warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mama

zbliżenie - dziecko
Autor: Krzysztof Szymański
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny, czy różne święta takie jak Boże Narodzenie czy Święto Wielkiej Nocy to idealne okazje, aby sprawić naszym bliskim przyjemność w postaci prezentu. W okresach świąt w sieci, czy gazetach tworzone są specjalne listy, które wskazują nam co możemy kupić, by zadowolić męża, dziewczynę, czy dziecko. Kupowanie prezentu to wbrew pozorom, niezwykle trudne zadanie, bowiem czasem trudno jest przewidzieć co tak naprawdę ucieszy osobę, która zostanie obdarowana prezentem. Nierzadko też szukanie upominku staje się prawdziwym koszmarem.
puzzle
Źródło: flickr.com
Najwyższej wartości użytkowej puzzle na rynku dzięki którym dzieci rozwiną swoje umiejętności manualne i wpłyną na całościowy progres malucha można obecnie zakupić w wielu sklepach, też w tych online. Dzięki temu każdy bez wyjątku opiekun dziecka ma szansę zaproponować swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. Jeżeli już w takim razie zaledwie rodzic dojdzie do wniosku, iż dziecko pozostaje gotowe do tego, aby układać puzzle to jak najszybciej musi je zakupić dla swojego malucha.

Najlepsze zabawki dla najmłodszych

Submitted by admin on Fri, 06/07/2013 - 14:50

Dzieciństwo to niepowtarzalny czas w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego nadzwyczajnego okresu, gdy mogliśmy sypiać do oporu ( a i tak zrywaliśmy się rankiem!), skakać beztrosko po placu zabaw i nie martwić się o przyszłość. Te niepowtarzalne czasy w oka mgnieniu przemijają. Czasem jednak rodzice zapominają, jak nadzwyczajny jest to etap w rozwoju latorośli. Nasza pociecha właśnie w dzieciństwie bada świat. Toteż niezmiernie ważną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To dobra droga, aby zaszczepić maluchowi reguły w przyjemny sposób.

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

Submitted by admin on Tue, 09/18/2012 - 11:24

Zabawki, zabawa
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Zabawki dla dzieci to w obecnych czasach wielki przemysł. Pełne półki różnego typu rzeczy, ogromny wybór, wszelkiego rodzaju kolory, materiały. Producenci zabawek ścigają się w tworzeniu nowych o wiele lepszych, coraz bardziej interaktywnych i mogących wspomagać rozwój rzeczy koniecznych dla każdego malucha.

Huśtawki dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 09/14/2012 - 15:57

huśtawki
Autor: MebleDlaDziecka.pl
Źródło: MebleDlaDziecka.pl
Każdy człowiek chyba pamięta jak wielką radość daje bujanie się na huśtawce. Połowę dziecięcych lat spędzaliśmy na placach zabaw, wciśniętych między ulice, gdzie skrzypiąca huśtawka stanowiła obiekt największego pożądania. Szczęściarze, którzy nie zamieszkiwali na blokowiskach mieli swoje podwórka i tam często na solidnych konarach drzew rodzice wieszali huśtawkę. Dziś ogródki zabaw wyglądają zdecydowanie lepiej niż zaledwie kilkanaście lat wstecz.
Syndicate content