warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

góry

molo w Gdańsku
Źródło: pixabay
Przyszedł moment urlopów, w zależności od tego, czego się chce warto wybrać najciekawszą alternatywę dla siebie. Jeśli priorytetem na urlopie są cudowne krajobrazy, rześkie powietrze i spokój to góry będą świetną opcją.


Mnóstwo ofert wypoczynku dają wakacje w górach.


http://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/bieszczady/kwatery/r,3,2,1,index.html
Źródło: pixabay

Skitouring - czym jest i co powinno się o nim wiedzieć?

Submitted by admin on Tue, 06/07/2016 - 16:35

skitouring-obrazek
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Skitouring to pojęcie, które symbolizuje górskie wycieczki na nartach. Narciarze zamiast korzystać z wyciągów, mogą wędrować w górach na nartach, co zapewnia im możliwość atrakcyjnych przeżyć, i także poprawy swojej kondycji. Niektórym postaciom chodzenie pod górkę na nartach może wydawać się wręcz nieosiągalne, aczkolwiek dzięki stosownemu wyposażeniu - jest to możliwe.
wycieczki w góry
Autor: Nassfeld
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach coraz częściej na cel naszych wakacji wybieramy góry. Okazuje się, że dużej liczbie osób znudziło się już leżenie plackiem na zagranicznych plażach, a z pewnością coraz częściej cenimy sobie możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego.
sport, wspinaczka, góry
Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, ze wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna stanowi wyjątkowo ważną część naszego życia. Ruch jest bowiem czynnikiem, jaki potrafi wywierać wpływ w samych pozytywach na nasze zdrowie, w następstwie tego też powinno się go praktykować możliwie jak najczęściej.

Jak przygotowywać się na sezon snowboardowy?

Submitted by admin on Tue, 03/22/2016 - 16:44

snowboard
Autor: Eyes Up
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to przez wielu szczególnie znienawidzony okres. Związane jest to z niewysokimi temperaturami i opadami śniegu, który utrudnia poruszanie się. Dla miłośników białego szaleństwa okres zimowy jest z kolei najbardziej wyglądanym momentem w ciągu roku. Trzeba jednakże ze sporym wyprzedzeniem odpowiednio się do zimy przygotować. Jak?
bukowina tatrzańska
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz kraj ma tę ogromną zaletę, że może zaoferować turystom bardzo zróżnicowane miejsca, w których będą mogli wypocząć. Całe południe kraju to wspaniałe, miejscami niedostępne i dzikie góry, w jakich spędzić można aktywnie czas praktycznie w każdym okresie roku.
wyprawa w góry
Autor: Jayphen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy pasjonatami survivalu bądź często wybieramy się na długie wyprawy z pewnością wiemy, iż przed przystąpieniem do podróży należy odpowiednio przygotować bagaż. Nie zawsze jest to łatwe, szczególnie jeśli wiemy, iż warunki pogodowe nie będą nam sprzyjały w trakcie podróży. W sieci funkcjonuje mnóstwo sklepów internetowych, które oferują produkty dla turystów tudzież miłośników survivalu. Wiele z nich możemy zakupić w lepszej cenie aniżeli w zwykłych sklepach. Jeśli wybieramy się w góry przykładowo pod namiot, należy pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą wszystkie potrzebne akcesoria.
góry
Autor: Karen Rustad
Źródło: http://www.flickr.com
Zamierzasz rozpocząć własną przygodę z aktywnością fizyczną? Jednak nie wiesz od czego zacząć, aby nabyć wszelkie potrzebne gadżety, a nie przepłacić. Szczególnie musisz pomyśleć, która aktywność fizyczna sprawia Ci najwięcej frajdy i co zdołałbyś robić godzinami.
Wycieczka w góry
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wyprawy w góry i wspinaczka po malowniczych trasach radują się pośród Polaków rosnącym powodzeniem. Wizyta w górach gwarantuje wiele atrakcji, gdyż można upajać się świeżutkim powietrzem, podziwiać wspaniałe widoki, a czasem nawet upajać się ciszą, jeżeli trafi się na mniej oblegane szlaki. Do każdej wyprawy warto się jednakże właściwie przyszykować, by czuć się komfortowo, jak również być podczas wyprawy bezpiecznym.
Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do zaczęcia ferii zostało kilka dni. To na pewno zbyt mało, żeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, żeby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym trzeba pamiętać, a także jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wypadu na narty?
Syndicate content