warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

góry

molo w Gdańsku
Źródło: pixabay
Przyszedł moment wakacji, w zależności od tego, czego się szuka należy wybrać najciekawszą alternatywę dla siebie. Jeśli preferencją na urlopie są piękne widoki, rześkie powietrze oraz cisza to góry będą idealną opcją.


Wiele propozycji relaksu dają wakacje w Bieszczadach.


ruszajwpolske
Źródło: pixabay

Skitouring - czym jest i co powinno się o nim wiedzieć?

Submitted by admin on Tue, 06/07/2016 - 16:35

skitouring-obrazek
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Skitouring to pojęcie, jakie oznacza górskie wycieczki na nartach. Narciarze zamiast korzystać z wyciągów, zdołają wędrować w górach na nartach, co zapewnia im ewentualność atrakcyjnych przeżyć, i także poprawy swojej kondycji. Poniektórym postaciom chodzenie pod górkę na nartach może wydawać się wręcz nieosiągalne, niemniej dzięki trafnemu wyposażeniu - jest to realne.
wycieczki w góry
Autor: Nassfeld
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach coraz częściej na cel naszych wakacji wybieramy góry. Okazuje się, że dużej ilości osób znudziło się już leżakowanie plackiem na zagranicznych plażach, a niewątpliwie coraz częściej cenimy sobie możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego.
sport, wspinaczka, góry
Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, ze każdego rodzaju aktywność fizyczna stanowi niebywale znaczącą część naszego życia. Ruch jest bowiem elementem, jaki potrafi wpływać w samych pozytywach na nasze zdrowie, w następstwie tego też należy go praktykować możliwie jak najczęściej.

Jak przygotowywać się na sezon snowboardowy?

Submitted by admin on Tue, 03/22/2016 - 16:44

snowboard
Autor: Eyes Up
Źródło: http://www.flickr.com
Zima jest przez wielu najbardziej znienawidzonym okresem. Wiąże się to z niskimi temperaturami jak i wszechobecnym śniegiem, który nie ułatwia poruszanie się. Dla miłośników białego szaleństwa zima jest natomiast najbardziej wyglądanym okresem w ciągu roku. Należy jednak z odpowiednim wyprzedzeniem odpowiednio się do sezonu przygotować. W jaki sposób?
bukowina tatrzańska
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Polska ma ten ogromny plus, że może zaoferować turystom niezwykle różnorodne miejsca, w których będą mogli wypocząć. Całe południe kraju to bardzo piękne, w wielu miejscach dzikie i niedostępne góry, w których można aktywnie spędzać czas w zasadzie w każdym okresie roku.
wyprawa w góry
Autor: Jayphen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy miłośnikami survivalu czy też często jeździmy na długie wyprawy z pewnością wiemy, że przed przystąpieniem do podróży trzeba odpowiednio przygotować bagaż. Nie zawsze jest to łatwe, szczególnie gdy wiemy, iż warunki atmosferyczne nie będą nam sprzyjały w trakcie podróży. W sieci istnieje mnóstwo sklepów on-line, które oferują produkty dla turystów oraz miłośników survivalu. Wiele z nich możemy zakupić w niższej cenie niż w stacjonarnych sklepach. Kiedy wybieramy się w góry przykładowo pod namiot, trzeba pamiętać o tym, by zabrać ze sobą wszystkie potrzebne akcesoria.
góry
Autor: Karen Rustad
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz zapoczątkować swoją przygodę z aktywnością fizyczną? Jednakże nie wiesz od czego zacząć, by nabyć wszelkie potrzebne gadżety, a nie przepłacić. W szczególności trzeba pomyśleć, która aktywność fizyczna sprawia Ci najwięcej przyjemności i co mógłbyś robić godzinami.
Wycieczka w góry
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wyprawy w góry i wspinaczka po pięknych trasach radują się wśród Polaków rosnącym powodzeniem. Wizyta w górach gwarantuje moc atrakcji, ponieważ można nacieszyć się czystym powietrzem, kontemplować wspaniałe widoki, a czasami nawet upajać się spokojem, jeśli natrafi się na mniej uczęszczane szlaki. Do każdej wycieczki warto się jednakże odpowiednio przyszykować, aby poczuć się wygodnie, jak również być podczas wyprawy bezpiecznym.
Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało parę dni. To z pewnością zbyt mało, aby porządnie przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, żeby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym musimy pamiętać, jak też jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na stok?
Syndicate content