warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

treningi

ćwiczenia podczas rehabilitacji
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Guma do ćwiczeń to lateksowa taśma, która służy jako bardzo uniwersalny przyrząd treningowy, w celach rehabilitacyjnych, w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń wytwarzana jest w ośmiu kolorach. Każdy kolor symbolizuje różny opór, od najlżejszej beżowej, do najcięższej złotej.
siłownia
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com
Czy potrzebna okazuje się być specjalna dieta na siłownie?

Samodzielne ćwiczenia mało zaoferują gdy przy okazji nie będziemy stawiać na odpowiednie odżywianie. Chodzi tutaj o to, aby wszelkie niezdrowe składniki zastąpić tymi odpowiednimi, i jeść nie większe ilości, niż rzeczywiście okazuje się być to nam potrzebne.

Większe i mniejsze urządzenia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 10:13

kobieta podczas biegania
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba zwracać uwag wagę na to, że oferowany nam materiał do ćwiczeń, to tak naprawdę mniejsze oraz większe urządzenia, a więc nie ma większego znaczenia czy posiadamy duży dom, czy malutkie mieszkanie. Kiedy jedynie właściwie poszukamy, to znajdziemy coś właściwego dla siebie, coś na czym będziemy mogli poćwiczyć i przez co będziemy mogli właściwie zadbać o własną sylwetkę.
rower stacjonarny
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Jeżeli wytrwale chadzasz na siłownie, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jest to kosztowny sport. Karnet czasowy jest znacznym wydatkiem. Na dodatek bardzo często wygoda treningu jest mała – brakuje urządzeń, na sali znajduje się zbyt wielu ćwiczących. Z tych powodów opłacalnym pomysłem może być zebranie dużej kwoty pieniędzy i sprawienie sobie własnej siłowni. Zapraszamy do przeczytania poniższego poradnika.
Autor: Sport-shop.p
Nadeszła złota polska jesień, a już niebawem za nią zjawi się okres zimowy. W tym zimowym czasie najchętniej każdy z nas nie wynurzałby nosa z lokalu mieszkalnego. Takie rozwiązanie nie jest dobre, gdyż wtenczas momentalnie przybędzie nam dodatkowych kalorii, które później trudno nam zrzucić. Każdy rodzaj aktywności fizycznej doskonale na nas działa, aczkolwiek w okresie jesienno- zimowym należy mieć mocną chęć, aby dbać o formę.
Syndicate content