warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gracze

panorama - muzyka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnym momencie zaczynało się wydawać, że wszelkie formy rozrywki i zabawy zamykają się w elektronicznych gadżetach z ekranami. Rzeczywiście popularność smartfonów, tabletów, laptopów i wielu innych tego typu gadżetów naprawdę jest ogromna, a jeżeli już ktoś taki sprzęt posiada, to z pewnością wykorzysta go też do tego, żeby na nim grać. Coraz bardziej do lamusa odchodziły tradycyjne książki, ale też najróżniejsze gry planszowe. I kiedy wszyscy rozgłaszali już koniec takiej rozrywki, to nagle okazało się, że ludzie jednak chcą grać w planszówki, co więcej, bez przerwy pojawią się nowe, jeszcze bardziej ciekawe produkcje.
gra
Autor: NVIDIA
Źródło: NVIDIA
Każdy z nas niezmiernie doskonale wie, że rozrywka to niewątpliwie istotna część naszego życia. Bez spoczynku oraz dobrej przyjemności nie bylibyśmy w stanie należycie funkcjonować. W naszym życiu nie możemy ponadto skupiać się tylko na obowiązkach, bowiem może mieć to wyjątkowo złe znaczenie dla własnej psychiki. Doświadczenie ujawnia nam, że selekcjonowane przez nas formy rozrywki mają współcześnie różnorodne odmiany. Część z nas lubi odpoczywać na świeżym powietrzu, gdzie może bez trudności uprawiać jogging lub pograć w inną grę zespołową.
gry
Autor: Sonja Pieper
Źródło: http://www.flickr.com
Człowiek od zawsze przepadał za grami. Na początku były to proste zabawy, bardzo nieskomplikowane, w których brało udział parę osób. To iż były proste nie ma dużego znaczenia, bo nie skala trudności powinna być najbardziej znacząca tutaj. Gdy gra jest zbyt skomplikowana, to osoby, jakie próbują w nią grać mogą szybko się zniechęcić.
gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe mogą być przygodowe, strategiczne, wymagające przedsiębiorczości lub negocjacji, a nawet aktywności fizycznej (np. Twister). Wszyscy znamy klasyki takie jak przykładowo Monopoly bądź Scrabble. Jednakże i wymienione gry posiadają dzisiaj różne wydania. Warto wybrać te najbardziej właściwą dla nas. Czasem gry planszowe odróżniają się jedynie grafiką, ale warto przyjrzeć się kolekcji i zdobyć tą, która najbardziej do nam odpowiada (nie każdy sklep z grami planszowymi oferuje pełny wybór gier).
zabawki
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy myślą nad upominkiem dla dziecka powinny dokładnie zastanowić się także nad jego preferencjami. Zabawki dla dzieci należy wybierać zależnie od wieku oraz płci pociechy. Sprawdzonym pomysłem jest podarowanie dziecku zabawki edukacyjnej, jaka pozwana na świetną zabawę, jak także bardzo korzystnie wpływa na rozwój dziecka.
Każdy z nas bezsprzecznie lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka wyraźnie pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy lekką dla nas rozrywką, która w rzeczy samej może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie ogromnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.
kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka wygląda dzisiaj zupełnie odmiennie, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują najróżniejsze rodzaje gier, a pograć naprawdę jest a czym. W zasadzie każdy posiada obecnie komórkę lub dotykowy smartfon, których możliwości obliczeniowe znacznie przewyższają komputery sprzed dekady. Już na tych małych sprzętach zagrać możemy w sporo najróżniejszych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych kuzynów, to znaczy tabletów.

Rodzaje gier na PS Vita kupić

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:25

PS Vita
Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas cały czas pamięta jeszcze oferowane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, na jakich grało pół Polski. Młodsi i starsi mogli godzinami łapać kulki czy przestawiać klocki. Obecnie propozycje grania znacznie się powiększyły, a producenci cały czas projektują nowe urządzenia mające dać jak najwięcej zabawy i rozrywki.

Doceńmy gry?

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:00

PSP
Autor: aleXwire
Źródło: http://www.flickr.com
Artykułów na temat gier na konsole bez większego cienia wątpliwości każdy z nas przeczytał w trakcie trwania życia bardzo dużo. Jednak tak można by powiedzieć o niemal każdej dziedzinie życia, która jest z nami od powiedzmy dekady.

Mity mające związek z graniem

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 09:39

screen z gry watch dogs
Autor: 2 TOP
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu człowiekowi oczywiście należy się pewna doza szacunki, w końcu należy traktować innych jak siebie samego. Jednakowoż gdy słucha się tych ludzi, którzy bardzo negatywnie mówią na temat gier, tak jakby w wyluzowanemu człowiekowi praktycznie odzywają się głęboko skrywane instynkty! No cóż za słabe myślenie - w żadnym razie nie można sądzić, że typowy miłośnik gier robi coś złego gdy na jakiś tam czas odpali grę.
Syndicate content