warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mama

zbliżenie - dziecko
Autor: Krzysztof Szymański
Źródło: http://www.flickr.com
Rocznica urodzin, czy różne święta takie jak Gwiazdka czy Święto Wielkiej Nocy to idealne okazje, aby sprawić naszym najbliższym przyjemność w postaci prezentu. W okresach świątecznych w sieci, czy magazynach tworzone są specjalne listy, które podpowiadają nam co możemy zakupić, aby ucieszyć męża, żonę, czy dziecko. Szukanie prezentu to wbrew pozorom, niezwykle trudne zadanie, bowiem czasem ciężko jest przewidzieć co tak naprawdę spodoba się osobie, która zostanie obdarowana prezentem. Nierzadko też szukanie upominku staje się prawdziwym koszmarem.
puzzle
Źródło: flickr.com
Najwyższej wartości użytkowej puzzle na rynku dzięki jakim dzieci rozwiną własne umiejętności zręcznościowe a także wpływać będą na całościowy progres dziecka można obecnie kupić w wielu sklepach, także w takich online. Dzięki temu każdy rodzic może zaproponować własnemu dziecku wszystko to, co najkorzystniejsze. Kiedy już więc zaledwie rodzic dochodzić będzie do wniosku, że dziecko jest gotowe do tego, żeby ułożyć puzzle to czym prędzej musi je kupić dla własnego malucha.

Najlepsze zabawki dla najmłodszych

Submitted by admin on Fri, 06/07/2013 - 14:50

Dzieciństwo to niepowtarzalny czas w życiu człowieka. Kiedy byliśmy mali, nie docenialiśmy tego niezwykłego czasu, kiedy mogliśmy spać do woli ( a i tak budziliśmy się rano!), hasać beztrosko po podwórzu i nie dbać o następny dzień. Te niepowtarzalne czasy w oka mgnieniu przemijają. Czasem jednak rodzice zapominają, jak nadzwyczajny jest to czas w życiu dziecka. Każda pociecha właśnie w tym okresie bada świat. Toteż niezmiernie istotną funkcję w wychowaniu ma zabawa. To idealna droga, aby wpoić maluchowi reguły w miły sposób.

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

Submitted by admin on Tue, 09/18/2012 - 11:24

Zabawki, zabawa
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Zabawki dla najmłodszych to dziś gigantyczny przemysł. Wypełnione regały wszelkiego typu rzeczy, ogromny wybór, każdego typu barwy, materiały. Dystrybutorzy zabawek ścigają się w wypuszczaniu nowszych o wiele lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspierać rozwój przedmiotów niezbędnych dla każdego dziecka.

Huśtawki dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 09/14/2012 - 15:57

huśtawki
Autor: MebleDlaDziecka.pl
Źródło: MebleDlaDziecka.pl
Każdy z nas pewnie ma w pamięci jaką przyjemność daje huśtanie się na huśtawce. Sporą część dzieciństwa spędzaliśmy na placach zabaw, wciśniętych między bloki, gdzie trzeszcząca huśtawka była obiektem największego pożądania. Szczęśliwi, którzy nie zamieszkiwali w blokach mieli własne podwórka i tam często na solidnych konarach drzew rodzice wieszali huśtawkę. W tych czasach ogródki zabaw wyglądają dużo lepiej niż jeszcze paręnaście lat temu.
Syndicate content