warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tenis

Sport to samo zdrowie, twierdził klasyk, a słowa te sprawdzają się w każdej sytuacji. Wielu z Polaków przekonało się do aktywności dosyć niedawno, widzimy więc coraz więcej ludzi, którzy biegają bądź jeżdżą na rowerze. Pozostali natomiast trenują od małego, ażeby zdobywać sukcesy w profesjonalnym sporcie. Niby nie jesteśmy zobowiązani zaczynać od małego, aby odnosić sukcesy w dorosłym życiu, jednak jak pokazują wyniki różnorodnych zawodników i ich droga na szczyt, to właśnie w młodym wieku powstaje nowy mistrz. Szczególnie widzimy to w tenisie ziemnym.
piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.

Tenis jako sposób na dobrą kondycję fizyczną i nie tylko

Submitted by admin on Wed, 08/27/2014 - 14:05

tenis
Autor: Школа Тенниса
Źródło: http://www.flickr.com
Mecze tenisowe charakteryzują się ciągle wzrastającym zainteresowaniem nie tylko w czynnej formie. Jest to bardzo przyjemny sport pozwalający zbudować bardzo dobrą wytrzymałość fizyczną, ale też pełna emocji rozrywka dla osób lubiących oglądać w telewizorze rozgrywki na europejskim poziomie. Piorunujące sukcesy Agnieszki Radwańskiej w natychmiastowym tempie wzbudziły w polakach uwielbienie dla tego sportu. Specjalnie dla wiernych fanów którzy nie mogą na bieżąco oglądać zawodów, powstał specjalistyczny portal tenisowy na którym znajdują się najświeższe wyniki tenisa, powtórki najciekawszych meczy, a także informacje o tenisie w ogólnym tego słowa znaczeniu. Jeżeli interesuje cię tenis online znajdziesz bardzo wiele ważnych wiadomości.
gry
Obecnie jest wiele rozmaitych konsoli, jakie dają szansę grać w różnorakie gry. Dotychczas tak naprawdę komputer był najlepszym urządzeniem do takiego typu czynności. Jednak od momentu, kiedy pojawiło się Play Station, zdecydowanie więcej osób zdecydowało się pozyskać to urządzenie i właśnie w taki sposób gwarantować sobie szczególnie dużo rozrywki.

Akcesoria do zabawy w domu i w pobliżu domu

Submitted by admin on Wed, 01/09/2013 - 16:51

Ruch jest niezwykle ważny dla zdrowia człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest szczególnie osobom, które dużą ilość doby spędzają w pozycji siedzącej, a więc w przypadku pracy biurowej, przed ekranem czy podczas kierowania pojazdami. Aktywne spędzanie wolnego czasu może odbywać się przez zabawę. Czas leci wówczas szybciej, a aktywność przynosi więcej radości. Ruch może odbywać się na wolnym powietrzu poprzez bieganie, spacery z psem, wycieczki rowerowe, sporty zespołowe.
Syndicate content