Kiedy słyszymy hasło survival dociera do nas, że nie będzie łatwo. Jeżeli ktoś zdecyduje się na jakiś wypad survivalowy to musi nastawić się na bardzo ciekawy czas. Do tego typu wyprawy jednak trzeba właściwie się przygotować. Powinniśmy po pierwsze dowiedzieć się konkretnie do jakiego miejsca ruszamy i zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt survivalowy.

obóz survivalowy

Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście w sieci jest mnóstwo rożnego typu rzeczy, które mają nam pomóc przetrwać we wszystkich sytuacjach. Dobrze posprawdzać informacje o survivalowych eskapadach, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę jest nam niezbędne a z czego powinniśmy zrezygnować. Trzeba też mieć na uwadze, że należy wziąć tyle rzeczy ile będziemy w stanie nieść na swoich plecach. Tak, więc dobrze jest rozmawiać z innymi osobami, które będą uczestniczyły w danej eskapadzie survivalowej może któraś z osób weźmie daną rzecz, a my zabierzemy inną i przez to nie będzie niepotrzebnych powtórek w sprzęcie i wielkich braków, choć oczywiście są sprzęty, które tak czy siak każdy musi mieć te same. Należy jednak pamiętać, że sprzęt, który się ze sobą można zabrać jest niesamowicie okrojony. Dlatego też producenci zadbali o to, żeby wyprodukować faktycznie bardzo wielofunkcyjne narzędzia. Więcej znajdziesz tu.

Fajne rozwiązania

Nie raz, nie dwa wyruszając na przykład na szlak turystyczny w górach, czy to czasem jadąc na rowerze byliśmy zdenerwowani, że nie wiemy jak trzymać telefon, a wiadomo, że może się on przydać, nie wspominając o pieniądzach, czy jakimś dokumencie tożsamości, na wszelki wypadek. Tak, więc w wielu sytuacjach idealną opcją jest portfel na pasku. Tego rodzaju portfel to najczęściej popularna nerka, którą zakłada się na biodrach (zobacz portfel na pasku).

Jeśli zainteresował Cię taki materiał, zobacz koniecznie ten świetny tekst (https://e-militaria.pl/saszetki-i-nerki-488) – on także jest godny uwagi, więc z pewnością się nie rozczarujesz!

Dzięki niej wszystko mamy pod ręką i nie trzeba się przejmować, że np. nie zauważymy, gdy coś nam z takiego portfela wypadnie. W dodatku taki portfel na pasku jest niesamowicie bezpiecznym rozwiązaniem, jeżeli obawiamy się złodziei. Ciężko jest ukraść nam coś, jeśli jest to przed naszym nosem. Z tego powodu portfele na pasku okazują się też fantastyczną opcją na każdą imprezę masową. Jeśli nie mamy tego typu portfela na pasku, to powinniśmy w niego zainwestować. Cena nie jest duża, a na sto procent będziemy szczęśliwi z tego zakupu.