Posiadanie nawet niepozornego zwierzątka staje się nie lada gratką dla naszych milusińskich. Myszka czy mały egzotyczny ptaszek to doskonały pomysł na podarek dla ośmiolatka, o ile oczywiście zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei niektóre dzieci wolą nieco większe zwierzaki, czyli przykładowo kotka albo pieska. Bez względu na to, jakie zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, w każdym przypadku trzeba będzie dokupić kilka koniecznych gadżetów.

pies, karma

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których z pewnością pomyślą posiadacze dalmatyńczyków. Te sprzęty przydają się wtedy, kiedy przychodzi pora na karmienie – na dnie misek lądują ziarna karmy albo pozostałości niedzielnego dania obiadowego.

Czy nasz post jest dla Ciebie ciekawy? Chcesz obejrzeć sporo treści na podobny temat? Więc idź tu hurtownia dla zwierząt i przeglądnij nowy wpis.

Raz na jakiś czas właściciele czworonogów raczą swoich pupili najlepszymi kąskami, czyli kościami. I to wcale nie musi być kość z indyka odgrzewanego na kolację.

Tak sklepy tradycyjne, jak i te internetowe, oferują sztuczne kości, które są niezwykle lubiane przez naszych czworonożnych druhów. Jeśli już nadmieniliśmy, że miski dla psów (porównaj ofertę na materace dla psów hunter) są jednym z tych najistotniejszych artykułów, to nie sposób nie rzec kilku słów o miskach dla sierściuchów – . One tak samo jak pieski jedzą karmę i także potrzebują właściwego naczynia. A poza tym w takich miseczkach znajduje się też dość duża porcja mleka z plastikowej butelki. Kociaki, szczególnie te, które mieszkają w kamienicach, potrzebują jeszcze drapaka i wygodnego kojca. Z kolei te wiejskie koty zazwyczaj ostrzą pazurki na korze drzew owocowych, a codzienne posiłki spożywają z miseczek, które przestały służyć właścicielom.

Miski dla psów bądź kotów na pewno nie będą potrzebne tym, którzy planują nabyć morskie rybki. We wspomnianym przypadku przyda się w miarę duże i solidne akwarium z całym oprzyrządowaniem. A ci, którzy pragną nacieszyć wzrok feerią barw, zakupią papugę razem z klatką. I tak jeszcze bardzo długo można byłoby wymieniać zwierzaki i zarazem wydłużać listę artykułów dla danego pupila.

W tym miejscu warto nadmienić, że niekonieczni trzeba już na początku rzucać się na głęboką wodę i nabywać co wpadnie w dłonie. Wytwórcy takich gadżetów wykorzystują chwilę naszej słabości – w końcu jazgotliwa kość z tworzywa sztucznego dla pieska sprawi i człowiekowi sporo radości, kiedy będzie on obserwował, co jego podopieczny wyprawia z taką zabawką.