warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tenis

Sport to samo zdrowie, twierdził klasyk, a słowa te sprawdzają się w każdym przypadku. Wielu z nas przekonało się do aktywności niedawno, widać więc coraz większą ilość ludzi, jacy biegają bądź jeżdżą na rowerze. Pozostali natomiast trenują od małego, by odnosić sukcesy w profesjonalnym sporcie. Niby nie trzeba zaczynać od małego, ażeby odnosić sukcesy w dorosłym życiu, jednakowoż jak pokazują wyniki różnych zawodników i ich droga na szczyt, to faktycznie w młodym wieku powstaje nowy mistrz. Szczególnie widać to w tenisie ziemnym.
piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie jest do końca wiadomo, z czego to wynika, ale wydaje się, że największa zasługa tej zmiany kryje się w lepszej świadomości, czym jest nasze ciało i zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.

Tenis jako sposób na dobrą kondycję fizyczną i nie tylko

Submitted by admin on Wed, 08/27/2014 - 14:05

tenis
Autor: Школа Тенниса
Źródło: http://www.flickr.com
Mecze tenisowe cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w czynnej formie. Jest to niezwykle wciągający sport który pozwala uzyskać świetną wytrzymałość fizyczną, jak też emocjonująca rozrywka dla ludzi lubiących oglądać w telewizji rozgrywki na europejskim poziomie. Niebywałe sukcesy sióstr Radwańskich w natychmiastowym tempie wzbudziły wśród polaków miłość do tego sportu. Z myślą o wiernych kibicach którzy nie mogą na bieżąco oglądać zawodów, został stworzony profesjonalny portal tenisowy gdzie znajdują się najświeższe wyniki tenisa, powtórki najciekawszych spotkań, a także informacje o tenisie w ogólnym tego słowa znaczeniu. Jeżeli pasjonuje cię tenis online wyszukasz bardzo wiele przydatnych informacji.
gry
Aktualnie jest sporo różnorodnych konsoli, które dają okazję grać w różnorodne gry. Do niedawna tak naprawdę komputer był jedynym urządzeniem do takiego typu czynności. Lecz od momentu, kiedy pojawiło się Play Station, znacznie więcej osób zdecydowało się pozyskać to urządzenie i właśnie w taki sposób gwarantować sobie bardzo dużo rozrywki.

Akcesoria do zabawy w domu i w pobliżu domu

Submitted by admin on Wed, 01/09/2013 - 16:51

Ruch jest bardzo istotny dla kondycji człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest zwłaszcza ludziom, którzy większość dnia spędzają na siedząco, a więc w przypadku pracy biurowej, przed komputerem czy w czasie wykonywania zawodu kierowcy. Aktywny wypoczynek może dokonywać się przez zabawę. Czas płynie wtedy szybciej, a ruch sprawia więcej radości. Ruch można uprawiać na wolnym powietrzu poprzez bieganie, spacery z psem, jazdę na rowerze, sporty zespołowe.
Syndicate content