Podczas wakacji wiele osób udaje się na wycieczki na rowerze. Wyruszając w rowerową podróż powinno się bez wątpienia kupić odpowiedni ekwipunek. W tym artykule dowiesz się, jaki powinieneś wybrać śpiwór a także jaką powinieneś zabrać odzież.

Kliknij tu

Autor: Wendy Soucie
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od śpiwora. W ostatnim czasie dosyć wielką sławą cieszą się śpiwory 4F. Zaletą tego rodzaju śpiworów okazuje się cena, śpiwory 4F znajdziesz już za mniej niż osiemdziesiąt złotych. Jeśli nie masz wygórowanych wymagań, mianowicie, jeżeli nie wybierasz się w podróż do Arktyki, wystarczy ci śpiwór 4F.

Sprawdź ten tekst, to także jest świetne źródło (http://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/tours.php) prezentowanego tematu. Nie czekaj i kliknij a na pewno nie pożałujesz.

Sporo śpiworów ma pewną wadę, podczas leżenia w nich przesuwa się wyściółka w środku. Wewnętrzna wyściółka to wewnętrzne poduszki śpiworu. Jeśli brać pod uwagę śpiwory 4F, takie coś nie ma miejsca. Można wykorzystywać ten śpiwór przez wiele lat, a wyściółka nie przemieści się. dolny obszar śpiworku – czyli element przy nogach – posiada grubsze poduszki. To doskonałe założenie, gdyż wiadomo, gdy śpimy na dworze najprędzej marzną nam nogi i ręce. Rankiem możemy szybko wytrzepać śpiwór, ma on zamek dwukierunkowy. Odsuwamy zamek i machamy śpiworem niczym kocem. Śpiwór 4F okazuje się nader mały, lekki i wydajny, przewóz go nie stanowi problemu (cała oferta).

Jadąc w podróż rowerową myśl pomyśleć także o należytej odzieży. Jeżeli jedziesz rowerem, musisz być świadom, co może dać odpowiednia odzież rowerowa 4F. W skład tego typu odzieży wchodzą bluzy, rękawiczki, koszulki i – to najciekawsze – termoaktywna bielizna rowerowa. Dzięki tej odzieży, podróż rowerem będzie o dużo bardziej komfortowa. Nowatorska odzież rowerowa 4F wykonana jest z nowoczesnego włókna, jaki – mówiąc językiem kolokwialnym – oddycha.

Bluzy wchłaniają są przewiewne i wchłaniają pot. Spodenki idealnie lgną do ud. W rękawiczkach możesz podróżować godzinami, a i tak na dłoniach nie pojawią się pęcherze.

Dobry sprzęt sprawi, że Twoja wycieczka będzie radością, a nie mozolną podróżą. Z tej przyczyny czasem prawidłowiej wydać te kilka złotych na odpowiedni śpiwór oraz odzież.