warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dziewczynka

zbliżenie - dziecko
Autor: Krzysztof Szymański
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny, czy różne święta takie jak Boże Narodzenie czy Święto Wielkiej Nocy to idealne okazje, aby sprawić naszym bliskim przyjemność w postaci prezentu. W okresach świąt w sieci, czy gazetach tworzone są specjalne listy, które wskazują nam co możemy kupić, by zadowolić męża, dziewczynę, czy dziecko. Kupowanie prezentu to wbrew pozorom, niezwykle trudne zadanie, bowiem czasem trudno jest przewidzieć co tak naprawdę ucieszy osobę, która zostanie obdarowana prezentem. Nierzadko też szukanie upominku staje się prawdziwym koszmarem.
lalki Monster High
Autor: Malik Bagci
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki są najlepszym wyjściem na zabawianie dzieci. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć wydaje się być tylko przedmiotem – okazuje się być kształtującą wyobraźnię, hobby oraz inteligencję naszego dziecka. Oprócz tego wpływa na na osobowość oraz kreuje wyczucie piękna. Najważniejsze zastosowanie lalek z perspektywy nauki jest wykreowanie w młodej osobie poczucia obowiązku, szacunku wobec otoczenia oraz dbania o własne rzeczy.
Autor: Mattel Poland Sp. z o.o.
Każdy miał ukochaną zabawkę, o której nigdy nie zapomni. Z całą pewnością dzisiejsze maskotki bardzo różnią się od tych z lat 90-tych. Sklepy pełne kolorowych najróżniejszych misiów kuszą nie tylko maluchy.

Najlepsze zabawki dla najmłodszych

Submitted by admin on Fri, 06/07/2013 - 14:50

Dzieciństwo to niepowtarzalny czas w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego nadzwyczajnego okresu, gdy mogliśmy sypiać do oporu ( a i tak zrywaliśmy się rankiem!), skakać beztrosko po placu zabaw i nie martwić się o przyszłość. Te niepowtarzalne czasy w oka mgnieniu przemijają. Czasem jednak rodzice zapominają, jak nadzwyczajny jest to etap w rozwoju latorośli. Nasza pociecha właśnie w dzieciństwie bada świat. Toteż niezmiernie ważną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To dobra droga, aby zaszczepić maluchowi reguły w przyjemny sposób.
Syndicate content