Tag: ekwipunek

ekwipunek

Właściwa odzież bramkarska pomaga znakomicie ułatwić komfort gry

Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego narodu i zadać pytanie o najważniejszą - ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większa liczba pytanych odrzekłaby: futbol. Zadziwiające zważywszy na to, że nasza drużyna od kilku już sezonów nie zapewniła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że futbol to nie tylko wyniki. To stadiony kibiców, całe rodziny trzymający kciuki, a wszystkim przyświeca jeden cel – pełna emocji rozgrywka, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji.

Read more

W jaki sposób wybrać należyte buty do wspinaczki górskiej?

Obuwie wspinaczkowe z pewnością są jednym z ważniejszych fragmentów ekwipunku każdego wspinacza. Do ich wyboru powinniśmy więc podejść niezwykle przezornie i bez pośpiechu. Bez wątpliwości warto nabywać oryginalne i markowe obuwie wspinaczkowe oferowane poprzez wyborne sklepy sportowe. Należałoby zwrócić uwagę na markę oraz producenta.

Read more

Jakim sposobem zorganizować biwak?

Co oznacza "dobry biwak"? Czy dobry obóz, to ten, na którym była kapitalna atmosfera, czy ten, który był perfekcyjnie wykorzystany czasowo (przykładowo na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to taki, na który pojechało wielu harcerzy? A czy w takim wypadku biwak, na którym było 8 osób jest lichy? Wszyscy znamy zasady dobrej zbiórki.

Read more

Sklep z ofertą dla lubiących survival

Uniwersalne urządzenia oraz akcesoria ze sklepów posiadających jasno określony asortyment sprzedają się świetnie. Jak to się dzieje? Przede wszystkim prosto jest pasjonatom dotrzeć do oferowanego tam wachlarza produktów. W sieci także trafią na niemało porad, co nakierują ich na właściwy trop sklepu miejscowego we wskazanym mieście. Niemało akcesoriów profesjonalnych cieszy się powodzeniem, które jednak ostatnio szczególnie?

Read more