warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PlayStation

Windows 10
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Przeglądając aktualne nowinki związane z elektroniką, grami komputerowymi czy też telefonami komórkowymi możemy spostrzec, że teraz pojawiło się wiele nowych fascynujących informacji. Jedną z nich bezsprzecznie jest to, iż potwierdzono wiadomości o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bezspornie jest to doskonała nowina dla osób, jakie mają PlayStation lub Xbox bądź entuzjastycznie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola PlayStation to rewelacyjny sprzęt

Submitted by admin on Tue, 07/29/2014 - 12:10

screen z need for speed
Autor: Colin
Źródło: http://www.flickr.com
Przegrywanie własnego życia na grywaniu na konsoli? Na wstępie tego artykułu trzeba powiedzieć jedną kwestię: w żadnym razie nie powinniśmy sądzić, że rozrywka we własnym gronie jest niewskazana.

Zalety grywania na konsolach

Submitted by admin on Mon, 07/28/2014 - 13:44

chłopiec gra na Xbox 360
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcjonowanie bez chociażby minimalnej ilości rozrywki? Bez wątpienia ciężko by jakoś było! I właśnie trzeba nieco dawkować sobie ową przyjemność - w sumie bardzo trudno co poniektórym poradzić sobie z opanowaniem się, czyli spędzamy za wiele wolnych chwil na gierkach.

Zdalna sprzedaż gier na konsolę

Submitted by admin on Mon, 03/17/2014 - 12:32

konsola ouiya
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie wszechobecnego dostępu do szybkiego łącza internetowego twórcy gier wymyślili świetne rozwiązanie na zminimalizowanie kosztów sprzedaży swoich wyrobów. Lata temu gracze kupowali tytuły na fizycznych nośnikach, na przykład na płytach CD czy DVD, pociągało to za sobą bardzo duże koszty związane z wyprodukowaniem znacznego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.
xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku gier komputerowych oraz tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co możemy uważać po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na związanych z tematem forach internetowych oraz jednocześnie po nadzwyczaj wysokiej częstotliwości zakupu tej opcji. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z dużym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
Niezbędne dla PS4
Autor: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com
Polska jest takim krajem, w którym w zasadzie konsole, wbrew pozorom, nie są tak mocno popularne. Przynajmniej w porównaniu do UK, Japonii albo USA. Najbardziej istotna przyczyna "niechęci" znaczącej części naszego społeczeństwa do konsoli to naturalnie niedobór kasy.
wystawa w sklepie z gta v
Autor: officalfragradio
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często rzeczywistość jest taka, że nawet osoby, które całkowicie nie interesują się grami komputerowymi - bądź konsolowymi, po prostu wprost przepadają za GTA. Cóż, to nie dziwi. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najświetniejszą gierką jaka została opublikowana w ostatnich latach. Naturalnie pewnie masa graczy w zupełności nie zgadza się z tym.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight
Autor: Philips
Źródło: Philips
Chcąc wybrać dzisiaj jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką stanowić mogą z pewnością najnowocześniejsze gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowoczesne rozwiązania. Doceniane na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać nowości, aby wciąż imponować graczom i swoim wiernym fanom. Ciągłe zadziwianie wielofunkcyjnością, niespotykaną grafiką i dostępnymi możliwościami to dla pasjonatów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność najnowocześniejszych gier na xbox 360 dostrzeżona została już przez wielu.
Syndicate content