Firma The North Face powstała w 1968 roku w San Francisco w Kalifornii. Ta marka z prawie pół wieczną tradycją jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Marka stawia duży nacisk na rozwój technologii oraz indywidualne rozwiązania, które za sprawa licznych patentów można spotkać tylko w ich ubraniach oraz sprzęcie sportowym. Marka z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Zaczynając od ubrań górskich przeszła na kolejne rynki dotyczące sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet ubrań i obuwia codziennego. North Face co roku prezentuje nowe kolekcje na aktualne, cały czas podążając za trendami w modzie i stosując najbardziej zaawansowane technologie. które mają ograniczyć wagę i poprawić termikę.

sprzęt najwyższej jakości

Autor: wittco.gmbh
Źródło: http://www.flickr.com
Na uwagę, oprócz bardzo bogatej kolekcji ubrań, zasługuje także sprzęt sportowy, który bardzo często jest objęty dożywotnią gwarancją, to świadczy o precyzyjności wykonania oraz gwarancji jego niezawodności w trudnych warunkach.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, to tu jest notka spod linku (http://www.lonsdale-benlee.pl/odziez-meska/kurtki), która również zawiera bardzo ciekawe informacje na przedstawiany tutaj temat.

Marka kładzie nacisk na promocję oraz współpracuje z wieloma znanymi sportowcami i osobami, które się wspinają, którzy przed wprowadzeniem nowych produktów na rynek, sprawdzają je w najbardziej wymagających miejscach. Kupując produkty tej marki, posiadamy gwarancję niezawodności oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Jeśli cenicie sobie markę North Face torba z tej firmy będzie doskonałym wyborem.

Torba North face zadedykowana jest osobom, które zafascynowane są sportem i turystyką. Dużych rozmiarów torba North Face pozwala na zabranie całego bagażu na wyprawę górską. Dzięki mocnym materiałom torba jest w stanie niejedno wytrzymać. Duża, odpinana klapa ułatwia szybkie pakowanie oraz łatwe odnalezienie potrzebnego sprzętu.Torba zapinana jest wygodnym, dwukierunkowym U-kształtnym zamkiem, który można spiąć kłódką bagażową.Torba North Face jest doskonała dla tych, którzy poruszają się samolotami albo samochodami. Torba jest bardzo często używana na spływy kajakowe z racji na to że materiał jest wodoodporny oraz odporny jesteśmy tutaj na przetarcia.

Torbę North Face można nosić też jako plecak lub kompresować. W komorze głównej znajdują się kieszenie z siateczki. W sklepie online istnieje także możliwość zamówienia kurtek firmy North Face. Oferta kurtek North Face jest bardzo zróżnicowana. Dzięki temu, każdy odbiorca znajdzie dla siebie stosowny model odzieży, zgodny ze swoimi potrzebami jak i predyspozycjami finansowymi. W chwili obecnej szczególnie polecamy kurtki the North Face zimowe – puchowe lub ocieplane syntetycznie, oraz typowo wiosenne z podpinką oraz na lato z przewiewną membraną.