Jesienne zimne dni ośmielają do podróży w ciepłe rejony choćby na parę dni. To idealny sposób na doładowanie akumulatorów na zimowe miesiące. Taką ewentualność przynoszą oferty Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z bardzo ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha przypada na okres od listopada do lutego. W tamtym czasie najrzadziej pada deszcz, a temperatury są dosyć wysokie, to najlepszy okres do odwiedzenia kraju.

Tajlandia

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
W Bangkoku bez trudu można się zawieruszyć, dlatego należałoby kupić mapę. Warto stołować się na ulicy, pożywienie jest tanie i smaczne. Do świątyni lepiej zabrać własne ubrania zakrywające nogi i ręce. Tramwaje wodne to najprzyjemniejszy sposób jeżdżenia po zaczopowanym i tłocznym Bangkoku. Poniektóre tramwaje na dalszych trasach posiadają na pokładzie pilota opowiadającego o wymijanych punktach.

Równie interesującą propozycją jest Dubaj last minute – czytaj więcej. Słońce promieniuje w Dubaju cały rok, jest możliwość więc uczynić go metą krótkiej wycieczki weekendowej, albo też rodzinnych wczasów. Miasto jest także doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, europejskich stron krajoznawczych. Najlepszym czasem na oglądanie owego miasta jest okres między wrześniem a majem, kiedy przeciętna temperatura oscyluje między 20 a 30 stopniami Celsjusza. W Dubaju gama i różnorodność smaków może być czasem aż przytłaczające. Warto udać się na przechadzkę pośród miejskich straganów w starszej części, ażeby móc spróbować lokalnej shoarmy.

Dubaj

Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Miasto znane jest z najlepszej klasy usług i ogromnego wachlarza zarówno pod względem cen jak i osiągalnego pokarmu, dzięki czemu każdy podróżny może odszukać coś, co odpowiada jego słabościom i możnościom pieniężnym. Korzystając z oferty Dubaj last minute można doznać lokalnego handlu.

Poczuć w tamtym miejscu można esencję dubajskiego życia.

Gorąco namawiamy do zgłębienia większej ilości postów na ten temat. Jeżeli Cię on intryguje, to zobacz witrynę (coraltravel.pl/wakacje/egipt), na której opublikowane są podobne dane.

Kręte dróżki prowadzą pośród straganów iskrzących złotem i przyprawami w całej gamie barw. Trzeba mieć na uwadze, że uznanym zwyczajem jest targowanie się o każdy przedmiot, jaki chce się kupować. Przyległy do plaży duży park jest doskonałym miejscem na spędzenie dni z rodziną. Park ma przyzwoicie rozwiniętą infrastrukturę w postaci budek z przekąskami, placów zabaw i strzeżonego basenu.