warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

urlop

lokalizacja
Autor: Diana Wieczorek
Doskonałe na wczasy z rodziną, wypad z przyjaciółmi albo weekendową wyprawę we dwoje. Nieskazitelnie czyste jeziora, urzekające zabytki a także zapierające dech w piersiach krajobrazy – to wszystko otrzymasz wyłącznie w Pieninach.
lodowiec
Autor: Guillaume Baviere
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas co jakiś czas ma potrzebę, żeby gdzieś pojechać. To całkowicie naturalne. Lubimy w ten sposób odpocząć, oderwać się od rzeczywistości, trochę zaszaleć. Lubimy zapomnieć o całym świecie i o swoich obowiązkach. Jednak niestety wiele osób na wyjazd nie może sobie pozwolić częściej niż raz w roku. Decydują tutaj względy finansowe, ale także fakt, że nie mamy po prostu więcej urlopu.

Co spakować na wyjazd na camping

Submitted by admin on Wed, 02/03/2016 - 10:00

namiot
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas wie i zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest praca. Daje nam ona środki, dzięki którym możemy się utrzymać, jak również rozwijać nasze hobby i zainteresowania. Często zdarza się, że zarabianie forsy staje się celem życia i zapominamy o wszystkich innych radościach a nawet nie mamy chęci czy wydaje się nam, że nie potrzebujemy urlopu czy odpoczynku. Można uznać, że na całe szczęście nie jesteśmy takimi pracoholikami jak na przykład Japończycy, których nieomal siłą muszą kierować na urlop. W Polsce coraz bardziej popularny staje się wakacyjny wypoczynek za granicą.
namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi okres letni, zrobi się cieplej – każdy właśnie zamyśla o wypoczynkowym urlopie. Śnimy o odpoczynku od obowiązków, bezstresowym spędzaniu wolnego z bliskimi i znajomymi. Większości z Nas rozmyśla o tropikalnych plażach, czystych morzach i upalnym, egzotycznym nastroju. Bywają wśród Nas jednak miłośnicy i hobbyści dyscyplin ektramalnych i wyczynowych, którzy wolą poświęcić własne wolne dni na ruchową przygodę.

Gdzie spędzić ciekawe ferie nad jeziorem?

Submitted by admin on Tue, 08/25/2015 - 16:29

dwa krzesełka nad jeziorem
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, w którym chcemy jak najbardziej zrelaksować się i wyzbyć się stresu. Rzecz jasna każdy ma różne preferencje i dla niektórych będzie to jednoznaczne z chodzeniem po górach czy intensywnym zwiedzaniem, dla innych z kolei idealne będzie opalanie się na plaży i pływanie.
Morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wyczekuje wakacji. To niezwykły czas, gdy można zapomnieć o obowiązkach, niesympatycznym szefie, korkach, szykowaniu pociech do szkoły i codziennej gonitwie, jaka nigdy się nie kończy. Pakujemy walizkę i ruszamy w nieznane, by cieszyć się każdym dniem.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje sporo atrakcyjnych miejsc w Polsce godnych zobaczenia, jednakże to zwłaszcza jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy spragnieni wylegiwania się na plaży wśród tłumów rozentuzjazmowanych plażowiczów winni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na wycieczkowiczów wiele atrakcji.
morze
Autor: Der Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to okres, w którym każdy chce się jak najbardziej wyluzować. Z tego powodu, właściwie jest zdecydować się na taką formę odpoczynku, która turyście przypadnie do gustu wyjątkowo. Pomocne okaże się w tym przypadku rezerwowanie noclegów prywatnych w miejscowościach nadmorskich, które pozwolą spędzić urlop w znacznie korzystniejszych warunkach.
Beskidy
Autor: Greg_Men
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi słysząc o Śląsku myśli przede wszystkim o wielkich kopalniach i hałdach wydobywczych. A przecież rejon ten może całkiem sporo zaoferować także dla turystów, bo zaledwie kilkadziesiąt kilometrów w kierunku południa rozpościera się całkowicie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.
morze
Autor: Albert Torelló
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest dość powszechny w naszym kraju, nie jest to wcale prawdą, a coraz więcej ludzi decyduje się na ten typ aktywności. To łączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z wodą, lecz także ukształtować kondycję oraz przekonać się o własnych umiejętnościach. Windsurfing zapewnia także duże dawki prawdziwej adrenaliny, co jest z cała pewnością ogromnym plusem tej dyscypliny.
Syndicate content