warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kultura

szkolenie
Autor: Médiathèque De Quimperlé
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzice dość często mają ten sam problem, a mianowicie jak zorganizować dziecku wolny czas. Problem ten dotyczy nie tylko do najmniejszych miast, lecz pojawia się również w tych większych, gdzie jak wiemy istnieje więcej sposobów, aby jakoś zaplanować ten czas. Tymczasem jest rzeczywiście bardzo dużo sposobów na świetną zabawę, trzeba tylko wiedzieć, jak rozpocząć i jak poprowadzić tego typu zabawę]. Jedną z najbardziej prostych form spędzania czasu wolnego jest organizacja zabaw w domu.
polowanie
Autor: per Corell
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że prawdziwych facetów już nie ma. Zewsząd alarmuje się, iż zapanowała epoka narcyzów, czyli mężczyzn zapatrzonych w siebie, mężczyzn bez właściwości, bez cech, które powinny być ich chlubą. To prawda, że coś uległo zmianie, lecz nie jest to tylko wina mężczyzn. Dawniej po prostu życie było mniej skomplikowane, dziś skomplikowało się sporo rzeczy, a rezultaty są takie, iż role społeczne i kulturowe się trochę pomieszały. Pomimo tego, mężczyźni jako gatunek istnieją, są jednakże bardziej elastyczni niż w dawnych czasach.
Syndicate content