warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konkursy

Pewna frajda dzieciaków w internecie - poradnik

Submitted by admin on Mon, 11/03/2014 - 13:21

Autor: inplusPR
Zadbanie o to, by strony wyznaczone do nader nieletnich eksploatatorów były praktyczne i spełniały ich żądania bywa bardziej kluczowe niż w sytuacji stron dla pełnoletnich. Planowanie portali dla dzieci bywa trudniejszym tematem, jest to podyktowane faktem, że pociechy posiadają dużo mniejsze doświadczenie powiązane z Internetem i dopiero uczą się, w jaki sposób to funkcjonuje. Pociechy nie są tak cierpliwe jak dorośli. Portal dla dzieci zbyt trudny, trudny w obsłudze uczyni, że mogą się błyskawicznie znużyć i wycofać się z używania strony.

Ciekawe pomysły dla dzieci

Submitted by admin on Thu, 10/09/2014 - 12:22

Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
W doskonale przygotowanej ofercie fachowców znajduje się spora baza rewelacyjnych rozrywek dla dzieci. Rodzice we współpracy ze specjalistami wciąż mogą pomóc odpowiednich rozwiązań, które pomocą maluchom zorganizować zabawę na najlepszym poziomie. Bardzo dużym zaciekawieniem cieszy się określane jako zrób to sam dla dzieci. Umiejętności manualne muszą być kształtowane od początku, więc głównie na to zwraca się uwagę – zabawa ta ma charakter dydaktyczny.

Zdolne dzieci - jak można zagospodarować im wolny czas?

Submitted by admin on Thu, 09/11/2014 - 10:41

Wiosenna Świeżość - kolekcja ubrań dla dzieci
Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Kiedy nie wiemy, w jaki sposób wypełnić wolne godziny sobie i swoim dzieciom możemy zawsze wziąć pod uwagę Internet. W sieci poza zabijaniem czasu na gapieniu się na plotki można też wyszukać rzeczy, które coś wniosą w nasze życie. Ale jak wiadomo nie ma nic za darmo. Otrzymamy nagrodę, jeżeli sami coś fajnego zaproponujemy. W sieci jest multum ciekawych konkursów.

Gra dla pociech starszych i młodszych

Submitted by admin on Fri, 09/05/2014 - 13:55

urodziny
Autor: Barney Moss
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa, że myślimy o tym, w jaki sposób zająć naszym pociechom wolne chwile. Nie jest prosto znaleźć zajęcie dla swoich dzieci. Trzeba czasem bardzo się napocić, żeby nasze dziecko rzeczywiście było zadowolone.

Gry rpg w internecie

Submitted by admin on Mon, 02/24/2014 - 12:43

gry przeglądarkowe, gry www
Źródło: http://www.wcograc.pl/
Powstanie i skok popularności sieci zrewolucjonowały nasz świat. W naszym tekście nie będziemy omawiać tego, jak ogromny wpływ wykazuje cyberprzestrzeń na codzienne życie. Skoncentrujemy się za to na jednym ciekawym aspekcie, jakim jest dla fanów gier granie w sieci.
Syndicate content