warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

jogging

wspinaczka górska
Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej nikomu nie trzeba mówić jak kluczowa aktualnie jest aktywność fizyczna. Coraz więcej ludzi wiedzie siedzący tryb życia. Na nieszczęście czasy się zmieniają i zdecydowanie więcej niezbędnych jest osób, które pracują umysłowo, niż tych, jacy wykonują pracę fizyczną. Prócz tego wiele czasu spędzamy przed ekranem komputera, co oczywiście też jest niedobre dla naszych oczu i kręgosłupa. O ile nie planujemy mieć w późniejszym czasie większych problemów to już dzisiaj musimy zatroszczyć się.
kajaki
Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są dla Polaków czasem odpoczynku oraz zebrania energii do późniejszych obowiązków, jakie czekają ich po powrocie do zwyczajnej rzeczywistości. Coraz częściej jednak urlopowicze szukają atrakcji, jakie pozwoliłyby im spędzać czas faktycznie aktywnie. W taki sposób przecież także można świetnie odpoczywać.

Komfortowe i kultowe buty sportowe

Submitted by admin on Mon, 09/28/2015 - 13:24

buty do biegania
Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Jeśli poważnie myślimy o wszelkich formach aktywności fizycznej, pierwsze co powinniśmy zrobić to wybrać odpowiednie buty. Najważniejsze: muszą być one dobrane do dyscypliny, którą na którą się zdecydowaliśmy. Może mamy zamiar zacząć „chodzić”, jednak nie wiemy jakich butów potrzebujemy? Nordic Walking to sport absolutnie dla wszystkich. Potrzebne są tylko wygodne buty, kijki, wygodny strój i możemy wyruszać w drogę. Dobrych jakościowo butów warto dokonywać w sklepach internetowych, np. Nike sklep gdyż dają możliwość większego asortymentu i niższych cen.
Damskie buty Nike
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Pionierska poduszka gazowa firmy Nike została wprowadzona w butach Nike pod koniec lat 70-tych. Buty te zostały stworzone z myślą o bieganiu. Od tej pory kolejne generacje butów Nike Air Max stawały się natychmiastowym hitem wśród osób uprawiających sporty oraz kolekcjonerów, oferując interesujące kombinacje kolorystyczne i solidną, lekką amortyzację. Obecnie buty Nike Air Max z tym system przeżywają znowu boom.
sport
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Aktywny tryb życia prowadzi coraz więcej mieszkańców naszego kraju, jest to z pewnością dobra nowina, ponieważ ruch to zdrowie. Multum ludzi uprawia jogging, nordic walking lub jeździ na rolkach, jednak są to czynności, jakie jesteśmy w stanie praktykować przy ślicznej i słonecznej aurze.
Bieżnia
Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com
Trenować możemy wszyscy. Najlepszym wyjściem na spalenie zbędnych kalorii jest jogging. Kupno bieżni treningowej umożliwia ćwiczenie w domowym zaciszu bez względu na okoliczności atmosferyczne. Bieżnie Kettler to opcja dla biegania na świeżym powietrzu. Bieżnia umożliwia ustawiania osobistych programów szkoleniowych dopasowanych do kondycji. Pozwala na ustawienie przeciwdziałania, pochyłości paska biegowego, co umożliwia namiastkę biegania nie tylko po doskonale płaskim obszarze.

Radość biegania

Submitted by admin on Tue, 11/04/2014 - 10:17

buty zimowe
Autor: Nike
Źródło: domodi.pl
Coraz więcej osób zakochało się w bieganiu, co możemy zaobserwować na każdym kroku. Dlaczego? Dla zdrowia, relaksu, udowodnienia sobie i innym, że sprostają zadaniu.
Dodatkowo to tani sport, gdyż aby biegać niepotrzebne są długie szkolenia czy specjalistyczne oprzyrządowania. Wystarczą dobre buty, wygodne ubranie sportowe i... w drogę!
Bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Bieganie jest współcześnie niezmiernie atrakcyjną formą sportu. Przyznać wypada, iż ogromnie zdrową oraz dość tanią. Uganiać się przecież da się bez mała wszędzie. Starczy odpowiednia powierzchnia a także wygodne buty sportowe.
bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Wśród często używanych akcesoriów do biegania, można wyróżnić takie jak: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie można też pominąć innych istotnych akcesoriów np.: odtwarzacz MP3, którego odsłuchiwanie oprócz tego że umila nam codzienną gimnastykę, może nam także pozwolić na naukę języka czy po prostu radość słuchania audiobooku lub też słuchania lubianej muzyki czy też radia. Bieganie musi być dla nas radością, metodą na aktywny odpoczynek. Bieganie jest nie zbyt wymagającą formą sportu, nie ma jednak przeszkód abyśmy sobie naszą treningi sprawili jeszcze bardziej przyjemnymi.

Najlepsze buty dla futbolistów

Submitted by admin on Thu, 01/23/2014 - 10:50

buty marki nike
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Troska o kondycję to kwestia niezwykle często odkładana na później przez wielu ludzi. Jaki okres jest perfekcyjny, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary ze swoją kondycją? Dbałość o swe zdrowie i kondycję nie zna pór roku. Bez wyśnionego oraz trwałego obuwia sportowego niełatwo jednak obecnie czerpać pełną przyjemność z uprawiania różnych sportów.
Syndicate content