warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

jogging

wspinaczka górska
Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nikomu nie trzeba mówić jak fundamentalna dzisiaj jest aktywność fizyczna. Mnóstwo osób wiedzie siedzący tryb życia. Na nieszczęście czasy się zmieniają i zdecydowanie więcej potrzebnych jest osób, jakie pracują mentalnie, aniżeli tych, jacy wykonują pracę fizyczną. Oprócz tego wiele czasu spędzamy przed ekranem komputera, co w rzeczy samej też jest złe dla naszych oczu oraz kręgosłupa. Jeśli nie chcemy mieć w przyszłości większych kłopotów to już chwilowo musimy zadbać.
kajaki
Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są dla Polaków czasem odpoczynku i zebrania energii do późniejszych obowiązków, które czekają ich po wróceniu do zwyczajnej rzeczywistości. Coraz częściej jednakże urlopowicze szukają atrakcji, jakie pozwoliłyby im spędzać czas rzeczywiście aktywnie. W taki sposób przecież także można doskonale odpoczywać.

Komfortowe i kultowe buty sportowe

Submitted by admin on Mon, 09/28/2015 - 13:24

buty do biegania
Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Jeżeli jesteśmy spragnieni aktywności fizycznej, pierwsze co warto zrobić to postarać się o odpowiednie buty. Najważniejsze: muszą być one dobrane do dyscypliny, którą na którą się zdecydowaliśmy. Może mamy zamiar zacząć „chodzić”, ale nie mamy pojęcia jakich butów potrzebujemy? Nordic Walking to sport zdecydowanie dla wszystkich. Potrzebne są jedynie wygodne buty, kijki, strój sportowy i możemy wyruszać w trasę. Wygodnych butów warto dokonywać w sklepach internetowych, np. Nike sklep gdyż dają możliwość większego asortymentu i atrakcyjnych cen.
Damskie buty Nike
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Pionierska poduszka gazowa Nike została wprowadzona do obuwia Nike końcem lat 70-tych. Buty te zostały zaprojektowane z myślą o bieganiu. Od tego czasu kolejne kolekcje butów Nike Air Max stawały się natychmiastowym hitem pośród sportowców i kolekcjonerów, oferując interesujące kombinacje kolorów i niezawodną, lekką amortyzację. Obecnie buty Nike z tym właśnie system przeżywają znowu boom.
sport
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Aktywny tryb życia prowadzi coraz więcej mieszkańców naszego kraju, jest to z pewnością dobra nowina, ponieważ ruch to zdrowie. Multum ludzi uprawia jogging, nordic walking lub jeździ na rolkach, jednak są to czynności, jakie jesteśmy w stanie praktykować przy ślicznej i słonecznej aurze.
Bieżnia
Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com
Trenować możemy wszyscy. Najlepszym wyjściem na spalenie zbędnych kalorii jest jogging. Kupno bieżni treningowej umożliwia ćwiczenie w domowym zaciszu bez względu na okoliczności atmosferyczne. Bieżnie Kettler to opcja dla biegania na świeżym powietrzu. Bieżnia umożliwia ustawiania osobistych programów szkoleniowych dopasowanych do kondycji. Pozwala na ustawienie przeciwdziałania, pochyłości paska biegowego, co umożliwia namiastkę biegania nie tylko po doskonale płaskim obszarze.

Radość biegania

Submitted by admin on Tue, 11/04/2014 - 10:17

buty zimowe
Autor: Nike
Źródło: domodi.pl
Coraz więcej osób biega, to fakt. Dlaczego? Dla zdrowia, pobycia sam na sam z własnym „ja”, udowodnienia sobie i innym, że sprostają zadaniu.
Dodatkowo to tani sport, ponieważ aby biegać niepotrzebne są długie szkolenia czy specjalistyczne oprzyrządowania. Wystarczą dobre buty, wygodne ubranie sportowe i... ruszamy w trasę.
Bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Bieganie jest teraz wielce atrakcyjną formą sportu. Uznać wypada, że nader zdrową oraz dość niedrogą. Uganiać się wszakże wolno niemal wszędzie. Starczy odpowiednia przestrzeń a także wygodne obuwie do biegania.
bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Wśród często używanych akcesoriów dla osób biegających, można przytoczyć takie jak: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie możemy również nie wyróżnić innych często używanych akcesoriów na przykład: odtwarzacz MP3, którego słuchanie oprócz tego że uprzyjemni nam gimnastykę, może nam również pozwolić na edukację czy po prostu radość słuchania lektury lub też odsłuchiwania ulubionej muzyki czy też radia. Bieganie ma być dla uprawiających ten sport przyjemnością, sposobem na zdrowe odpoczywanie. Jogging jest nie zbyt wymagającą formą ćwiczeń, nie ma jednak przeszkód żebyśmy sobie nasze ćwiczenia sprawili jeszcze bardziej miłymi.

Najlepsze buty dla futbolistów

Submitted by admin on Thu, 01/23/2014 - 10:50

buty marki nike
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Troska o kondycję to sprawa nieprzeciętnie często odkładana na potem przez wielu ludzi. Jaki czas jest perfekcyjny, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary ze swoją kondycją? Dbałość o swe zdrowie i kondycję nie zna pór roku. Bez doskonałego oraz trwałego obuwia sportowego niełatwo jednak obecnie czerpać pełną przyjemność z uprawiania przeróżnych sportów.
Syndicate content