warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dieta

Trening na rzeźbę, efektywne ćwiczenia na brzuch

Submitted by admin on Fri, 10/09/2015 - 12:15

Siłownia
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zależy nam na tym, by dobrze się prezentować musimy się postarać. Ale nie będzie to łatwa sprawa, bo fajna figura równa się ciężka praca. O ile możemy powiedzieć, że odpowiednia dieta nie jest monotonna i w sumie jest smaczna, to trening powinien zawsze być ciężki. Chociaż, jeśli okaże się, że coś nas boli sensowniej odpuścić aniżeli nabawić się kontuzji, ale trzeba pamiętać, że ból jest częścią treningów. Jeżeli chodzi o trening na rzeźbę, to najfajniejszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na wybranie się na siłownię.
Trening
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Większość panów marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, którymi mogliby zachwycić kobietę swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu sytuacjach prościej jest zrzucić nadprogramowe kilogramy, aniżeli wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
Hantle
Autor: apfelfred
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach uprawianie sportu to już nie jedynie zwykła pasja, ale tak naprawdę jeden z czynników bycia modnym. Faktycznie każdy miał w swoim życiu jakąś dietę i próbował stracić zbyteczne kilogramy. Jednym się to udaje bez sporych wyrzeczeń, inni muszą przebyć cięższą drogę. Są natomiast takie porady, do których winien zastosować się każdy, kto potrzebuje właściwie zatroszczyć się o swoją sylwetkę i samopoczucie.
Pies na łóżku
Autor: Eselsmann™
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie psa wiąże się z niesłychanie wielką odpowiedzialnością. O psa należy dbać cały czas, bowiem pies nie jest zabawką, lecz żywą postacią, jaka tak samo jak człowiek czuje strach, radość, łaknienie oraz tak samo jak człowiek chce zainteresowania i troskliwości. Wobec tego jeżeli decydujesz się na kupienie psa musisz wiedzieć, iż cały czas będziesz musiał poświęcać mu czas oraz uwagę, a także dbać o wszystkie jego potrzeby. Pies to fenomenalne zwierzę, które nadzwyczaj przywiązuje się do człowieka, dobrze traktowane potrafi być realnym, bardzo wiernym przyjacielem.

W jakim miejscu należałoby kupić słodycze?

Submitted by admin on Tue, 08/05/2014 - 15:31

słodycze
Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że bardzo w szeregu przypadków lubimy zjeść coś słodkiego. Nasze kubki smakowe niewątpliwie są niezwykle wymagające, w takim razie też złe jakościowo produkty są przez nas odrzucane. W diecie każdego z nas w szeregu przypadków znajduje się wiele słodyczy, co stanowi klarowny obraz ich zapotrzebowania przez nasze społeczeństwo. W dniu dzisiejszym w rzeczy samej w sklepach spożywczych możemy odnaleźć relatywnie wiele propozycji, niemniej wprawdzie większość z nich oferuje nam ogromnie mierne wartości spożywcze.

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domu!

Submitted by admin on Thu, 04/10/2014 - 15:43

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Taka persona, która przez niemalże całe swoje życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej zapewne nie pożyje zbyt długi czas. Tzn. trudno wyrokować, ale niemalże na 100% pewne jest to, że jeżeli nawet życie będzie całkiem długie, to i tak będzie ono niejako naznaczone wszelkiego rodzaju chorobami, nieustannym skarżeniem się na swoje zdrowie.
ćwiczenia na siłowni
Autor: Gary Bembridge
Źródło: http://www.flickr.com
Częste ćwiczenie na siłowni ma bardzo dużo sensu. W takim razie naprawdę każda taka osoba, która poważnie rozmyśla czy może nie chodzić na siłownię, bez żadnego cienia wątpliwości powinna zapoznać się z tym tekstem. Dzięki właśnie treściom umieszczonym w artykule zdecydowana większość osób najzwyczajniej pójdzie na siłownię. I wcale nie jest powiedziane, że Czytelnik po pewnym czasie dostanie tzw. słomianego zapału, który na nieszczęście może nawiedzić praktycznie każdego człowieka. Trzeba nie dopuścić do słomianego zapału, ponieważ to nic odpowiedniego.
Autor: iStock.com
Nowoczesny model życia bardzo niekorzystnie oddziałuje na ogólny stan naszego organizmu. Naszym dużym problemem jest z pewnością zbyt długie przesiadywanie w pracy. Czasami również bywamy zmuszeni wziąć jeszcze jeden etat, gdyż nasza pensja nie wystarcza nam na normalne życie.
siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domu należy wybrać uważnie. Przede wszystkim, istotna jest wielkość. Gdy spojrzymy przykładowo na bieżnie przekonamy się, że mogą być ogromne, więc wygospodarowanie w mieszkaniu przestrzeni na tego rodzaju sprzęt może być niełatwe. Jeżeli odpowiednio poszukamy spokojnie znajdziemy dużo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, który model poleca do domowego użytku.
nordic walking
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Dzisiejszy styl życia posiada bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Przez okrągły dzień jesteśmy w ruchu. Cały czas rozwiązujemy jakieś pilne kwestie. Biegamy po całym mieście, wiecznie się spóźniając. W pracy mamy mnóstwo różnych wyzwań, nierzadko także zgadzamy się na dodatkowe godziny albo bierzemy pracę w domu. Ten szalony pęd sprawia, że cały czas jesteśmy zestresowani.
Syndicate content