warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

treningi

ćwiczenia podczas rehabilitacji
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Guma do treningów to lateksowa taśma, która służy jako niezwykle wielofunkcyjny przyrząd ćwiczebny, w celach rehabilitacyjnych, w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń wyrabiana jest w ośmiu kolorach. Każdy odcień symbolizuje inny opór, od najlżejszej beżowej, do najcięższej złotej.
siłownia
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com
Czy konieczna jest odpowiednia dieta na siłownie?

Samodzielne treningi niewiele dadzą kiedy przy okazji nie postawimy na odpowiednie jedzenie. Idzie tu o to, by wszelkie niezdrowe składniki zastępować tymi zdrowymi, i zjadać nie większe ilości, niż naprawdę będzie to nam niezbędne.

Większe i mniejsze urządzenia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 10:13

kobieta podczas biegania
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba zwracać uwag wagę na to, że oferowany nam materiał do ćwiczeń, to tak naprawdę mniejsze oraz większe urządzenia, a więc nie ma większego znaczenia czy posiadamy duży dom, czy malutkie mieszkanie. Kiedy jedynie właściwie poszukamy, to znajdziemy coś właściwego dla siebie, coś na czym będziemy mogli poćwiczyć i przez co będziemy mogli właściwie zadbać o własną sylwetkę.
rower stacjonarny
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Jeśli systematycznie chodzisz na siłownie, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jest to kosztowny sport. Karnet czasowy jest znacznym wydatkiem. Poza tym bardzo często wygoda ćwiczenia jest niewielka – nie ma odpowiednich sprzętów, na sali przebywa zbyt wielu ćwiczących. Z tych powodów godnym polecenia pomysłem może być zebranie dużej sumy pieniędzy i sprawienie sobie domowej siłowni. Zachęcamy do przeczytania poniższego poradnika.
Autor: Sport-shop.p
Nadeszła złota polska jesień, a już niebawem za nią zjawi się okres zimowy. W tym zimowym czasie najchętniej każdy z nas nie wynurzałby nosa z lokalu mieszkalnego. Takie rozwiązanie nie jest dobre, gdyż wtenczas momentalnie przybędzie nam dodatkowych kalorii, które później trudno nam zrzucić. Każdy rodzaj aktywności fizycznej doskonale na nas działa, aczkolwiek w okresie jesienno- zimowym należy mieć mocną chęć, aby dbać o formę.
Syndicate content