warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dieta

Trening na rzeźbę, efektywne ćwiczenia na brzuch

Submitted by admin on Fri, 10/09/2015 - 12:15

Siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy świetnie się prezentować musimy spróbować. Ale nie będzie to łatwa sprawa, bo fajna figura równa się ciężka praca. O ile można powiedzieć, że właściwa dieta nie jest monotonna i w sumie jest smaczna, to trening najlepiej żeby zawsze był ciężki. Oczywiście, jeśli okaże się, że odczuwamy ból lepiej odpuścić niż mieć kontuzję, ale trzeba pamiętać, że ból jest częścią treningów. Jeżeli chodzi o trening na rzeźbę, to najsensowniejszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na wybranie się na siłownię.
Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość mężczyzn marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić wybrankę swojego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zrzucić zbędne kg, aniżeli wyrzeźbić piękne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
Hantle
Autor: apfelfred
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach uprawianie sportu to już nie wyłącznie zwyczajna pasja, lecz naprawdę jeden z składników bycia atrakcyjnym. Właściwie każdy człowiek posiadał w własnym życiu jakąś dietę i usiłował zgubić bezużyteczne kilogramy. Jednym się to udaje bez sporych wyrzeczeń, pozostali muszą przejść cięższą drogę. Funkcjonują jednak takie rady, do których powinien zastosować się każdy, kto decyduje się odpowiednio zatroszczyć się o swoją postawę i samopoczucie.
Pies na łóżku
Autor: Eselsmann™
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie psa wiąże się z niezmiernie wielką odpowiedzialnością. O psa należy dbać ciągle, bowiem pies nie jest zabawką, ale żywą istotą, która tak samo jak człowiek czuje strach, radość, łaknienie i tak samo jak człowiek pragnie zainteresowania i opieki. Dlatego jeśli decydujesz się na kupienie psa musisz wiedzieć, iż przez cały czas będziesz musiał poświęcać mu czas oraz uwagę, oraz także dbać o wszelkie jego potrzeby. Pies to wyjątkowe zwierzę, jakie niezwykle przywiązuje się do człowieka, poprawnie traktowane zdoła być prawdziwym, niezwykle wiernym przyjacielem.

W jakim miejscu należałoby kupić słodycze?

Submitted by admin on Tue, 08/05/2014 - 15:31

słodycze
Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że niesłychanie w wielu przypadkach lubimy zjeść coś słodkiego. Nasze kubki smakowe na pewno są niezmiernie wymagające, dlatego też złe jakościowo produkty są przez nas odtrącane. W diecie każdego z nas niejednokrotnie znajduje się wiele słodyczy, co stanowi oczywisty obraz ich zapotrzebowania przez nasze społeczeństwo. W dniu dzisiejszym rzecz jasna w sklepach spożywczych możemy odnaleźć dość wiele propozycji, niemniej pomimo tego większość z nich oferuje nam niezmiernie mierne wartości spożywcze.

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domu!

Submitted by admin on Thu, 04/10/2014 - 15:43

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Ta persona, która przez niemalże całe życie ciągle stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła zbyt długo. Tzn. ciężko wyrokować, ale niemalże na 100% pewne jest to, że jeżeli nawet życie będzie długie, to tak czy siak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju choróbskami, ciągłym uskarżaniem się na stan swojego zdrowia.
ćwiczenia na siłowni
Autor: Gary Bembridge
Źródło: http://www.flickr.com
Regularne ćwiczenie na siłowni ma wiele sensu. W takim razie naprawdę każda taka osoba, która na poważnie zastanawia się czy może nie zapisać się na siłownię, bez wątpienia powinna zaznajomić się z owym artykułem. Dzięki właśnie informacjom zamieszczonym w artykule zdecydowana większość ludzi po prostu pójdzie na siłkę. I wcale nie jest powiedziane, że Czytelnik po pewnym czasie dostanie tak zwanego słomianego zapału, który na nieszczęście jest w stanie nawiedzić niemal każdego. Należy nie dopuścić do tego, bo to nic fajnego.
Autor: iStock.com
Współczesny styl życia bardzo niekorzystnie wpływa na ogólny stan naszego organizmu. Naszym ogromnym kłopotem jest bez wątpienia zbyt długie przesiadywanie w pracy. Czasami też jesteśmy zmuszeni wziąć dodatkowy etat, ponieważ nasze zarobki nie wystarczają nam na normalne życie.
siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domowej siłowni powinniśmy wybrać z uwagą. Przede wszystkim, istotna jest wielkość. Kiedy popatrzymy przykładowo na bieżnie uświadomimy sobie, że mogą być ogromne, zatem wydzielenie w mieszkaniu miejsca na tego typu sprzęt może być niełatwe. Kiedy dobrze poszukamy spokojnie znajdziemy dużo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Dopytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, który model poleca do domowego użytku.
nordic walking
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Dzisiejszy tryb życia ma bardzo zły wpływ na nasz organizm. Przez cały dzień jesteśmy w biegu. Cały czas załatwiamy jakieś ważne sprawy. Pędzimy po całym mieście, wiecznie się spóźniając. W pracy czeka na nas dużo rozmaitych wyzwań, nierzadko też zgadzamy się na dodatkowe godziny albo dokańczamy robotę w domu. Taki ogromny pęd powoduje, że ciągle się stresujemy.
Syndicate content