warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

góry

molo w Gdańsku
Źródło: pixabay
Przyszedł moment urlopów, w zależności od tego, czego się chce warto wybrać najciekawszą alternatywę dla siebie. Jeśli priorytetem na urlopie są cudowne krajobrazy, rześkie powietrze i spokój to góry będą świetną opcją.


Mnóstwo ofert wypoczynku dają wakacje w górach.


http://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/bieszczady/kwatery/r,3,2,1,index.html
Źródło: pixabay

Skitouring - czym jest i co powinno się o nim wiedzieć?

Submitted by admin on Tue, 06/07/2016 - 16:35

skitouring-obrazek
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Skitouring to pojęcie, które oznacza górskie wycieczki na nartach. Narciarze zamiast skorzystać z wyciągów, zdołają wędrować w górach na nartach, co zapewnia im możliwość fascynujących przeżyć, i również poprawy swojej kondycji. Poniektórym osobom chodzenie pod górkę na nartach zdoła wydawać się wręcz nieosiągalne, jednak dzięki trafnemu wyposażeniu - jest to realne.
wycieczki w góry
Autor: Nassfeld
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz częściej na miejsce naszych wakacji wybieramy góry. Okazuje się, że sporej ilości z nas znudziło się już leżenie plackiem na zagranicznych plażach, a z pewnością coraz częściej cenimy sobie możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego.
sport, wspinaczka, góry
Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, ze każdego typu aktywność fizyczna stanowi niezmiernie znaczącą część naszego życia. Ruch jest bowiem elementem, jaki potrafi wpływać w samych pozytywach na nasze zdrowie, dlatego też warto go praktykować możliwie jak najczęściej.

Jak przygotowywać się na sezon snowboardowy?

Submitted by admin on Tue, 03/22/2016 - 16:44

snowboard
Autor: Eyes Up
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to przez wielu szczególnie znienawidzony okres. Związane jest to z niewysokimi temperaturami i opadami śniegu, który utrudnia poruszanie się. Dla miłośników białego szaleństwa okres zimowy jest z kolei najbardziej wyglądanym momentem w ciągu roku. Trzeba jednakże ze sporym wyprzedzeniem odpowiednio się do zimy przygotować. Jak?
bukowina tatrzańska
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz kraj ma tę ogromną zaletę, że może zaoferować turystom niezwykle zróżnicowane miejsca, w jakich mogą wypocząć. Całe południe kraju to wspaniałe, miejscami dzikie i niedostępne góry, w których spędzić można aktywnie czas w zasadzie o każdej porze roku.
wyprawa w góry
Autor: Jayphen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy pasjonatami survivalu bądź często wybieramy się na długie wyprawy z pewnością wiemy, iż przed przystąpieniem do podróży należy odpowiednio przygotować bagaż. Nie zawsze jest to łatwe, szczególnie jeśli wiemy, iż warunki pogodowe nie będą nam sprzyjały w trakcie podróży. W sieci funkcjonuje mnóstwo sklepów internetowych, które oferują produkty dla turystów tudzież miłośników survivalu. Wiele z nich możemy zakupić w lepszej cenie aniżeli w zwykłych sklepach. Jeśli wybieramy się w góry przykładowo pod namiot, należy pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą wszystkie potrzebne akcesoria.
góry
Autor: Karen Rustad
Źródło: http://www.flickr.com
Zamierzasz zapoczątkować własną przygodę ze sportem? Jednakże nie wiesz od czego rozpocząć, aby kupić wszelkie konieczne przybory, a nie przepłacić. W szczególności należy się zastanowić, która aktywność fizyczna sprawia Ci najwięcej frajdy i co mógłbyś robić godzinami.
Wycieczka w góry
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wyprawy w góry i wspinaczka po malowniczych trasach radują się pośród Polaków rosnącym powodzeniem. Wizyta w górach gwarantuje wiele atrakcji, gdyż można upajać się świeżutkim powietrzem, podziwiać wspaniałe widoki, a czasem nawet upajać się ciszą, jeżeli trafi się na mniej oblegane szlaki. Do każdej wyprawy warto się jednakże właściwie przyszykować, by czuć się komfortowo, jak również być podczas wyprawy bezpiecznym.
Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało parę dni. To zdecydowanie za mało, żeby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy uczynić, żeby nie powrócić z wypadu w góry w gipsie? O czym należy pamiętać, i jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie podczas kolejnego wyjazdu na stok?
Syndicate content