warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PC

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej znanych gier na rynku - w naszym kraju, ale pewnie w pozostałych także, natrafić można na tysiące zapalonych sympatyków akurat owej gierki. Tak naprawdę autor tekstu nie zalicza się do mega miłośników Minecrafta, ale naturalnie doskonale rozumie potęgę owego rozrywkowego produktu.

Ranking najlepszych gier na konsolę w tym sezonie

Submitted by admin on Thu, 09/04/2014 - 13:24

Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Kocki lego od wielu lat stanowią jedną z najpopularniejszych zabawek w wielu krajach. Maluchy wprost uwiebiają się nimi bawić, a w ostatnim czasie niezwykle często kupowane są serie nawiązujące do puszczanych obecnie filmów dziecięcych. W praktycznie każdym ze sklepów zabawkowych można na półkach znaleźć przynajmniej parę pudełek z klockami, a w większych miejscowościach są sklepy które sprzedają jedynie te klocki. Ciężko się więc dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, jakiego głównymi bohaterami są klockowe postacie, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta właśnie na filmowym scenariuszu.

Czego w istocie uczą gierki?

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 11:25

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli brak na świecie kraju, gdzie granie w różnego rodzaju gry nie byłoby jedną z najukochańszych rozrywek, sposobów spędzania czasu, nie powinno zbytnio zdziwić, że człowiek, który deprecjonuje atuty gierek niejako naraża się na sporą krytykę!

Wciągające gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna - to najlepsza chyba ocena poręcznej przenośnej konsolki, którą jest zaprojektowana parę lat temu PS Vita. Konsola została wyposażona w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, wielodotykowy panel tylny, dający zupełnie nowe funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie podczas grania. Łącząc funkcjonalności ekranu z przodu z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny dotychczas w innych urządzeniach.
opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy pamiętać, że stosunkowo częste przenoszenie się w magiczny świat gier to w zasadzie nic niewskazanego. Jeśli jesteśmy rozsądni, wiemy, iż od autentycznie wszystkiego da się uzależnić, a więc zachowamy umiar, raczej nie będziemy mieli z niczym kłopotów. Jednakowoż jeśli mamy słabą psychikę, nierzadko mamy poważne kłopoty z umiarem, pewnie dołączymy do grupy tych osób, którym w istocie gierki zaszkodziły. A rzeczywistość jest taka, że statystyczny gracz potrafi wyciągać sporo frajdy z grywania, co najistotniejsze, poznał granicę, zatem gry psp tak czy siak nie stanowią dla niego jakiejś przeszkody, która potem wygeneruje duże problemy, przykładowo unikanie uczęszczania do pracy - istnieją tego typu przypadki, zatem trzeba się starać wystrzegać uzależnień.
Syndicate content