warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konkursy

Pewna frajda dzieciaków w internecie - poradnik

Submitted by admin on Mon, 11/03/2014 - 13:21

Autor: inplusPR
Dbanie o to, aby strony wyznaczone do nader nieletnich odbiorców były pożyteczne i realizowały ich żądania bywa bardziej doniosłe aniżeli w wypadku stron dla dorosłych. Projektowanie portali dla dzieci jest trudniejszym tematem, jest to spowodowane faktem, że pociechy mają o wiele mniejsze doświadczenie powiązane z Internetem i dopiero uczą się, w jaki sposób to działa. Latorośle nie są tak wytrwałe jak dorośli. Portal dla dzieci zbyt trudny, uciążliwy w obsłudze uczyni, że mogą się szybko znudzić i zrezygnować z użytkowania strony.

Ciekawe pomysły dla dzieci

Submitted by admin on Thu, 10/09/2014 - 12:22

Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
W rewelacyjnie przygotowanej ofercie ekspertów znajduje się pełna paleta znakomitych rozrywek dla dzieci. Rodzice we współpracy ze specjalistami wciąż poszukują odpowiednich rozwiązań, które pomocą maluchom zorganizować zabawę na wysokim poziomie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się tak zwane zrób to sam dla dzieci. Zdolności manualne muszą być kształtowane od początku, więc przede wszystkim na to zwraca się uwagę – zabawa ta uczy i bawi.

Zdolne dzieci - jak można zagospodarować im wolny czas?

Submitted by admin on Thu, 09/11/2014 - 10:41

Wiosenna Świeżość - kolekcja ubrań dla dzieci
Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Kiedy nie wiemy, czym zapełnić czas sobie i naszym pociechom możemy zawsze pomyśleć o Internecie. W sieci poza zabijaniem czasu na gapieniu się na plotki można też znaleźć rzeczy, które coś wniosą w nasze życie. Ale jak wiadomo nie ma nic za free. Otrzymamy nagrodę, jeśli sami coś ciekawego zrobimy. W Internecie jest wiele różnych konkursów.

Gra dla pociech starszych i młodszych

Submitted by admin on Fri, 09/05/2014 - 13:55

urodziny
Autor: Barney Moss
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem zastanawiamy się, jak zagospodarować dzieciom czas. Nie jest łatwo znaleźć zabawę dla swoich pociech. Trzeba czasem trochę się napocić, żeby dziecko rzeczywiście było szczęśliwe.

Gry rpg w internecie

Submitted by admin on Mon, 02/24/2014 - 12:43

gry przeglądarkowe, gry www
Źródło: http://www.wcograc.pl/
Narodziny i skok popularności sieci zmieniły nasz glob. W tym artykule nie opiszemy tego, jak znaczny wpływ ma cyberprzestrzeń na codzienne życie. Skoncentrujemy się za to na jednym ciekawym aspekcie, jakim jest dla fanów gier granie w sieci.
Syndicate content