warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dieta

Trening na rzeźbę, efektywne ćwiczenia na brzuch

Submitted by admin on Fri, 10/09/2015 - 12:15

Siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zależy nam na tym, by dobrze wyglądać musimy spróbować. Ale nie będzie to banalna sprawa, bo dobra figura to ciężka praca. O ile możemy stwierdzić, że właściwa dieta nie jest monotonna i może nawet smakować, to trening powinien zawsze być ciężki. Oczywiście, jeśli okaże się, że coś nas boli sensowniej odpuścić aniżeli mieć kontuzję, ale trzeba pamiętać, że ból bywa częścią treningów. Jeśli chodzi o trening na rzeźbę, to najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na pójście na siłownię.
Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość mężczyzn marzy o wysportowanej posturze. Nawet, gdy o tym nie mówią, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić kobietę swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach prościej jest zrzucić zbędne kg, niż wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
Hantle
Autor: apfelfred
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj ćwiczenie sportu to już nie tylko zwykła pasja, lecz de facto jeden z składników bycia atrakcyjnym. Faktycznie każdy człowiek miał w własnym życiu jakąś dietę i próbował stracić bezużyteczne kilogramy. Jednym się to udaje bez większych wyrzeczeń, pozostali muszą odbyć cięższą drogę. Funkcjonują natomiast tego rodzaju wskazówki, do jakich powinien zastosować się każdy, kto chciałaby właściwie zatroszczyć się o swoją postawę i samopoczucie.
Pies na łóżku
Autor: Eselsmann™
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie psa wiąże się z niesłychanie sporą odpowiedzialnością. O psa wypada dbać ciągle, bo pies nie jest zabawką, ale żywą postacią, jaka tak jak człowiek czuje strach, radość, łaknienie i tak samo jak człowiek pragnie zainteresowania i opieki. W związku z tym jeśli decydujesz się na kupienie psa musisz wiedzieć, iż bezustannie będziesz musiał oddawać mu czas i uwagę, i także dbać o wszystkie jego potrzeby. Pies to wyjątkowe zwierzę, jakie nadzwyczaj przywiązuje się do człowieka, przyzwoicie traktowane zdoła być prawdziwym, niezmiernie wiernym przyjacielem.

W jakim miejscu należałoby kupić słodycze?

Submitted by admin on Tue, 08/05/2014 - 15:31

słodycze
Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że niezmiernie po wielokroć lubimy zjeść coś słodkiego. Nasze kubki smakowe niewątpliwie są ogromnie wymagające, wobec tego też złe jakościowo produkty są przez nas odtrącane. W diecie każdego z nas w szeregu przypadków znajduje się wiele słodyczy, co stanowi klarowny obraz ich zapotrzebowania przez nasze społeczeństwo. W dniu dzisiejszym w rzeczy samej w sklepach spożywczych możemy odnaleźć dość wiele propozycji, niemniej natomiast większość z nich oferuje nam nadzwyczaj mierne wartości spożywcze.

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domu!

Submitted by admin on Thu, 04/10/2014 - 15:43

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Ta persona, która przez praktycznie całe własne życie ciągle stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła za długo. Tzn. ciężko wyrokować, lecz niemalże na 100% pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to tak czy siak będzie ono niejako naznaczone wszelkiego rodzaju chorobami, ciągłym uskarżaniem się na własne zdrowie.
ćwiczenia na siłowni
Autor: Gary Bembridge
Źródło: http://www.flickr.com
Częste ćwiczenie na siłowni ma dużo sensu. Zatem naprawdę każda osoba, która poważnie rozmyśla czy być może nie zapisać się na siłownię, bez cienia wątpliwości musi zapoznać się z tym tekstem. Dzięki właśnie informacjom umieszczonym w artykule zdecydowana większość osób po prostu pójdzie na siłownię. I nikt nie powiedział, że Czytelnik po pewnym czasie dostanie tak zwanego słomianego zapału, który niestety może nawiedzić niemalże każdego. Trzeba nie dopuścić do tego, bo to nic korzystnego.
Autor: iStock.com
Dzisiejszy styl życia bardzo źle oddziałuje na nasze zdrowie. Naszym ogromnym kłopotem jest bez wątpienia zbyt długie przesiadywanie w pracy. Czasami również jesteśmy zmuszeni wziąć jeszcze jeden etat, ponieważ nasza pensja nie wystarcza nam na godziwe życie.
siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domowej siłowni należy wybrać z uwagą. Przede wszystkim, istotna jest wielkość. Gdy spojrzymy na przykład na bieżnie przekonamy się, że bywają ogromne, więc wygospodarowanie w mieszkaniu przestrzeni na tego rodzaju sprzęt może być niełatwe. Jeżeli dobrze poszukamy spokojnie wynajdziemy sporo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, jaki model poleca do domowego użytku.
nordic walking
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Dzisiejszy tryb życia ma bardzo zły wpływ na nasz organizm. Przez cały dzień jesteśmy w biegu. Cały czas załatwiamy jakieś ważne sprawy. Pędzimy po całym mieście, wiecznie się spóźniając. W pracy czeka na nas dużo rozmaitych wyzwań, nierzadko też zgadzamy się na dodatkowe godziny albo dokańczamy robotę w domu. Taki ogromny pęd powoduje, że ciągle się stresujemy.
Syndicate content