warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dieta

Trening na rzeźbę, efektywne ćwiczenia na brzuch

Submitted by admin on Fri, 10/09/2015 - 12:15

Siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy świetnie się prezentować musimy spróbować. Ale nie będzie to łatwa sprawa, bo fajna figura równa się ciężka praca. O ile można powiedzieć, że właściwa dieta nie jest monotonna i w sumie jest smaczna, to trening najlepiej żeby zawsze był ciężki. Oczywiście, jeśli okaże się, że odczuwamy ból lepiej odpuścić niż mieć kontuzję, ale trzeba pamiętać, że ból jest częścią treningów. Jeżeli chodzi o trening na rzeźbę, to najsensowniejszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na wybranie się na siłownię.
Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość mężczyzn marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić wybrankę swojego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zrzucić zbędne kg, aniżeli wyrzeźbić piękne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
Hantle
Autor: apfelfred
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach uprawianie sportu to już nie wyłącznie zwyczajna pasja, lecz naprawdę jeden z składników bycia atrakcyjnym. Właściwie każdy człowiek posiadał w własnym życiu jakąś dietę i usiłował zgubić bezużyteczne kilogramy. Jednym się to udaje bez sporych wyrzeczeń, pozostali muszą przejść cięższą drogę. Funkcjonują jednak takie rady, do których powinien zastosować się każdy, kto decyduje się odpowiednio zatroszczyć się o swoją postawę i samopoczucie.
Pies na łóżku
Autor: Eselsmann™
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie psa wiąże się z niezmiernie wielką odpowiedzialnością. O psa należy dbać ciągle, bowiem pies nie jest zabawką, ale żywą istotą, która tak samo jak człowiek czuje strach, radość, łaknienie i tak samo jak człowiek pragnie zainteresowania i opieki. Dlatego jeśli decydujesz się na kupienie psa musisz wiedzieć, iż przez cały czas będziesz musiał poświęcać mu czas oraz uwagę, oraz także dbać o wszelkie jego potrzeby. Pies to wyjątkowe zwierzę, jakie niezwykle przywiązuje się do człowieka, poprawnie traktowane zdoła być prawdziwym, niezwykle wiernym przyjacielem.

W jakim miejscu należałoby kupić słodycze?

Submitted by admin on Tue, 08/05/2014 - 15:31

słodycze
Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że niesłychanie w wielu przypadkach lubimy zjeść coś słodkiego. Nasze kubki smakowe na pewno są niezmiernie wymagające, dlatego też złe jakościowo produkty są przez nas odtrącane. W diecie każdego z nas niejednokrotnie znajduje się wiele słodyczy, co stanowi oczywisty obraz ich zapotrzebowania przez nasze społeczeństwo. W dniu dzisiejszym rzecz jasna w sklepach spożywczych możemy odnaleźć dość wiele propozycji, niemniej pomimo tego większość z nich oferuje nam niezmiernie mierne wartości spożywcze.

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domu!

Submitted by admin on Thu, 04/10/2014 - 15:43

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Persona, która przez niemalże całe swoje życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej zapewne nie będzie żyła zbyt długo. Tzn. ciężko wyrokować, lecz niemal pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to i tak będzie ono tak jakby naznaczone różnego rodzaju choróbskami, nieustannym skarżeniem się na stan swojego zdrowia.
ćwiczenia na siłowni
Autor: Gary Bembridge
Źródło: http://www.flickr.com
Częste ćwiczenie na siłowni ma dużo sensu. W takim razie absolutnie każda osoba, która poważnie rozmyśla czy może nie zapisać się na siłownię, z pewnością musi zaznajomić się z tym artykułem. Dzięki właśnie treściom umieszczonym w artykule zdecydowana większość osób najzwyczajniej zajdzie na siłownię. I nie można powiedzieć, że Czytelnik po jakimś czasie dostanie tak zwanego słomianego zapału, który na nieszczęście jest w stanie nawiedzić niemalże każdą osobę. Trzeba nie dopuścić do tego, ponieważ to nic dobrego.
Autor: iStock.com
Współczesny styl życia wyjątkowo niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Naszym sporym problemem jest z pewnością zbyt długie przesiadywanie w pracy. Niekiedy także jesteśmy zmuszeni wziąć jeszcze jeden etat, ponieważ nasza pensja nie wystarcza nam na godne funkcjonowanie.
siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domowej siłowni powinniśmy wybrać z uwagą. Przede wszystkim, istotna jest wielkość. Kiedy popatrzymy przykładowo na bieżnie uświadomimy sobie, że mogą być ogromne, zatem wydzielenie w mieszkaniu miejsca na tego typu sprzęt może być niełatwe. Kiedy dobrze poszukamy spokojnie znajdziemy dużo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Dopytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, który model poleca do domowego użytku.
nordic walking
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Dzisiejszy tryb życia ma bardzo zły wpływ na nasz organizm. Przez cały dzień jesteśmy w biegu. Cały czas załatwiamy jakieś ważne sprawy. Pędzimy po całym mieście, wiecznie się spóźniając. W pracy czeka na nas dużo rozmaitych wyzwań, nierzadko też zgadzamy się na dodatkowe godziny albo dokańczamy robotę w domu. Taki ogromny pęd powoduje, że ciągle się stresujemy.
Syndicate content