warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dziewczynka

zbliżenie - dziecko
Autor: Krzysztof Szymański
Źródło: http://www.flickr.com
Rocznica urodzin, czy różne święta takie jak Gwiazdka czy Święto Wielkiej Nocy to idealne okazje, aby sprawić naszym najbliższym przyjemność w postaci prezentu. W okresach świątecznych w sieci, czy magazynach tworzone są specjalne listy, które podpowiadają nam co możemy zakupić, aby ucieszyć męża, żonę, czy dziecko. Szukanie prezentu to wbrew pozorom, niezwykle trudne zadanie, bowiem czasem ciężko jest przewidzieć co tak naprawdę spodoba się osobie, która zostanie obdarowana prezentem. Nierzadko też szukanie upominku staje się prawdziwym koszmarem.
lalki Monster High
Autor: Malik Bagci
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki są świetnym wyjściem na zajmowanie czasu dziecka. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć jest tylko rzeczą – okazuje się być kształtującą kreatywność, zainteresowania i inteligencję naszego dziecka. Dodatkowo wpływa na na osobowość oraz kształtuje wyczucie piękna. Główne zastosowanie lalek z perspektywy nauki jest wykreowanie w młodej osobie poczucia obowiązku, szacunku względem otoczenia oraz dbania o swoje przedmioty.
Autor: Mattel Poland Sp. z o.o.
Każdy miał najpiękniejszą zabawkę, o której nie można zapomnieć. Z całą pewnością obecne maskotki bardzo różnią się od tych z poprzedniego wieku. Sklepy pękające od nadmiaru lalek i misiów zachęcają nie tylko dzieci.

Najlepsze zabawki dla najmłodszych

Submitted by admin on Fri, 06/07/2013 - 14:50

Dzieciństwo to niepowtarzalny czas w życiu człowieka. Kiedy byliśmy mali, nie docenialiśmy tego niezwykłego czasu, kiedy mogliśmy spać do woli ( a i tak budziliśmy się rano!), hasać beztrosko po podwórzu i nie dbać o następny dzień. Te niepowtarzalne czasy w oka mgnieniu przemijają. Czasem jednak rodzice zapominają, jak nadzwyczajny jest to czas w życiu dziecka. Każda pociecha właśnie w tym okresie bada świat. Toteż niezmiernie istotną funkcję w wychowaniu ma zabawa. To idealna droga, aby wpoić maluchowi reguły w miły sposób.
Syndicate content