Tag: militaria

militaria

Kamuflaż na co dzień

Moda na militaria od dłuższego czasu przeżywa renesans. Powodem tego jest fakt, że militarne ciuchy nie tylko są szykowne i oryginalności, a z rozmysłem łączone z ciuchami sportowymi sprawiają, że jest nam wygodnie i na luzie. Bez względu na nasze pacyfistyczne usposobienie pobawmy się więc w wojnę, a przynajmniej w rewolucję w naszej garderobie.

Read more

W ostatnich latach wyprawa na klasyczne wakacje przez wielu miłośników sportów, w głównej mierze ekstremalnych, zdaje się być co raz mniej doceniana

W ostatnich latach wyjazd na klasyczne urlopy przez licznych amatorów sportów, w głównej mierze ekstremalnych, zdaje się być co raz słabiej doceniana. Bez wątpienia wolą oni przeżyć bardziej wymagające epizody, często wyreżyserowane scenariusze i zadania, jakie trzeba wykonać podczas jakiejś wycieczki czy obozu. Całkiem popularnymi stały się ostatnio obozy przetrwania. Wybierając się na takiego rodzaju obóz, musimy nie zapominać o tym, że tego rodzaju obóz to w głównej mierze sprawdzenie się z samym sobą.

Read more

Które militaria masz okazję kupić

Jeżeli interesuje cię wojsko oraz wszelkie przedmioty z nim związane, na pewno nie raz chciałeś zaopatrzyć się w tego rodzaju gadżety. Czy orientujesz się, gdzie je zakupić? Poza sklepami stacjonarnymi rewelacyjnym miejscem są sklepy internetowe, w których nie tylko szczegółowo zaznajomisz się z całym dostępnym asortymentem, ale również będziesz mógł błyskawicznie znaleźć opinie o wybranym przez ciebie artykule. Jakie w takim razie militaria masz okazję wybrać?

Read more

Nigdy militaria nie są nieciekawą pasją!

Militaria sprawiają, że tak naprawdę w szczególności faceci mogą wspaniale się bawić. Chociaż na całe szczęście rządzi w dzisiejszych czasach równouprawnienie, czyli wcale nie można powiedzieć, iż pewne panie nie lubiłyby takowych zabaw. Dobrze, że tak naprawdę te wszystkie militaria są na terenie UE legalne.

Read more

Krzesiwo nie zajmuje sporo miejsca

Krzesiwo zagwarantuje nam ogień w każdej sytuacji
Teraz do otrzymania ogniska wystarczy mieć zapałki lub zapalniczkę. Co mimo wszystko robić jeżeli lubimy podróżować, często śpimy w lesie, albo uwielbiamy wyprawy pod namiot? Wtedy dobrze będzie gdy okupimy się w krzesiwo, będzie ono małe, proste w zastosowaniu, a równocześnie oferuje nam świadomość, że bez kłopotów będziemy mogli wzniecić ogień w każdych warunkach.

Read more

Bogata oferta trwałych artykułów i odzieży militarnej

W dwudziestym pierwszym wieku wybór odpowiedniej broni czy akcesoriów strzeleckich bywa zwyczajowo sprawą prostą. Wiele zwykłych sklepów ma także ciekawe i godne uwagi strony i sklepy internetowe. Lepiej kupować broń i inne miliaria u zaufanej firmy, bądź też u anonimowych handlarzy? Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Dużo zależy tutaj od indywidualnych pragnień, a także od gustu klienta. Znakomity sklep oferujący militaria to pewne rozwiązanie, jakiemu warto przyjrzeć się lepiej i które powinno pozytywnie zaskoczyć każdego klienta.

Read more