Category:

Filozofia Gender, temat ostatnio często dyskutowany w mediach – czy warto toczyć spór?

Termin Gender, który po prostu znaczy płeć społeczną, jest przez niektóre środowiska w Polsce mocno demonizowany. Rozmowy na ten temat wywołują wciąż sporo emocji. Moim zdaniem (i zdaniem wielu psychologów) robi się problem tam gdzie go wcale nie ma.
Odkąd pamiętam dziewczynki nie tylko misie czy lalki ubierały w ubranka dla lalek, karmiły czy wkładały im do buzi smoczki. Także szły w ruch samoloty, rakiety czy samochody zabawki.
Posted On :
Category:

Poszukujemy modnej lalki dla córki

Co prawda można pomyśleć, że kupno lalki dla córki to i tak nie jest zbytnio ciekawy temat. Jednakże ciężko nie zauważyć, iż na dosłownie każdy temat można pisać, dywagować. Bądź co bądź typowi rodzice nie orientują się całkowicie, które lalki z bajek są obecnie na czasie.
Posted On :
Category:

Pragnąc zakupić wózek greentom bądź fascynujące zabawki dla dzieci Kraków będzie miastem, w jakim niewątpliwie je wyszukamy.

Wyobraźnia to istotny czynnik, jaki dziecko może wykształtować sobie od najmłodszych lat. Dzięki zabawkom dzieci potrafią przenosić się w świat kompletnie niepodobny do tego, w jakim są. Producenci zabawek dla dzieci biorą pod uwagę ten element i gro innych spraw w czasie aranżowania kolejnych kolekcji akcesoriów dla smyków.
Posted On :
Category:

Urocze laleczki nadal są mega modne

Chociaż obecne realia są bardzo inne, niż takie sprzed powiedzmy 20 lat, to jednakże ciężko nie dostrzec, że akurat w przypadku lalek niektóre rzeczy są jakby nie patrzeć stałe, nigdy nie podlegają zmianie. Zatem – lalki są nadal bardzo modne, większość dziewczynek uwielbia bawić się swoimi lalkami.
Posted On :
Category:

Wybieramy prezent dla dziecka – co może nim być? Jaki dobrze wybrać? W jaki sposób go dopasować do upodobań maluszka?

Prezent dla dziecka – każdy z nas czasem musi go kupić. W końcu o ile my, dorośli, nie cieszymy się już tak bardzo z różnorakich upominków – a zupełnie na odwrót, częstokrotnie wolimy ich wcale nie otrzymywać aniżeli myśleć co zrobić z następnym bieżnikiem czy dziesiątym z kolei zestawem pościeli – to dla maluszka za każdym razem jest to wielka atrakcja.
Posted On :
Category:

Kup mi klocki mamo

Klocki lego to nie jedynie tworzenie, czego tylko dusza zapragnie, co tylko jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, klocki lego to też pudełka z przygotowanym scenariuszem, pokazują, co trzeba złożyć i o co chodzi w tej serii klocków, do takich serii należą na przykład klocki lego castle. Zamki, które muszą zostać ocalone przez smokami i jeszcze trzeba ratować księżniczkę, to istne szaleństwo które daje się wydobyć z klocków. Niektórym ludziom wydaje się, że z klocków lego się wyrasta jednak warto im dać do zrozumienia, że są w błędzie. Wszyscy bez względu na wiek, jeżeli mają więcej niż sześć lat – dolna granica jest określona ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych, na sto procent będą się świetnie bawili tworząc coraz to nowe konfiguracje z klocków lego.
Posted On :
Category:

Co zakupić małemu dziecku jako prezent?

Małe dzieci są coraz bardziej wybredne – nawet jeżeli są zdrowo wychowywane żądają nieustannie fajnych zabawek. Oczywiście nawet bardzo rozwydrzone dzieciątko orientuje się, że każdego dnia tak czy siak nie będzie dostawać upominków, ale mimo wszystko odgrywają one niesamowicie wielką rolę w jej krótkim życiu.
Posted On :
Category:

Jaki rodzaj zabawek kupić dla dziecka

Kupując zabawki, próbujmy zdecydować się na takie, które mają w sobie potencjał do rozbudowywania wyobraźni. Budowanie z nich, za każdym razem je cieszy i równocześnie rozwija umiejętność koordynacji ruchowej i równowagi. Nowe w sektorze zabawek są klocki magnetyczne, które z odrobiną koncepcji pozwalają na wybudowanie zadziwiających konstrukcji, jak też na próby odwzorowania zobaczonych wcześniej budynków.
Posted On :