warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

szachy

droga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mazury to jeden z najcudowniejszych terenów Polski. Podczas lata, zjeżdżają tam nasi obywatele, lecz również liczni turyści zagraniczni.


ruszajwpolske
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
sokownik
Autor: webbgun
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że smaczne konfitury, które możemy jeść podczas zimowych wieczorów przygotowuje się w szczycie okresu letniego, kiedy plonów jest najwięcej.
wokalista
W dobie wszechobecnego Internetu trudno jest uchronić pociechę przed jego oddziaływaniem. Jest on teraz tak powszechny, natomiast jego zasięg tak duży, że nierzeczywisty świat coraz wyraźniej funkcjonuje w głowach naszych dzieci jako druga realność.
panorama - muzyka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnym momencie zaczynało się wydawać, że wszelkie formy zabawy i rozrywki zamykają się w elektronicznych gadżetach z ekranami. Faktycznie popularność smartfonów, tabletów, laptopów i wielu innych tego typu sprzętów naprawdę jest ogromna, a jeżeli już ktoś posiada taki sprzęt, to zapewne wykorzysta go też do tego, żeby trochę pograć. Niestety w zapomnienie odchodziły książki papierowe, ale też różnego rodzaju planszówki. I kiedy wiele osób już rozgłaszało koniec tego typy rozrywki, to nagle okazało się, że wiele osób jednak chce grać w planszówki, co więcej, cały czas wypuszczane są nowe, jeszcze ciekawsze produkcje.
gra monopoly
Autor: Howie Le
Źródło: http://www.flickr.com
Planując imprezę z przyjaciółmi, przykładowo domówkę, bezsprzecznie pragniemy, aby była ona udana i by wszelka osoba wybornie spędziła na niej czas. Pomysłów na odpowiednie zaplanowanie imprezy jest mnóstwo - smakowite jedzenie, napój alkoholowy, muzyka, wspaniałe towarzystwo.

Najlepsza oferta sklepów z planszówkami

Submitted by admin on Fri, 06/10/2016 - 14:35

grafika do gry
Autor: daniel_jurena
Źródło: http://www.flickr.com
Dawniej gry planszowe były rozrywką wyłącznie dla najmłodszych. Dzisiaj fabrykanci oferują także gry planszowe dla dorosłych, które są kapitalnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Granie w gry planszowe to idealna rozrywka, w szczególności w gronie bliskich znajomych bądź przyjaciół.
gry-internetowe-obrazek
Autor: Sabroso Itiman
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z powodów, dla którego każdego dnia korzystamy z Internetu, jest pragnienie rozrywki. W sieci działa dziś sporo serwisów internetowych, jakie mają na celu zapewnienie jak najlepszej rozrywki. Mowa nie jedynie o serwisach z kawałami lub zabawnymi obrazkami, lecz też o witrynach uruchomionych z myślą o pasjonatach gier online. Takiego rodzaju serwisów jest naprawdę dużo i co istotne, pochwalić się mogą one ogromną popularnością.
settlers-online-obrazek
Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Świat w dzisiejszych czasach naznaczony jest obecnością sieci www i wszystkiego, co się z tym wiąże. Coraz nagminniej spotykamy się z nowatorskimi ideami aplikacji, portali społecznościowych czy forów dedykowanych konkretnym grupom społecznym.
Gra dla dzieci
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi czas wolny lub wieczór dnia powszedniego każdy z nas myśli już o tym jak chciałby spędzać czas ze swoimi najbliższymi. Nie zabraknie osób, które w takiej sytuacji włączają telewizor. Nie jest to tak naprawdę najlepsze rozwiązanie. O wiele bardziej interesującym wyjściem może być sięgnięcie po ciekawe gry imprezowe, do których zalicza się tak naprawdę gry planszowe rodzinne.

Laptopy gamingowe dla wymagających, czyli jak grać szybciej.

Submitted by admin on Tue, 05/31/2016 - 11:45

Gry planszowe we Wrocławiu
Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś był „Eurobiznes” – najbardziej znana gra planszowa, dostępna w sklepach w wielu krajach europejskich. W dzisiejszych czasach gier planszowych jest na tyle dużo, że ciężko je wszystkie policzyć. Bez wątpliwość, świat gier jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej znanych form rozrywki.
Syndicate content