Czy w internecie można spotkać miłość życia? Zdecydowanie tak, czego dowodem są statystyki oraz…udane związki. Albowiem co ósma para w Europie zawiera znajomość właśnie w sieci. W Polsce już co siódmy polski internauta korzysta z portali randkowych, licząc na poznanie drugiej połówki. Czy dobrze jest logować się na tego typu serwisach?

kobieta korzysta z konta internetowego

Autor: Helen Penjam
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, ponieważ szukanie partnera w sieci to wielka przygoda. To my określamy jakie cechy powinna mieć osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, uwodzić, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy jedynie od nas. W znalezieniu miłości, nawet kilometry nie mają znaczenia! Możemy zauroczyć się się w osobie mieszkającej trzy przecznice dalej, możemy w osobie mieszkającej w Anglii.

Nierzadko słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości, obecnie jest to normą. A że Polki cenią sobie wartości moralne i rodzinne, potrafią się znakomicie spełniać zarówno w żony, jak i kobiety pracującej – nie dziwi informacja, że cieszą się tak wielkim powodzeniem w świecie. Dlatego warto skorzystać z szansy i zostać użytkownikiem portalu. Zwłaszcza, że nie mamy nic do stracenia, możemy jedynie zyskać to co najpiękniejsze w życiu – miłość.

Zanim założymy konto na portalach typu: randki przez internet, rozważmy jakie mamy wymagania wobec potencjalnego partnera. Racja, samo stawianie wymagań wielokrotnie nie ma sensu, bo miłość jest ślepa, jednak plan posiadać warto. Określając swoje zainteresowania czy oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.

laptop

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteśmy rozważnymi osobami i chcemy w najbliższym czasie założyć rodzinę raczej nie dogadamy się z wiecznym imprezowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien mieć jego wymarzony partner, toteż powinno się czytać profile pod tym kątem. Pamiętajmy jednak, iż nie ideały nie istnieją nie przesadzajmy więc z metrową listą oczekiwań. Trzeba poznawać, szukać, a miłość któregoś dnia przyjdzie.