warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tenis

Sport to zdrowie, twierdził klasyk, a słowa te sprawdzają się zawsze. Wielu z nas przekonało się do aktywności niedawno, widać więc coraz więcej ludzi, jacy biegają bądź jeżdżą na rowerze. Pozostali zaś trenują od małego, aby odnosić sukcesy w profesjonalnym sporcie. Podobno nie jesteśmy zobowiązani zaczynać od małego, ażeby odnosić sukcesy w dorosłym życiu, jednakże jak pokazują wyniki różnych zawodników i ich droga na szczyt, to właśnie w młodym wieku powstaje nowy mistrz. Zwłaszcza widzimy to w tenisie ziemnym.
piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.

Tenis jako sposób na dobrą kondycję fizyczną i nie tylko

Submitted by admin on Wed, 08/27/2014 - 14:05

tenis
Autor: Школа Тенниса
Źródło: http://www.flickr.com
Mecze tenisowe charakteryzują się ciągle wzrastającym zainteresowaniem nie tylko w biernej postaci. Jest to bardzo przyjemny sport który pozwala uzyskać bardzo dobrą wytrzymałość fizyczną, jak też pełna emocji rozrywka dla osób lubiących oglądać w TV rozgrywki na europejskim poziomie. Bardzo znaczące sukcesy sióstr Radwańskich w błyskawicznym tempie zaszczepiły w polakach miłość do tego sportu. Z myślą o wiernych fanach którzy nie mogą na bieżąco oglądać zawodów, powstał specjalistyczny portal tenisowy na którym znajdą się najnowsze wyniki tenisa, filmy skrótowe z najciekawszych spotkań, a także informacje o tenisie począwszy od podstawowych zasad gry. Jeśli pasjonuje cię tenis online wyszukasz bardzo dużo ważnych informacji.
gry
Aktualnie jest wiele różnorodnych konsoli, które dają szansę grać w różne gry. Dotychczas tak naprawdę komputer był jedynym urządzeniem do takiego rodzaju czynności. Lecz od momentu, gdy pojawiło się Play Station, znacznie więcej osób zdecydowało się nabyć to urządzenie i właśnie w taki sposób dostarczać sobie niesamowicie dużo rozrywki.

Akcesoria do zabawy w domu i w pobliżu domu

Submitted by admin on Wed, 01/09/2013 - 16:51

Ruch jest niezwykle ważny dla zdrowia człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest szczególnie osobom, które dużą ilość doby spędzają w pozycji siedzącej, a więc w przypadku pracy biurowej, przed ekranem czy podczas kierowania pojazdami. Aktywne spędzanie wolnego czasu może odbywać się przez zabawę. Czas leci wówczas szybciej, a aktywność przynosi więcej radości. Ruch może odbywać się na wolnym powietrzu poprzez bieganie, spacery z psem, wycieczki rowerowe, sporty zespołowe.
Syndicate content