależnić, a więc zachowamy bądź co bądź umiar, nie będziemy mieli z niczym problemów. Jednak jeśli mamy zwichrowaną psychikę, często mamy poważne problemy z umiarem, pewnie dołączymy do grupy tych osób, którym w istocie gierki szkodzą. A rzeczywistość jest taka, że typowy gracz potrafi wyciągać wiele radości z grania, co najważniejsze, poznał granicę, a więc gry psp i tak nie stanowią dla niego przeszkody, która potem wygeneruje znaczne kłopoty, na przykład unikanie uczęszczania na studia - a są tego typu przypadki, a więc należy się wystrzegać uzależnień.
Syndicate content