Grupa LEGO to firma z siedzibą w Billund w Danii. Firma ta w dalszym ciągu jest własnością familii Kirka Kristiansena, który zaprojektował ją w 1932r. Klocki Lego zdają się być najpewniejszym prezentem dla maluchów na każdorakiego rodzaju okazje. Lego na prezent na urodziny to znakomity pomysł. Niezmiennie od lat cieszą się uznaniem u młodszych jak i starszych pociech.

Klocki Lego Hobbit

Autor: KlockidlaCiebie
Źródło: http://www.klockidlaciebie.pl
Wracając wspomnieniem aż do lat gdy było się maluchem musimy uświadomić sobie, iż klocki Lego to był zawsze udany prezent, nad jakim można było spędzić wiele godzin a nawet tygodni, kształtując własną wyobraźnię. Biorąc pod uwagę bogactwo ich kategorii Lego Technic przypuszczalnie stanowi niespodziankę dla poniekąd każdego – nie tylko dla malucha.

Oplatający nas świat bez ustanku się modernizuje, wystarczy cofnąć się pamięcią do lat dziecięcych, aby przypomnieć sobie jakie podarki władały na liście marzeń. Kilkanaście lat temu z trudem było przewidywać, że znajdą się na niej telefony komórkowe, komputery, tablety czy odtwarzacze MP4. Niemniej jedno nie uległo przekształceniu. Klocki Lego są pewnie nieustająco bardzo popularne na tyle że powstały nawet takie klocki jak Lego Hobbit. Lego Hobbit w całości bazuje na kinematograficznej licencji trylogii Hobbita w reżyserii Petera Jacksona. Zdumiewa fakt, że gra była opublikowana już aktualnie, to kolejna próba przerzutu świata wykreowanego przez Tolkiena w scenerię złożoną z klocków Lego.

Cały czas zajmuje Cię ten wątek? Wejdź w wybrany link i pod nim jest autorska strona, gdzie znajdziesz ekstra wiadomości.

W grze sterować wolno głównie Bilbo, ale wykorzystać też możemy specjalne umiejętności Gandalfa i całej grupy Thorina. Takie są właśnie Lego Hobbit. Klocki lego są idealnym prezentem już nawet dla małych pociech. Swego czasu były one nie do otrzymania a obecnie dostępne dla każdego malucha. Aktualnie za niewielkie finanse można zakupić komplet owych klocków, począwszy od najwięcej znanych klocków Lego, które zapewnią interesującą rozrywkę nie tylko maluchom, ale całej rodzinie!