warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gier komputerowych

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gra, która zadebiutowała na rynku w 1933 roku i święciła triumfy wśród ogromu graczy. Stała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. Dosłownie, bo to modelowa strzelanka, która jest najbardziej znaną grą tego typu na świecie, a w przenośni, bo wiele osób został do niej przekonany. Doom, bo o tą grę chodzi to science-fiction, gdzie fabuła odgrywa bardzo duże znaczenie. Ludzie skolonizowali wiele planet miedzy innymi Marsa oraz jego satelity. Na skolonizowanym Marsie zorganizowano bazę wojskową, trafia tam główny bohater, czyli postać, w którą się wcielamy.
konsola Xbox
Autor: audioreservoir
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie od setek lat wszystko robili, żeby dostarczyć sobie zabawy i rozrywki. Pojawienie się komputerów bardzo to ułatwiło, można wręcz powiedzieć że zrewolucjonizowało rozrywkowy rynek. Gry na starszych komputerach osobistych były bardzo proste, ale szybki i dynamiczny wzrost szybkości komputerowego sprzętu spowodował, że także gry się bardzo zmieniły. W sklepach zaczęły się pojawiać coraz wydajniejsze układy graficzne, szybsze kości pamięci i duże dyski, a wraz z tym gry komputerowe z bardzo efektowną i wydajną grafiką.
Syndicate content