warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bieżnia

Bieżnia
Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com
Trenować możemy wszyscy. Najlepszym wyjściem na spalenie zbędnych kalorii jest jogging. Kupno bieżni treningowej umożliwia ćwiczenie w domowym zaciszu bez względu na okoliczności atmosferyczne. Bieżnie Kettler to opcja dla biegania na świeżym powietrzu. Bieżnia umożliwia ustawiania osobistych programów szkoleniowych dopasowanych do kondycji. Pozwala na ustawienie przeciwdziałania, pochyłości paska biegowego, co umożliwia namiastkę biegania nie tylko po doskonale płaskim obszarze.
siłownia
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze rzeczy, które mogą być całkowicie pomocne na siłowni i które stanowią wyposażenie, którego w tym miejscu wprost nie może brakować to takie, o jakich z pewnością świetnie zdaje sobie sprawę każdy bez wyjątku, kto tylko posiada własną siłownię. Z tego powodu nie ma mowy o okoliczności, że ktoś mógłby to przegapić i w ten sposób nie uposażyć należącej do siebie siłowni.

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domu!

Submitted by admin on Thu, 04/10/2014 - 15:43

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Ta persona, która przez praktycznie całe własne życie ciągle stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła za długo. Tzn. ciężko wyrokować, lecz niemalże na 100% pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to tak czy siak będzie ono niejako naznaczone wszelkiego rodzaju chorobami, ciągłym uskarżaniem się na własne zdrowie.

Podchodźmy solidnie do ćwiczeń fizycznych!

Submitted by admin on Mon, 03/31/2014 - 12:57

Autor: Fit4Fun
Polska to nie USA bądź Samoa - w dalszym ciągu mamy większe kłopoty, niż nadwaga. A jeśli nawet zbyt dużo ważymy, i tak nie wyglądamy jak "typowy" mieszkaniec Stanów Zjednoczonych. Choć oczywiście nie można myśleć, że społeczeństwo w Polsce nie musi całkowicie zwracać uwagi na własną wagę! Zresztą wystarczy trochę się rozejrzeć - zwłaszcza wczasy w Ustce bądź nad mazurskimi jeziorami doskonale pokazują, iż trudno rzec, że większość ludzi atrakcyjnie wygląda. Brzydki nos czy brzydkie włosy? Pewnie tutaj wiele nie zdołamy zdziałać.
siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domowej siłowni należy wybrać z uwagą. Przede wszystkim, istotna jest wielkość. Gdy spojrzymy na przykład na bieżnie przekonamy się, że bywają ogromne, więc wygospodarowanie w mieszkaniu przestrzeni na tego rodzaju sprzęt może być niełatwe. Jeżeli dobrze poszukamy spokojnie wynajdziemy sporo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, jaki model poleca do domowego użytku.
Autor: iStock.com
Jesienne miesiące to dobry okres na wykuwanie formy. Nabycie wejściówki do klubu fitness jednak to całkiem nietania sprawa. O wiele bardziej opłacalne jest sprawienie sobie prywatnej siłowni w lokum. Jeśli posiadasz wolną przestrzeń, na przykład w altance bądź w piwnicy, warto nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne maszyny i szlifować formę kiedy chcesz. Bez ścisku i głośnej muzyki.
Syndicate content