Category:

Pluszaki interaktywne – rzeczy, które kształtują wyobraźnię

Zabawki są nieodłącznym przyjacielem naszych dzieci. Nie ma osoby na świecie, która w trakcie dzieciństwa nie posiadałabymałego przyjaciela takiego jak pluszaka albo lalki. Ludzie dorośli posiadają troszeczkę odmienne wizje w związku z zabawkami – te z przed kilkunastu lat nie produkowane były jako mechaniczne i kolorowe tak jak współczesne.
Posted On :
Category:

Wysoka jakość zabawek na krajowym rynku

Furby jako maskotka to pupilek wielu naszych maluchów. Dzieci chętnie zajmują się tym szczególnym zwierzątkiem, gdyż sprawia ono wrażenie prawdziwego. Maskotka ta ma wyjątkowe cechy, które edukują nasze dziecko odpowiednich zachowań. Właściwe interakcje, jakie przedstawiane są naszemu maluszkowi już od początkowych lat życia, dobrze zapadają w pamięć. Umożliwia to wpajanie najmłodszym właściwego sposobu obchodzenia się z innymi, czy z człowiekiem, czy ze zwierzątkiem.
Posted On :
Category:

Furby – interaktywna zabawka

W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najwłaściwsze i naprawdę postarać się o najlepsze zabawki, takie jak przykładowo Furby. Kto nie zna choćby z dzieciństwa Furby’ego, jednej z pierwszych w Polsce i na świecie interaktywnych zabawek? Furby, niezwykle zwierzątko będące w stanie z pociechą konwersować i grać, świetnie wpływa na kreatywność i uczy myślenia w nowatorski sposób. To właśnie od Furby’ego rozpoczyna się trening wyobraźni tysięcy najmłodszych, w szczególności zaś tych, które pragną mieć również prawdziwe zwierzątko domowe. Zabawki potrzeba niewątpliwie wybierać rozważnie i starać się, aby nie tylko uszczęśliwiały, ale także rozwijały opiekuńczość. Furby bowiem wymaga nie tylko obserwacji dziecka przez zabawę i rozmowę, ale też poprzez karmienie. „Przez zabawę do nauki” okazuje się być czymś więcej niż jedynie archaicznym powiedzeniem.
Posted On :
Category:

Furby, multimedialny przyjaciel Twojego dziecka

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice są pełni obaw czy się zgodzić? Wizja sprzątania kociej toalety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu chcesz zrobić niespodziankę osobie, którą darzysz sympatią? W tej sytuacji bez problemu sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.
Posted On :
Category:

Furby – mięciutki przyjaciel każdego dziecka

Grupa Furbych jest popularna od 1998 roku, wtedy właśnie na rynku pojawił się pierwotny reprezentant tej grupy. To oferta przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze światowych liderów w dziedzinie produkcji zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, czyli takich na których zachowanie dzieci mają bezpośredni wpływ.
Posted On :
Category:

Dzieci je lubią – zabawki Furby

Czasy, w jakich dzieci musiały się zadowolić patykami występującymi w roli karabinu lub szpady, gdyż w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od produktów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zyskuje szczególną popularność i staje się marzeniem każdego malucha. Identycznie jest z maskotkami furby.
Posted On :