warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

urlop

lokalizacja
Autor: Diana Wieczorek
Znakomite na urlop z rodziną, wyjazd ze znajomymi czy weekendową wyprawę we dwoje. Nieskazitelnie czyste jeziora, urzekające zabytki jak również zapierające dech w piersiach widoki – to wszystko dostaniesz wyłącznie w Pieninach.
lodowiec
Autor: Guillaume Baviere
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas od czasu do czasu ma potrzebę, by gdzieś wyjechać. To oczywiście naturalne. Lubimy w ten sposób odpocząć, oderwać się od problemów, trochę zaszaleć. Chcemy zapomnieć o całym świecie i o wszelkich zmartwieniach. Jednak niestety wiele osób na wycieczkę nie może sobie pozwolić częściej niż raz w roku. Decydują tutaj względy finansowe, ale również fakt, że nie mamy niestety więcej urlopu.

Co spakować na wyjazd na camping

Submitted by admin on Wed, 02/03/2016 - 10:00

namiot
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne niejeden z nas wie i zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotna jest praca. Daje nam ona pieniądze, dzięki którym możemy się utrzymać, a także rozwijać nasze hobby i zainteresowania. Nierzadko zdarza się, że zarabianie kasy zostaje celem życia i zapominamy o wszystkich innych przyjemnościach a nawet nie mamy chęci lub wydaje się nam, że nie potrzebujemy urlopu czy odpoczynku. Można stwierdzić, że na szczęście nie jesteśmy takimi pracoholikami jak przykładowo Japończycy, których prawie siłą trzeba kierować na wakacje. W Polsce coraz popularniejszy zostaje wakacyjny odpoczynek za granicą.
namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi okres letni, zrobi się ciepło – ktokolwiek właśnie rozmyśla o wypoczynkowym wyjeździe. Śnimy o odpoczynku od obowiązków, beztroskim spędzeniu wolnego z bliskimi i przyjaciółmi. Większości z dorosłych namyśla się o egzotycznych plażowiskach, świeżych morzach i upalnym, egzotycznym klimacie. Są pośród Nas jednakże miłośnicy i zapaleńcy dyscyplin ryzykownych i niszowych, którzy preferują zaplanować własne wolne dni na wysiłkową przygodę.

Gdzie spędzić ciekawe ferie nad jeziorem?

Submitted by admin on Tue, 08/25/2015 - 16:29

dwa krzesełka nad jeziorem
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to czas, w którym pragniemy jak najbardziej zrelaksować się i wyzbyć się stresu. Oczywiście każdy ma różne preferencje i dla niektórych będzie się to równało z chodzeniem po górach czy intensywnym zwiedzaniem, dla innych z kolei perfekcyjne będzie opalanie się na plaży i pływanie.
Morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wyczekuje wakacji. To niezwykły czas, kiedy możemy zapomnieć o obowiązkach, męczącym szefie, korkach, szykowaniu dzieciaków do szkoły oraz codziennej gonitwie, która nigdy się nie kończy. Pakujemy torbę i ruszamy w nieznane, by cieszyć się każdym dniem.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje wiele wspaniałych miejsc w Polsce wartych obejrzenia, jednakże to w szczególności jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy zamierzający wylegiwać się na plaży wśród tłumów odpoczywających urlopowiczów powinni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na podróżnych wiele atrakcji.
morze
Autor: Der Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem, w którym każdy będzie chciał się jak najbardziej odprężyć. W związku z tym, właściwie będzie zdecydować się na tego typu opcję wypoczynkową, jaka turyście przypada do gustu w największej mierze. Pomocne będzie w takim wypadku rezerwowanie noclegów prywatnych nad morzem, jakie pozwolą spędzać wczasy w o wiele lepszych warunkach.
Beskidy
Autor: Greg_Men
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób słysząc o województwie śląskim przede wszystkim myśli o wielkich hutach i hałdach wydobywczych. A tymczasem rejon ten może całkiem sporo zaproponować także dla turystów, bo raptem kilkadziesiąt kilometrów na południe rozciąga się całkowicie inna kraina, niż kominy fabryk i kopalni.
morze
Autor: Albert Torelló
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest bardzo popularny w Polsce, nie jest to wcale prawda, a coraz więcej osób decyduje się na ten rodzaj aktywności. To połączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z przyrodą, lecz także ukształtować kondycję oraz przekonać się o własnych umiejętnościach. Windsurfing dostarcza również duże dawki niekłamanej adrenaliny, co jest z cała pewnością ogromnym plusem tej dyscypliny.
Syndicate content