warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

posiłki

wyprawa w góry
Autor: Jayphen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy pasjonatami survivalu bądź często wybieramy się na długie wyprawy z pewnością wiemy, iż przed przystąpieniem do podróży należy odpowiednio przygotować bagaż. Nie zawsze jest to łatwe, szczególnie jeśli wiemy, iż warunki pogodowe nie będą nam sprzyjały w trakcie podróży. W sieci funkcjonuje mnóstwo sklepów internetowych, które oferują produkty dla turystów tudzież miłośników survivalu. Wiele z nich możemy zakupić w lepszej cenie aniżeli w zwykłych sklepach. Jeśli wybieramy się w góry przykładowo pod namiot, należy pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą wszystkie potrzebne akcesoria.
Smaczny obiad
Autor: Ruth Hartnup
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że nie ma nic lepszego niż domowe obiady. Żaden bar albo stołówka nie może się z nimi porównywać. Nie bez kozery mówi się, że nie ma jak u mamy. Jeżeli nasza rodzicielka nie może nam ciągle gotować obłędnych rarytasów musimy kupić pojemnik do przechowywania żywności lub termos obiadowy. Dzięki temu bezproblemowo będziemy móc przechowywać nasze najbardziej ukochane smaki.
karma dla psów
Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Dostarczenie zdrowego, pełnowartościowego jedzenia dla psów to wyzwanie dla każdego właściciela czworonoga. Jak to w sklepach z produktami dla ludzi, tak i jedzenie dla psów można zaszufladkować na poziom pierwszy lepszy i z wyższej półki. Dewizą pierwszego jest „żeby pies się najadł czymkolwiek”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.
nordic walking
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Dzisiejszy tryb życia ma bardzo zły wpływ na nasz organizm. Przez cały dzień jesteśmy w biegu. Cały czas załatwiamy jakieś ważne sprawy. Pędzimy po całym mieście, wiecznie się spóźniając. W pracy czeka na nas dużo rozmaitych wyzwań, nierzadko też zgadzamy się na dodatkowe godziny albo dokańczamy robotę w domu. Taki ogromny pęd powoduje, że ciągle się stresujemy.
Syndicate content