warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

posiłki

wyprawa w góry
Autor: Jayphen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy miłośnikami survivalu czy też często jeździmy na długie wyprawy z pewnością wiemy, że przed przystąpieniem do podróży trzeba odpowiednio przygotować bagaż. Nie zawsze jest to łatwe, szczególnie gdy wiemy, iż warunki atmosferyczne nie będą nam sprzyjały w trakcie podróży. W sieci istnieje mnóstwo sklepów on-line, które oferują produkty dla turystów oraz miłośników survivalu. Wiele z nich możemy zakupić w niższej cenie niż w stacjonarnych sklepach. Kiedy wybieramy się w góry przykładowo pod namiot, trzeba pamiętać o tym, by zabrać ze sobą wszystkie potrzebne akcesoria.
Smaczny obiad
Autor: Ruth Hartnup
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że nie ma nic lepszego niż domowe obiadki. Żaden bar ani stołówka nie może się z nimi porównywać. Nie bez przyczyny mawia się, iż nie ma jak u mamy. Jeśli nasza rodzicielka nie może nam na co dzień gotować obłędnych rarytasów to powinniśmy zakupić pojemnik do przechowywania żywności tudzież termos obiadowy. Dzięki temu bez problemu będziemy móc przechowywać nasze najbardziej ukochane smaki.
karma dla psów
Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Dostarczenie zdrowego, pełnowartościowego jedzenia dla psów to wyzwanie dla wszystkich właścicieli czworonogów. Tak jak w sklepach z jedzeniem dla ludzi, tak i jedzenie dla psów można zaszufladkować na poziom przeciętny i z wyższej półki. Dewizą pierwszego jest „żeby pies czymś się objadł”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.
nordic walking
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Dzisiejszy styl życia posiada bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Przez okrągły dzień jesteśmy w ruchu. Cały czas rozwiązujemy jakieś pilne kwestie. Biegamy po całym mieście, wiecznie się spóźniając. W pracy mamy mnóstwo różnych wyzwań, nierzadko także zgadzamy się na dodatkowe godziny albo bierzemy pracę w domu. Ten szalony pęd sprawia, że cały czas jesteśmy zestresowani.
Syndicate content