Tag: gracze

gracze

Gry na konsole – atrakcyjna rozrywka w wolnym momencie

Pierwszą grą, stworzoną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra polegająca na odbijaniu piłeczki. Od tamtej pory wiele rzeczy uległo zmianie, przemysł związany z grami wart jest mnóstwo pieniędzy a koszty produkcji niektórych gier szacowane są na setki milionów dolarów. Największy udział w tym rozległym rynku mają gry produkowane z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu stworzono nową generację konsol, co zapowiada kolejny przełom w rynku gier.

Read more

Czy planszówki są teraz interesującą formą rozrywki?

Każdy z nas bez wątpienia lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka przejrzyście pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy błogą dla nas rozrywką, która w rzeczy samej może przybierać przeróżne formy. W ostatnim czasie wybitnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.

Read more

Rozrywka i emocje – gra GTA

Należy mieć na uwadze, że Grand Theft Auto to rewelacyjna gra. Co do tego raczej nigdy nie miewałem wątpliwości. Na dobry początek, a było to ponad 10 lat temu, najzwyczajniej w świecie grałem w Grand Theft Auto na zwykłym pececie. Jednak teraz tylko konsola ps3! Fakty są takie, że trudno jest dla mnie sobie wyobrazić to, aby ciągle grać w GTA na własnym komputerze. To raczej bez sensu! Jednakże trzeba mieć na uwadze, że w wielu przypadkach gry na konsole są dosyć drogie. W szczególności mowa akurat tutaj o sytuacji finansowej przeciętnego Polaka. Co w takim razie robić?

Read more

Po co gramy w najróżniejsze gry video?

Kto nie uwielbia raz na jakiś czas grać w grę? Niegdyś królowały gry takie jak choćby klasy. Jednakże obecnie głównie są na topie gry komputerowe. Na pewno mają nieco wad, ludzie nie we wszystkich przypadkach potrafią pokazać zdrowy dystans, ale w zasadzie z grami komputerowymi jest tak samo jak z samochodami. Czyli jeżeli są umiejętnie wykorzystywane, nie ma większego kłopotu. No dobrze, lecz dlaczego gry komputerowe są tak bardzo obecne w życiu? Czym się objawia ich duży fenomen? Pewnie chodzi przede wszystkim o to, że po prostu potrafią zapewnić doskonałą rozrywkę.

Read more

Czemu lubimy grać w gry i jakie dziś mamy możliwości w tym zakresie? Które gry są warte polecenia?

Człowiek od bardzo dawna lubił grać w gry. Na początku wyglądało to jak łatwe zabawy, całkiem nieskomplikowane, w których brało udział kilka osób. To iż były proste nie ma większego znaczenia, bo nie skala trudności powinna być najbardziej znacząca w tym temacie. Gdy gra okazuje się zbyt skomplikowana, to osoby, jakie chcą w nią zagrać mogą szybko się zniechęcić.

Read more

Propozycje rozrywki w sieci


Gdy wymagamy naprawdę wciągającej gry na przeglądarki na długi oraz szczególnie wolny wieczór, możemy zdecydować się na sprawdzoną opcję. Łącząc siły ze przyjaciółmi, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w szczególnie atrakcyjny sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe cechują się szczególnym zróżnicowaniem, dzięki czemu każdy internauta może wyszukać właściwą opcję dla siebie. Opcje są szczególnie szerokie, aż czasem nie wiadomo, na którą z nich się zdecydować.

Read more

Dlaczego planszówki wracają na powrót do łask, jakie ich odmiany są obecnie najpopularniejsze.

W pewnej chwili zaczynało się wydawać, że wszelakie formy zabawy i rozrywki zamykają się w elektronicznych gadżetach z ekranami. Rzeczywiście popularność laptopów, smartfonów, tabletów i innych tego typu gadżetów jest naprawdę duża, a jak już ktoś posiada taki sprzęt, to z pewnością wykorzysta go też do tego, aby trochę pograć. Niestety do lamusa odchodziły tradycyjne książki, ale też różnego rodzaju gry planszowe. I kiedy wiele osób już rozgłaszało koniec takiej rozrywki, to okazało się nagle, że wiele osób jednak chce grać w planszówki, co więcej, bez przerwy pojawią się nowe, jeszcze ciekawsze produkcje.

Read more

Fakty i mity o grach na PS4

Dla każdego naturalnie należy się szacunek, w końcu należy traktować innych jak siebie samego. Jednakowoż kiedy wysłuchuje się takich ludzi, którzy mocno negatywnie wypowiadają się na temat gier, niejako w wyluzowanemu człowiekowi niemalże odzywają się bardzo głęboko ukryte instynkty! Bo cóż za słabe myślenie - w żadnym razie nie można myśleć, że zwykły miłośnik gier robi coś złego gdy na jakiś czas odpali gierkę.

Read more

Już używane gry wcale nie są gorsze!

Ci gracze, którzy nie zarabiają za wiele - bądź nie dostają fajnego kieszonkowego, a więc ogromna grupa ludzi, na całe szczęście ma dużo możliwości, dzięki którym najzwyczajniej czymś w zupełności możliwym będzie zakup tych gierek, które są bez dwóch zdań sprawne, lecz przy tym są naprawdę tanie. No wiadomo - w XXI wieku wszelakie płyty są generalnie "niszowym" produktem, zatem mega tanie nie są, ale jeżeli odrobinę się gracz porozgląda, naprawdę nie powinien napotkać na znaczne problemy z bardzo wysokimi cenami.

Read more

Postaw na najlepsze gry rpg już teraz

Decydując się na gry rpg stawiamy tak naprawdę na rozrywkę na znakomitym poziomie. Doskonale przygotowane propozycje, jakie znaleźć można obecnie wśród dostępnych na rynku gier, wyróżniają się przede wszystkim imponującym zróżnicowaniem. Użytkownicy oraz pasjonaci gier wiedzą, jakiego rodzaju tematyka najbardziej ich interesuje. Gry fabularne, czyli wspomniane gry typu rpg – role-playing game, oscylują w obrębie tych towarzyskich, które oparte są na fabule, narracji, pewnej określonej formie. Ciekawość grających nie zostanie poskromiona!

Read more

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Wyśmienicie, że tak naprawdę dzieci mają dzisiaj tak dużo fajnych form spędzania wolnych chwil. Chociaż gry ps2, ogólnie spędzanie wolnego czasu przed konsolą bądź komputerem niesie za sobą trochę zagrożeń, ale o tym później nieco się wspomni. Na dobry początek powiedzmy w ogóle dlaczego nigdy nie należy nadal mocno stereotypowo podchodzić do gier!

Read more

Dlaczego GTA odniosła taki wielki sukces?

Często jest tak, że nawet te osoby, które kompletnie nie interesują się grami komputerowymi - czy konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można śmiało powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najświetniejszą grą jaka została wydana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie masa graczy całkowicie nie zgodzi się z takową opinią.

Read more

W jaki sposób spędzać wolny czas – warte do sprawdzenia gry planszowe

Gry planszowe bywają strategiczne, przygodowe, wymagające przedsiębiorczości albo negocjacji, a nawet aktywności fizycznej (np. Twister). Wszyscy znamy klasyki takie jak na przykład Monopoly lub Scrabble. Jednakże i te gry posiadają dziś przeróżne wersje. Dobrze jest wybrać te najbardziej odpowiednią dla nas. Czasami gry planszowe różnią się tylko grafiką, ale warto przyjrzeć się kolekcji i pozyskać tą, która w największym stopniu do nas pasuje (nie każdy sklep z grami planszowymi proponuje pełny wybór gier).

Read more

Na jakiego typu sprzęcie aktualnie rekomenduje się grać w gry?

Mobilna rozrywka wygląda dzisiaj zupełnie inaczej, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują najróżniejsze rodzaje gier, a pograć naprawdę jest a czym. Praktycznie każdy posiada obecnie komórkę albo dotykowy smartfon, jakich obliczeniowe możliwości dużo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już na tych malutkich sprzętach można zagrać w wiele najróżniejszych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedaje się ich większych kuzynów, czyli tabletów.

Read more

Jakiego rodzaju gry sieciowe wybrać?

Ilość gier internetowych dostępnych na rynku poraża i czasem powoduje pewne problemy.W dwudziestym pierwszym wieku nabycie odpowiednich gier sieciowych nie bywa często rzeczą prostą. W światowej dobie ogromnego pośpiechu oraz powszechnego zabiegania choćby drobne zakupy gier, mogą niestety stanowić wyzwanie. Jak bowiem wybrać świetne gry RPG czy też inne rodzaje gier z przebogatej oferty rynku?

Read more

Gry na konsole mają dużo pozytywnych stron!

Owy tekst jest dedykowany głównie tym osobnikom, którzy w dalszym ciągu za bardzo deprecjonująco zwykli podchodzić do kwestii grania w gierki konsolowe. W końcu tylko 100% ignorant wychodzi z tego założenia, iż przykładowo gry logiczne ps2 nie cechują się niezwykle wieloma atutami. Internauci, którzy zdają sobie sprawę, że gry to coś fenomenalnego niech w sumie przejdą do innego tekstu, ale jeżeli owy artykuł czyta teraz niewdzięcznik deprecjonujący niesamowity świat gierek, na pewno nie powinien zignorować dalszej części. Naturalnie to żarcik, mimo wszystko żyjemy w wolnym państwie. Zatem: niby jak efektywnie przekonać niedoinformowanych do gier?

Read more

Jaki rodzaj gier na PS Vita przetestować

Wielu z nas pamięta jeszcze oferowane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, na jakich grywała cała Polska. Starzy i młodzi potrafili całymi godzinami chwytać kulki albo przestawiać klocki. Dzisiaj propozycje grania znacznie się powiększyły, a projektanci bez przerwy projektują nowości które mają dać jak najwięcej rozrywki i zabawy.

Read more

Jaki prezent wręczyć dla dziecka? Podpowiadamy czym powinna charakteryzować się gra dziecięca

Wszystkie osoby, które myślą nad upominkiem dla dziecka muszą precyzyjnie zastanowić się również nad jego preferencjami. Upominki dla dzieci powinniśmy wybierać pod kątem wieku oraz płci pociechy. Sprawdzonym rozwiązaniem jest podarowanie dziecku zabawki edukacyjnej, która gwarantuje świetną zabawę, jak także bardzo korzystnie wpływa na rozwój pociechy.

Read more

Które z gier komputerowych przyciągną nas do laptopa na długi czas?

Duża część z nas niezmiernie doskonale wie, że rozrywka to bez wątpienia kluczowa część naszego życia. Bez odpoczynku oraz dobrej rozrywki nie bylibyśmy w stanie należycie funkcjonować. W naszym życiu nie możemy na domiar tego skupiać się jedynie na obowiązkach, ponieważ może mieć to niebywale złe znaczenie dla naszej psychiki. Praktyka pokazuje nam, że wybierane przez nas rodzaje rozrywki mają w dniu dzisiejszym różnorodne odmiany. Część z nas uwielbia relaksować się na świeżym powietrzu, gdzie może bez kłopotu pobiegać czy pograć w inną grę zespołową.

Read more

Battlefield 4, Grand Theft Auto 5 – najpopularniejsze gry

Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o ciężkim, męskim wymiarze doskonale kojarzą grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do charakterystycznych cech tej gry należy także to, że starcia przeprowadzane w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś używają różnorakich militarnych pojazdów i mają możliwość unicestwiania niektórych fragmentów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą oddziaływać na to, co robią ich współtowarzysze. Producenci Battlefield podarowali jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspierania kolegów.

Read more

Newsy dla miłośników gier

Miłośnicy gier na konsole w sumie pod jakimiś kwestiami nie mają za bardzo prostego życia. W końcu zasadniczo typowo zarabiający człowiek ma spore kłopoty z tym, aby iść sobie do centrum handlowego i najzwyczajniej w świecie wsadzić do koszyka takie gry ps3, które faktycznie go mocno interesują. Jednak na szczęście po dosyć wnikliwej lekturze owego artykułu nareszcie wszyscy zainteresowani powiększeniem dostępu do gier, niemałego zwiększenia swojej kolekcji, wreszcie będzie można spełnić swoje cele!

Read more