warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gier komputerowych

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gra, która miała swoja premierę w 1933 roku i święciła triumfy pośród wielu graczy. Okazała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. realnie, bo to typowa strzelanka, która jest najbardziej znaną grą tego typu na świecie, a w przenośni, bo ogrom osób po prostu ją kupiło. Doom, bo o tą grę chodzi to science-fiction, gdzie fabuła ma bardzo istotne znaczenie. Ludzkość opanowała wiele planet w tym Marsa oraz jego satelity. Na skolonizowanym Marsie zorganizowano bazę wojskową, wysłany zostaje tam główny bohater, czyli postać, którą możemy prowadzić.
konsola Xbox
Autor: audioreservoir
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie od setek lat robili wszystko, aby dostarczyć sobie zabawy i rozrywki. Rozpowszechnienie komputerów w dużym stopniu to ułatwiło, powiedzieć wręcz można że całkowicie zmieniło rozrywkowy rynek. Gry na starszych komputerach były bardzo proste, lecz szybki i dynamiczny wzrost wydajności sprzętu komputerowego spowodował, że także same gry zmieniły się bardzo. W sprzedaży pojawiać się zaczęły coraz wydajniejsze układy graficzne, szybsze kości pamięci i duże dyski, a wraz z tym komputerowe gry z coraz ładniejszą i efektowną grafiką.
Syndicate content