warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gracze

panorama - muzyka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnym momencie wydawało się, że wszelakie formy rozrywki i zabawy zaczynają się zamykać w elektronicznych gadżetach z ekranami. Faktycznie popularność laptopów, smartfonów, tabletów i wielu innych tego typu sprzętów naprawdę jest ogromna, a jeżeli już ktoś posiada taki sprzęt, to z pewnością będzie go też chciał wykorzystać do tego, żeby trochę pograć. Coraz bardziej do lamusa odchodziły tradycyjne książki, a także różnego rodzaju planszówki. I kiedy wiele osób już rozgłaszało koniec tego typy rozrywki, to okazało się nagle, że wiele osób jednak chce grać w planszówki, co więcej, bez przerwy pojawią się nowe, jeszcze ciekawsze produkcje.
gra
Autor: NVIDIA
Źródło: NVIDIA
Spora część z nas szczególnie doskonale wie, że rozrywka to bez wątpienia kluczowa część naszego życia. Bez wypoczynku oraz dobrej rozrywki nie bylibyśmy w stanie właściwie działać. W naszym życiu nie możemy ponadto skupiać się jedynie na obowiązkach, bowiem może mieć to niezmiernie złe znaczenie dla własnej psychiki. Praktyka ujawnia nam, że wybierane przez nas formy rozrywki mają dzisiaj różne odmiany. Część z nas lubi odprężać się na świeżym powietrzu, gdzie może bez trudności pobiegać czy pograć w inną grę zespołową.
gry
Autor: Sonja Pieper
Źródło: http://www.flickr.com
Człowiek od dawna lubił grać w gry. Na początku wyglądało to jak łatwe zabawy, bardzo nieskomplikowane, w których uczestniczyło kilka osób. To że były proste nie ma większego znaczenia, gdyż nie skala trudności jest najbardziej znacząca w tym temacie. Jeżeli gra okazuje się nazbyt trudna, to osoby, które próbują w nią grać mogą szybko się zniechęcić.
gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe mogą być przygodowe, strategiczne, wymagające przedsiębiorczości albo negocjacji, a nawet aktywności fizycznej (na przykład Twister). Wszyscy znamy takie klasyki jak na przykład Monopoly czy Scrabble. Jednak i owe gry mają dzisiaj rozmaite wersje. Warto wybrać te najbardziej właściwą dla nas. Czasami gry planszowe różnią się jedynie grafiką, ale warto przyjrzeć się kolekcji oraz zdobyć tą, która najbardziej do nam odpowiada (nie każdy sklep z grami planszowymi proponuje pełny wybór gier).
zabawki
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które myślą nad upominkiem dla dziecka muszą precyzyjnie zastanowić się także nad jego upodobaniami. Zabawki dla dzieci należy wybierać pod kątem wieku i płci pociechy. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest podarowanie dziecku zabawki edukacyjnej, jaka gwarantuje świetną zabawę, jak także doskonale wpływa na rozwój pociechy.
Każdy z nas bez wątpliwości lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka przejrzyście pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy przyjemną dla nas rozrywką, która jak najbardziej może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie wybitnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.
kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna prezentuje się obecnie całkowicie odmiennie, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś królują najróżniejsze rodzaje gier, a grać jest na czym. Praktycznie każdy posiada obecnie komórkę lub dotykowy smartfon, których obliczeniowe możliwości dużo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już na tych niewielkich sprzętach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej jest sprzedawanych ich większych kuzynów, czyli tabletów.

Rodzaje gier na PS Vita kupić

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:25

PS Vita
Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas cały czas pamięta jeszcze oferowane na straganach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, na jakich grało pół Polski. Młodsi i starsi mogli całymi godzinami chwytać kulki czy przestawiać klocki. Dzisiaj możliwości grania są wiele razy większe, a projektanci cały czas projektują nowe urządzenia które mają dostarczyć jak najwięcej zabawy oraz rozrywki.

Doceńmy gry?

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:00

PSP
Autor: aleXwire
Źródło: http://www.flickr.com
Artykułów dotyczących gier na konsole bez cienia wątpliwości każdy z nas przeczytał w czasie życia od zatrzęsienia. Jednak właściwie tak można powiedzieć o praktycznie każdej dziedzinie życia, która jest z nami od co najmniej dziesięciu lat.

Mity mające związek z graniem

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 09:39

screen z gry watch dogs
Autor: 2 TOP
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu człowiekowi oczywiście należy się odpowiednia doza szacunku, w końcu trzeba traktować bliźniego jak siebie samego. Jednakże kiedy wysłuchuje się ludzi, którzy mocno niepochlebnie mówią na temat gier, tak jakby w na co dzień spokojnemu człowiekowi niemal odzywają się głęboko ukryte instynkty! No cóż za beznadziejne myślenie - w żadnym razie nie należy sądzić, że zwykły fan gier robi coś nieodpowiedniego gdy na pewien czas odpali grę.
Syndicate content