warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

urlop

lokalizacja
Autor: Diana Wieczorek
Doskonałe na wakacje z rodziną, wypad z przyjaciółmi albo weekendową wycieczkę we dwoje. Nieskazitelnie czyste jeziora, urzekające zabytki i zapierające dech w piersiach widoki – to wszystko otrzymasz wyłącznie w Pieninach.
lodowiec
Autor: Guillaume Baviere
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas od czasu do czasu ma potrzebę, by gdzieś pojechać. To jak najbardziej naturalne. Lubimy w taki sposób odpoczywać, oderwać się od rzeczywistości, nieco zaszaleć. Lubimy zapomnieć o całym świecie i o swoich obowiązkach. Jednakże niestety wielu ludzi na wyjazd nie może sobie pozwolić zbyt często. Decydują tutaj względy finansowe, ale także fakt, że nie mamy niestety więcej urlopu.

Co spakować na wyjazd na camping

Submitted by admin on Wed, 02/03/2016 - 10:00

namiot
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas wie i zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest praca. Daje nam ona środki, dzięki którym możemy się utrzymać, jak również rozwijać nasze hobby i zainteresowania. Często zdarza się, że zarabianie forsy staje się celem życia i zapominamy o wszystkich innych radościach a nawet nie mamy chęci czy wydaje się nam, że nie potrzebujemy urlopu czy odpoczynku. Można uznać, że na całe szczęście nie jesteśmy takimi pracoholikami jak na przykład Japończycy, których nieomal siłą muszą kierować na urlop. W Polsce coraz bardziej popularny staje się wakacyjny wypoczynek za granicą.
namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi lato, robi się ciepło – każdy już rozmyśla o wakacyjnym urlopie. Marzymy o odpoczynku od pracy, beztroskim spędzaniu czasu z rodziną i znajomymi. Większości z Nas rozmyśla o tropikalnych plażach, czystych morzach i gorącym, egzotycznym nastroju. Są pośród Nas jednakże miłośnicy i zapaleńcy sportów ektramalnych i wyczynowych, którzy preferują zaplanować swoje wolne urlopy na ruchową atrakcje.

Gdzie spędzić ciekawe ferie nad jeziorem?

Submitted by admin on Tue, 08/25/2015 - 16:29

dwa krzesełka nad jeziorem
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to czas, w którym pragniemy jak najbardziej zrelaksować się i pozbyć się stresu. Rzecz jasna każdy ma odmienne preferencje i dla jednych będzie się to równało z chodzeniem po górach lub intensywnym zwiedzaniem, dla innych z kolei perfekcyjne będzie opalanie się na plaży i pływanie.
Morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wyczekuje wakacji. To wyjątkowy czas, kiedy można zapomnieć o obowiązkach, nieprzyjaznym szefie, korkach, szykowaniu dzieci do szkoły oraz codziennej gonitwie, która nigdy się nie kończy. Pakujemy torbę i wyruszamy w nieznane, by cieszyć się każdym dniem.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje sporo atrakcyjnych miejsc w Polsce godnych zobaczenia, jednakże to zwłaszcza jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy spragnieni wylegiwania się na plaży wśród tłumów rozentuzjazmowanych plażowiczów winni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na wycieczkowiczów wiele atrakcji.
morze
Autor: Der Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, w jakim każdy będzie chciał się jak najbardziej odprężyć. Z tego powodu, odpowiednio będzie zdecydować się na tego typu opcję wypoczynkową, która komuś przypadnie do gustu w największej mierze. Korzystne okaże się w takim wypadku rezerwowanie domków prywatnych w miejscowościach nadmorskich, które umożliwią spędzać wakacje w jeszcze korzystniejszych warunkach.
Beskidy
Autor: Greg_Men
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób słysząc o województwie śląskim przede wszystkim myśli o wielkich hutach i hałdach wydobywczych. A przecież region ten może bardzo dużo zaproponować także dla turystów, bo raptem kilkadziesiąt kilometrów w kierunku południa rozpościera się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.
morze
Autor: Albert Torelló
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest dość powszechny w naszym kraju, nie jest to wcale prawdą, a coraz więcej ludzi decyduje się na ten typ aktywności. To łączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z wodą, lecz także ukształtować kondycję oraz przekonać się o własnych umiejętnościach. Windsurfing zapewnia także duże dawki prawdziwej adrenaliny, co jest z cała pewnością ogromnym plusem tej dyscypliny.
Syndicate content