Czy wiesz, że Związek Harcerstwa Polskiego to organizacja, do której ma okazję przystąpić każdy. To nie są kolejne warsztatu po lekcjach, nie nauczyszsię więc tam na przykład innego języka.Masz szanse za to przekonać się w jaki sposób sobie poradzić w wielu sytuacjach życiowych jak funkcjonować w grupie, i jak być dobrym liderem.

Harcerze

Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Będąc już w harcerstwie po jednej z pierwszych zbiórce dostaniesz odznakę zucha (jeżeli jesteś w wieku 7-11 lat), lub krzyż harcerski (12 lat i więcej). Będziesz brać udział w biwakach, rajdach i obozach, jak również pozostałych zabawach.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Wejdź więc do kolejnego artykułu i czytaj całość tutaj (https://flowshop.org/products/susz-cbd-moonrock) dużo o ciekawiących Cię kwestiach.

Niektórzy chcą zdawać sobie sprawę, że harcerze spędzają znaczną część czasu w lesie z gitarą i śpiewając. To naturalnie nie jest prawdą,ponieważ mogą zająć się mnóstwem pozostałych rzeczami, niemniej mnóstwo zbiórek odbywać się będzie w lesie. W harcerstwie masz szansę doszlifować swoje hobby – kup sprzęt harcerski online.

Wiele osób jeździ przykładowo po całym kraju i stara się występować na festiwalach piosenki, chłopcy zdobywają puchary na różnych turniejach, zupełnie inna sfera uczęszcza do klubu jeździeckiego lub starają się brać udział w przedstawieniach teatralnych. W wakacje tworzone są obozy tematyczne, więc w tym czasie mamy szansę brać udział w w wielu doskonałych przedsięwzięciach: zdobyć szczyty górskie, żeglować po jeziorach czy poznawać rozmaite zakamarki Polski.W jaki sposób wstąpić do ZHP? Dobrze kontaktować się z przyjacielem albo koleżanką, którzy są już w harcerstwie – sklep z akcesoriami harcerskimi.

Z pewnością kogoś takiego poznasz, a jeśli nie to może ktoś taki mieszka blisko ciebie. Rodzicom młodszych dzieci najlepiej skontaktować się z komendą hufca,to właśnie tam dowiedzą się można zapisać dziecko do drużyny harcerskiej. Tak jak w każdej innej organizacji, także w ZHP harcerze mają prawa i obowiązki.

Najważniejsze z nich to spłacenie rocznej raty członkowskiej, jak również stosowanie się do Prawa Harcerskiego. Za to zyskasz bardzo dużo, bogaty program, na pewno odnajdziesz coś dla siebie. Wszystkie postępowania harcerzy tworzone są pod nadzorem doświadczonych i przeszkolonych instruktorów ZHP. A w jaki sposób można zdobyć sprzęt dla harcerzy? Mundury i pozostały ekwipunek masz okazję dostać w różnych miejscach, najlepsza jest jednak internetowa składnica harcerska.