Dysponowaniem sieciowymi zasobami zajmują się przez wiele godzin dziennie miliony ludzi na świecie. Zwolennicy piłkarskich odmian na pewno mają tu na myśli klasykę rozgrywki, czyli Football Managera. Poza słynnym FM, w internecie wyszukamy jednak dużo innych gier menedżerskich o różnych profilach sportowych, również hazardowych.

Zwolennicy przesiadywania online godzinami mają w czym wybierać.

Zainspirował Cię nasz wpis? Zapraszamy Cię zatem dalej (www.ilustris.pl/kartki-urodzinowe,2,5632) – do naszej nowej witryny. Tam oczekują na Ciebie zajmujące wątki.

Miłośnicy speedwaya mają możliwość inicjowania idealnej ekipy żużlowej, rozwijania umiejętności żużlowców i zaplecza sportowego. O całości przekonamy się sięgając po grę pod logiem Speedway Manager SCM. Identyczne zasady stosowane są przy zarządzaniu Formułą 1 (F1MMO), graczem tenisowym (Rocking Rackets), czy skoczkiem narciarskim (Ski Najwięcej odmian, bo przeszło setka, pojawia się w piłkarskich menagerach. Gry menedżerskie mają to do siebie, że w równie wielkim stopniu koncentrują się na osiągnięciach sportowych (mecze, pojedynki), jak i zarządzaniu uzyskanym kapitałem – w grach tych dysponujemy punktami. Jako wirtualni prezesi klubów żużlowych, siatkarskich itp. odpowiadamy za doprowadzenie naszego klubu i sportowca na szczyt fikcyjnej kariery. Także od nas zależy zbudowanie dla drużyny odpowiedniej bazy treningowej, regularne wypłacanie zarobków, czy ustawianie grafiku z myślą o wirtualnym… zdrowiu (tak, również w sieciowym świecie nasi „wirtualni” sportowcy nie są maszynami).

Praca zespołowa

Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com

Chwilowy urlop czy odpoczynek dla siatkarzy czy zawodnika solo (np. tenisisty) da im możliwość odzyskania płynności i redukcji przemęczenia – tak jak w rzeczywistości.

Gry , to również możliwość realizowania i testowania się jako bukmacher. To doskonałe narzędzie do sprawdzenia swojego „karcianego” i ruletkowego szczęścia (oczywiście za wirtualne pieniądze).

Kiedy będziesz szukać dodatkowych danych na temat podnoszony w powyższym poście, to wejdź tu gabinet terapii boreliozy – na pewno te materiały także Cię zainteresują!

Rzeczywiście takie gry mogą się okazać typowaniem na zwykłym forum i przypominać zabawę internautów, którzy typują spotkania ligowe i wskazują miejsca jakie zajmą poszczególnie skoczkowie, tenisiści itp.
Taka zabawa nic nie kosztuje, niesie za sobą rywalizację i wiele frajdy z trafień i błędów. Sukces w sieciowym zarządzaniu nieraz dał impuls do wybrania się do prawdziwego bukmachera i dalszej zabawy – takiej za prawdziwe pieniądze.