warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gracze

panorama - muzyka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnym momencie zaczynało się wydawać, że wszelkie formy zabawy i rozrywki zamykają się w elektronicznych gadżetach z ekranami. Faktycznie popularność smartfonów, tabletów, laptopów i wielu innych tego typu sprzętów naprawdę jest ogromna, a jeżeli już ktoś posiada taki sprzęt, to zapewne wykorzysta go też do tego, żeby trochę pograć. Niestety w zapomnienie odchodziły książki papierowe, ale też różnego rodzaju planszówki. I kiedy wiele osób już rozgłaszało koniec tego typy rozrywki, to nagle okazało się, że wiele osób jednak chce grać w planszówki, co więcej, cały czas wypuszczane są nowe, jeszcze ciekawsze produkcje.
gra
Autor: NVIDIA
Źródło: NVIDIA
Spora część z nas wyjątkowo dobrze wie, że rozrywka to niewątpliwie znacząca część naszego życia. Bez wypoczynku oraz dobrej rozrywki nie bylibyśmy w stanie należycie funkcjonować. W naszym życiu nie możemy na domiar tego skupiać się wyłącznie na obowiązkach, bowiem może mieć to niebywale złe znaczenie dla własnej psychiki. Praktyka pokazuje nam, że wybierane przez nas formy rozrywki mają w dniu dzisiejszym różne odmiany. Część z nas kocha odprężać się na świeżym powietrzu, gdzie może bez kłopotu pobiegać lub pograć w inną grę zespołową.
gry
Autor: Sonja Pieper
Źródło: http://www.flickr.com
Człowiek od dawna lubił grać w gry. Na początku wyglądało to jak łatwe zabawy, bardzo nieskomplikowane, w których uczestniczyło kilka osób. To że były proste nie ma większego znaczenia, gdyż nie skala trudności jest najbardziej znacząca w tym temacie. Jeżeli gra okazuje się nazbyt trudna, to osoby, które próbują w nią grać mogą szybko się zniechęcić.
gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe mogą być strategiczne, przygodowe, wymagające przedsiębiorczości oraz negocjacji, a wręcz aktywności cielesnej (przykładowo Twister). Wszyscy znają takie klasyki jak przykładowo Monopoly lub Scrabble. Jednak i owe gry mają współcześnie różne wersje. Warto wybrać te najbardziej właściwą dla nas. Niekiedy gry planszowe odróżniają się tylko grafiką, jednak warto przyjrzeć się kolekcji oraz zdobyć tą, która w największym stopniu do nam odpowiada (nie każdy sklep z grami planszowymi proponuje pełny asortyment gier).
zabawki
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które zastanawiają się nad prezentem dla dziecka powinny dokładnie zastanowić się też nad jego preferencjami. Upominki dla dzieci warto wybierać pod kątem wieku i płci pociechy. Bardzo dobrym pomysłem jest wręczenie dziecku zabawki edukacyjnej, która pozwana na świetną zabawę, jak także bardzo korzystnie wpływa na rozwój pociechy.
Każdy z nas bez wątpliwości lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka przejrzyście pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy przyjemną dla nas rozrywką, która jak najbardziej może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie wybitnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.
kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna prezentuje się obecnie całkowicie odmiennie, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś królują najróżniejsze rodzaje gier, a grać jest na czym. Praktycznie każdy posiada obecnie komórkę lub dotykowy smartfon, których obliczeniowe możliwości dużo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już na tych niewielkich sprzętach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej jest sprzedawanych ich większych kuzynów, czyli tabletów.

Rodzaje gier na PS Vita kupić

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:25

PS Vita
Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas cały czas pamięta jeszcze oferowane na straganach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, na jakich grało pół Polski. Młodsi i starsi mogli całymi godzinami chwytać kulki czy przestawiać klocki. Dzisiaj możliwości grania są wiele razy większe, a projektanci cały czas projektują nowe urządzenia które mają dostarczyć jak najwięcej zabawy oraz rozrywki.

Doceńmy gry?

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:00

PSP
Autor: aleXwire
Źródło: http://www.flickr.com
Artykułów dotyczących gier na konsole bez cienia wątpliwości każdy z nas przeczytał w czasie życia od zatrzęsienia. Jednak właściwie tak można powiedzieć o praktycznie każdej dziedzinie życia, która jest z nami od co najmniej dziesięciu lat.

Mity mające związek z graniem

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 09:39

screen z gry watch dogs
Autor: 2 TOP
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu człowiekowi oczywiście należy się odpowiednia doza szacunku, w końcu trzeba traktować bliźniego jak siebie samego. Jednakże kiedy wysłuchuje się ludzi, którzy mocno niepochlebnie mówią na temat gier, tak jakby w na co dzień spokojnemu człowiekowi niemal odzywają się głęboko ukryte instynkty! No cóż za beznadziejne myślenie - w żadnym razie nie należy sądzić, że zwykły fan gier robi coś nieodpowiedniego gdy na pewien czas odpali grę.
Syndicate content