warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PlayStation

Windows 10
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Przeglądając aktualne nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi lub telefonami komórkowymi zdołamy spostrzec, że dziś pojawiło się multum nowych intrygujących informacji. Jedną z nich na pewno jest to, iż potwierdzono wieści o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bezsprzecznie jest to zachwycająca nowina dla osób, które posiadają PlayStation czy Xbox czy ochoczo zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola PlayStation to rewelacyjny sprzęt

Submitted by admin on Tue, 07/29/2014 - 12:10

screen z need for speed
Autor: Colin
Źródło: http://www.flickr.com
Przegrywanie własnego życia na konsoli? Przede wszystkim na wstępie owego artykułu trzeba napisać jedną kwestię: w żadnym przypadku nie powinniśmy sądzić, że rozrywka w samotności jest niefajna.

Zalety grywania na konsolach

Submitted by admin on Mon, 07/28/2014 - 13:44

chłopiec gra na Xbox 360
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcjonowanie bez choćby minimalnej ilości rozrywki? Bez dwóch zdań ciężko by było! I dlatego należy trochę dawkować sobie tę przyjemność - generalnie niesamowicie ciężko niektórym poradzić sobie z opanowaniem się, a więc spędzamy zbyt wiele wolnych chwil na gierkach.

Zdalna sprzedaż gier na konsolę

Submitted by admin on Mon, 03/17/2014 - 12:32

konsola ouiya
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie wszechobecnego dostępu do szerokopasmowego internetu dystrybutorzy gier znaleźli świetne rozwiązanie na zmniejszenie kosztów dystrybucji swoich tytułów. Dawniej gracze kupowali gry na realnych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, pociągało to za sobą bardzo duże koszty łączące się z wytłoczeniem znacznego nakładu płyt i wytworzeniem opakowań.
xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można wnioskować po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na związanych z tematem forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj wysokiej częstotliwości zakupu tej oferty. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała znacznym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z dużym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
Niezbędne dla PS4
Autor: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com
Polska jest tym krajem, w którym w zasadzie konsole, to pewnie zaskoczenie, nie są aż tak mocno popularne. No przynajmniej w porównaniu do Anglii, Japonii czy Stanów Zjednoczonych. Najistotniejsza przyczyna "niechęci" znacznej części naszego społeczeństwa do konsol do gier to oczywiście niedobór środków finansowych.
wystawa w sklepie z gta v
Autor: officalfragradio
Źródło: http://www.flickr.com
Często sytuacja jest taka, że nawet te osoby, które najzupełniej nie interesują się grami komputerowymi - czy konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najbardziej wspaniałą gierką jaka została wydana do tej pory. Naturalnie pewnie wielu graczy w zupełności nie zgodzi się z taką opinią.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight
Autor: Philips
Źródło: Philips
Chcąc wybrać dziś jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką mogą być na pewno innowacyjne gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i ciekawe rozwiązania. Doceniane na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, by ciągle imponować graczom i swoim wiernym fanom. Stałe zadziwianie wielofunkcyjnością, ciekawą grafiką oraz dostępnymi możliwościami to dla fanów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 dostrzeżona została już przez wielu.
Syndicate content