warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bieżnia

Bieżnia
Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com
Trenować możemy wszyscy. Najlepszym wyjściem na spalenie zbędnych kalorii jest jogging. Kupno bieżni treningowej umożliwia ćwiczenie w domowym zaciszu bez względu na okoliczności atmosferyczne. Bieżnie Kettler to opcja dla biegania na świeżym powietrzu. Bieżnia umożliwia ustawiania osobistych programów szkoleniowych dopasowanych do kondycji. Pozwala na ustawienie przeciwdziałania, pochyłości paska biegowego, co umożliwia namiastkę biegania nie tylko po doskonale płaskim obszarze.
siłownia
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze rzeczy, które mogą się okazać całkowicie przydatne na siłowni a także które stanowią wyposażenie, którego na siłowni wręcz nie może brakować to te, o których dokładnie świetnie wie każdy, kto tylko prowadzi swoją siłownię. W związku z tym nie ma mowy o okoliczności, iż ktokolwiek mógłby to przegapić i w taki sposób nie wyposażyć należącej do siebie siłowni.

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domu!

Submitted by admin on Thu, 04/10/2014 - 15:43

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Ta persona, która przez niemalże całe życie ciągle stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła zbyt długo. Tzn. ciężko wyrokować, ale niemalże na 100% pewne jest to, że jeżeli nawet życie będzie długie, to tak czy siak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju choróbskami, ciągłym uskarżaniem się na stan swojego zdrowia.

Podchodźmy solidnie do ćwiczeń fizycznych!

Submitted by admin on Mon, 03/31/2014 - 12:57

Autor: Fit4Fun
Polska to nie Stany Zjednoczone bądź Meksyk - ciągle mamy dużo większe kłopoty, niż nadwaga. A jeśli nawet za wiele ważymy, tak czy siak nie wyglądamy jak stereotypowy mieszkaniec USA. Chociaż oczywiście nie należy sądzić, że polskie społeczeństwo nie powinno w zupełności zwracać swojej uwagi na własną wagę! A zresztą wystarczy trochę się rozejrzeć - w szczególności wakacje w Ustce albo nad giżyckimi jeziorami bardzo dobrze pokazują, iż ciężko powiedzieć, że zdecydowana większość osób korzystnie wygląda. Krzywy nos albo brzydkie włosy? Pewnie w tym momencie wiele nie zdziałamy.
siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domowej siłowni powinniśmy wybrać z uwagą. Przede wszystkim, istotna jest wielkość. Kiedy popatrzymy przykładowo na bieżnie uświadomimy sobie, że mogą być ogromne, zatem wydzielenie w mieszkaniu miejsca na tego typu sprzęt może być niełatwe. Kiedy dobrze poszukamy spokojnie znajdziemy dużo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Dopytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, który model poleca do domowego użytku.
Autor: iStock.com
Jesienne miesiące to dobry okres na wykuwanie formy. Nabycie wejściówki do klubu fitness jednak to całkiem nietania sprawa. O wiele bardziej opłacalne jest sprawienie sobie prywatnej siłowni w lokum. Jeśli posiadasz wolną przestrzeń, na przykład w altance bądź w piwnicy, warto nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne maszyny i szlifować formę kiedy chcesz. Bez ścisku i głośnej muzyki.
Syndicate content