warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

treningi

ćwiczenia podczas rehabilitacji
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Guma do ćwiczeń to lateksowa taśma, która służy jako bardzo uniwersalny sprzęt treningowy, w celach rehabilitacyjnych, w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń wytwarzana jest w ośmiu kolorach. Każdy odcień symbolizuje różny opór, od najlżejszej beżowej, do najcięższej złotej.
siłownia
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com
Jak powinna wyglądać dieta na siłownie?

Same treningi mało dadzą gdy przy nich nie będziemy stawiać na zdrowe jedzenie. Idzie tu o to, aby wszystkie niezdrowe produkty zastępować tymi zdrowymi, i jeść nie znaczniejsze ilości, aniżeli rzeczywiście okazuje się być to nam potrzebne.

Większe i mniejsze urządzenia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 10:13

kobieta podczas biegania
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba zwracać uwag wagę na to, że proponowany nam sprzęt do ćwiczeń, to tak naprawdę mniejsze i większe sprzęty, a więc nie ma poważniejszego znaczenia czy mamy duży dom, czy małe mieszkanie. Jeżeli jedynie odpowiednio wyszukamy, to znajdziemy coś właściwego dla siebie, coś na czym będziemy mieli możliwość ćwiczyć i przez co będziemy mieli możliwość odpowiednio zadbać o własną figurę.
rower stacjonarny
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Jeżeli systematycznie chodzisz na siłownie, bez wątpienia orientujesz się, jak drogi jest to sport. Karnet miesięczny jest dużym wydatkiem. Na dodatek nierzadko wygoda ćwiczenia pozostawia wiele do życzenia – brakuje urządzeń, na sali znajduje się zbyt wielu ćwiczących. Dlatego godnym polecenia pomysłem może być uzbieranie sporej kwoty pieniędzy i stworzenie prywatnej siłowni. Zachęcamy do lektury naszego poradnika.
Autor: Sport-shop.p
Nastała złota polska jesień, a już niebawem za nią zjawi się zima. W tym zimowym czasie najchętniej każdy z nas nie wyściubiałby nosa z mieszkania. Takie wyjście nie jest za bardzo odpowiednie, gdyż wtenczas błyskawicznie przybędzie nam niepotrzebnych kalorii, które później ciężko nam zrzucić. Każdy rodzaj aktywności fizycznej cudownie na nas działa, chociaż w czasie jesienno- zimowym trzeba mieć silną wolę, by dbać o formę.
Syndicate content