warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

jogging

wspinaczka górska
Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie żadnej osobie nie trzeba mówić jak kluczowa dzisiaj jest aktywność fizyczna. Coraz więcej ludzi wiedzie siedzący tryb życia. Niestety czasy się zmieniają i coraz więcej potrzebnych jest osób, jakie pracują mentalnie, aniżeli tych, którzy realizują pracę fizyczną. Swoją drogą mnóstwo czasu spędzamy przed ekranem komputera, co rzecz jasna też jest niekorzystne dla naszych oczu , a także kręgosłupa. O ile nie zamierzamy mieć w późniejszym czasie większych szkopułów to już teraz musimy zatroszczyć się.
kajaki
Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są dla Polaków czasem odpoczynku i nabrania energii do późniejszych obowiązków, które czekają ich po wróceniu do zwyczajnej rzeczywistości. Coraz częściej jednak urlopowicze szukają atrakcji, jakie pozwoliłyby im spędzać czas naprawdę aktywnie. W ten sposób przecież również można świetnie wypoczywać.

Komfortowe i kultowe buty sportowe

Submitted by admin on Mon, 09/28/2015 - 13:24

buty do biegania
Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Gdy poważnie myślimy o wszelkich formach aktywności fizycznej, pierwsze co należy zrobić to kupić odpowiednie buty. Przede wszystkim muszą być one dobrane do dyscypliny, którą wybraliśmy. Może chcemy zacząć „chodzić”, lecz nie wiemy jakich butów potrzebujemy? Nordic Walking to sport zdecydowanie dla wszystkich. Wymagane są tylko wygodne buty, kijki, wygodny strój i jesteśmy gotowi. Wygodnych butów dobrze jest dokonywać w sklepach internetowych, np. Nike sklep albowiem dają gwarancję większego wyboru oraz niższych cen.
Damskie buty Nike
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Nowatorska poduszka gazowa firmy Nike została wprowadzona do obuwia Nike końcem lat siedemdziesiątych. Buty te zostały stworzone z myślą o bieganiu. Od tego czasu kolejne kolekcje butów Nike Air Max stawały się coraz to nowszym hitem pośród sportowców i kolekcjonerów, oferując ciekawe zestawy kolorystyczne i solidną, lekką amortyzację. Obecnie buty Nike z tym system przeżywają drugą młodość.
sport
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Sportowy tryb życia prowadzi coraz więcej polaków, jest to z pewnością dobra informacja, albowiem ruch to zdrowie. Mnóstwo osób uprawia jogging, nordic walking czy jeździ na deskorolce, jednak są to czynności, jakie możemy praktykować przy pięknej i słonecznej aurze.
Bieżnia
Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com
Trenować możemy wszyscy. Najlepszym rozwiązaniem na niwelowanie zbytecznych kalorii jest jogging. Zakup bieżni treningowej gwarantuje ćwiczenie w domowym zaciszu bez względu na warunki pogodowe. Bieżnie Kettler to alternatywa dla biegania na świeżym powietrzu. Bieżnia gwarantuje ustawiania specjalnych planów szkoleniowych dopasowanych do formy. Pozwala na układ przeciwdziałania, pochylenia pasa biegowego, co umożliwia imitację biegania nie tylko po perfekcyjnie płaskim terenie.

Radość biegania

Submitted by admin on Tue, 11/04/2014 - 10:17

buty zimowe
Autor: Nike
Źródło: domodi.pl
Tysiące Polaków pokochało jogging, co możemy zaobserwować na każdym kroku. Dlaczego? Dla zdrowia, odstresowania się, udowodnienia sobie i innym, że sprostają zadaniu.
Dodatkowo to tani sport, albowiem aby biegać niekonieczne są długie szkolenia czy profesjonalne oprzyrządowania. Wystarczą dobre buty, ”oddychające” ubranie sportowe i... ruszamy w trasę.
Bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Bieganie stało się ostatnio ogromnie cieszącą się popularnością formą aktywności. Przyznać należy, iż niesłychanie zdrową a także dosyć tanią. Śmigać wszakże można bez mała wszędzie. Starczy akuratny obszar oraz wygodne buty do biegania.
bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Wśród często używanych akcesoriów dla biegających, możemy przytoczyć takie jak: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie można też pominąć innych przydatnych przedmiotów tj.: odtwarzacz MP3, którego słuchanie oprócz tego że uprzyjemni nam codzienny trening, może nam też pozwolić na edukację czy po prostu przyjemność słuchania lektury albo słuchania lubianej muzyki czy radia. Jogging powinno być dla nas radością, sposobem na zdrowe odpoczywanie. Bieganie jest nie zbyt wymagającym sportem, nie ma jednak przeszkód żebyśmy sobie nasze ćwiczenia zrobili jeszcze więcej miłymi.

Najlepsze buty dla futbolistów

Submitted by admin on Thu, 01/23/2014 - 10:50

buty marki nike
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbanie o kondycję to kwestia nieprzeciętnie często odkładana na potem przez wielu ludzi. Jaki okres jest perfekcyjny, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary ze swoją kondycją? Dbałość o swe zdrowie i kondycję nie zna pór roku. Bez doskonałego oraz trwałego obuwia sportowego trudno jednak dziś czerpać pełną przyjemność z uprawiania przeróżnych sportów.
Syndicate content