Zakamuflowana kamera DV Pen to kamera, która zapewnia znaczące bezpieczeństwo użycia. Poprzez założenie jej w długopisie, który możemy mieć stale przy sobie czy pozostawić w mieszkaniu. Kolejny nowomodny sprzęt to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na użyteczną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki doskonałym parametrom a także aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy nowomodny sprzęt , którym jest długopis z kamerą ma zintegrowaną szpiegowską mini kamerę . Zezwala ona na baczną rejestrację otoczenia z ogromnie słuszną rozdzielczością, generując klarowny obraz. Rejestrowane są również tony z otoczenia, co zezwala na zebranie dokumentu mobbingu, udowodnienia oszustwa, lub [system sprzedaży biletów online] nagranie bieżącego spotkania w sposób niezwykle dyskretny.

Wbudowana pamięć o objętości 4GB pozwoli na wolne nagranie spotkania a czas pracy przyrządu waha się od 1 do 1,5 godziny. Porozumiewanie się z komputerem za wsparciem interfejsu USB pomoże bezproblemowo zgrać i oglądać filmy i fotografie. Drugi tymczasem nowy aparat to dzisiejsza kamera sportowa wodoodporna o niewielkich rozmiarach, jaka pozwala na użyteczną i uważną rejestrację otoczenia, dzięki znakomitym parametrom a także aktywacji nagrywania tonem wykrytym w otoczeniu.

Najlepszy komponent przyrządu, czyli matryca notuje obraz dużej jakości, spokojny i ewidentny. kamera samochodowa (kamera cofania audi) Carcam P5000 nadaje się też do rejestracji obrazu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia. Mini kamera sportowa rejestruje również tony otoczenia za wsparciem wbudowanego, precyzyjnego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Dane w postaci plików AVI notowane są na zamiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na notebooka można je obejrzeć na dowolnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas protokołowania przy naładowanych akumulatorach trwa około godzinę, co zezwoli na wolne nagranie spotkania czy rozmowy.

Produkt, jakim jest długopis z kamerą promowany jest odbiorcom poszukującym należytego sprzętu szpiegowskiego, potajemnie ukrytego w długopisie, który dostępny jest w osiągalnej cenie. Bezproblemowa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to idealne rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania istotnej konwersacji, nabycia dowodu czy nagrania filmu z eskapady rowerowej.