Poczynając od poniedziałku do piątku realizujemy pracę zawodową. Całymi dniami obsługujemy klientów, załatwiamy sprawy rozliczne „na wczoraj”. Napięcie narasta. Gdy jeszcze dodamy do tego fakt, że nasi koledzy też podlegają nie mniejszemu stresowi, to w takiej sytuacji o konflikt bardzo łatwo.

gracze

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Do sporu może doprowadzić chociażby odwrócony kubek czy stracony spinacz. Co zatem zrobić ażeby obniżyć poziom napięcia? Niezłym rozwiązaniem jest w tejże sytuacji tzw. gra na przeglądarkę w którą warto zagrać w przerwie albo popołudniami odpoczywając we własnym domku. Warto dajmy na to w jednej z podobnych gier wcielić się w rolnika hodującego warzywa, handlującego zbożem bądź dojącego krowy. To pomysł dla tych bardziej pokojowo usposobionych do życia. Dla nich polecam ogromnie modną grę – Wiejskie życie . Gdy natomiast nasza frustracja jest trochę większa lub po prostu posiadamy zbiór dzieł na temat Starożytności (bowiem niezmiernie interesują nas zamierzchłe czasy) możemy zagrać w grę osadzoną w rzeczywistości Antyku. Wcielamy się wtenczas w rolę Cezara i zarządzamy starożytnym miastem czy w przypadku Forge of empires (zagraj już dziś), przenosimy się do Europy feudalnej, wcielamy się w królewicza i dysponujemy zamkiem. Nie jest to wbrew pozorom prosta rozgrywka dla nastolatków, bowiem żeby rozgrywka była zadowalająca musimy posłużyć się wiedzą z obszaru gospodarki.

rozrywka
Trzeba także niczym w szachach przewidzieć co wymyśli rywal, a naszym przeciwnikiem nie jest elektroniczna maszyna cyfrowa lecz drugi człowiek. Maszyna licząca pełni w tym przypadku jedynie rolę interesującej planszy do gry lecz piony przesuwają gracze. Tym osobom zaś którzy w życiu nie byli w szpitalu a pragną spróbować szpitalnego żywota (nie zupełnie serio) rekomenduję Kapi hospital.

Podobny zajmujący artykuł prezentowany jest tu, zatem odwiedź stronę i upewnij się, jakie treści tam odnajdziesz. One też Cię zainteresują!

To gra symulacyjna na przeglądarkę w jakiej w roli dyrektora i właściciela szpitala uzdrawiasz swych pacjentów oraz budujesz nowe gabinety zabiegowe a niezwyczajne terapie wywołują dużo zabawy w salach chorych. Gatunków gier przeglądarkowych jest niemało, są wśród nich: gry akcji, gry ekonomiczne, logiczne, fantasy, RPG, sportowe, strategiczne i wiele innych, zatem z całą pewnością każdy znajdzie swoją ulubioną, a w rozważnej dozie stanowią one świetne zajęcie odprężające.