Zagwarantowanie zdrowego jedzenia pełnego wartościowych składników psom to wyzwanie dla wszystkich właścicieli czworonogów. Jak to w sklepach z produktami dla ludzi, tak i frykasy dla psów podzielimy na poziom pierwszy lepszy i z wyższej półki. Myśl przy pierwszym to „żeby zwierzak się najadł czymkolwiek”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.

karma dla psów

Autor: Map of the Urban Linguistic Landscape
Źródło: http://www.flickr.com

Karmienie jest kluczową czynnością życiową każdego stworzenia. W zależności od dość szeroko rozumianej jakości (firma, data produkcji, forma opakowania) i zawartości w środku dostarczamy czworonogom podobnych, ale zupełnie innych dań. Może i przyjmują tę samą postać karmy, jej wartości składnikowe wyglądają zupełnie inaczej. Oczywiście, za karmy „wyższego sortu”, zawierające witaminy, starannie selekcjonowane mięska z cielęciny zapłacimy kilkanaście, do kilkudziesięciu zł więcej na paczce. Gorsze zamienniki najczęściej posiadają substancje wzmacniające, dodatki, które nie równają się tym starannie selekcjonowanym karmom z wyższej półki. Sprawdź: .

Jeśli należymy do grupy tych właścicieli, którzy kupują tylko i wyłącznie pełnowartościowe karmy i substytuty diety rozważymy najprawdopodobniej zakup karmy purina one dla psów. O tym, czy wybierana przez nas karma nie jest potwierdzona jakością tylko na opakowaniu przekonać się można po otworzeniu.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www posiada jedynie potrzebne informacje, które z pewnością Ci się przydadzą. Sprawdź nas i dostrzeż, że należałoby go odwiedzić.

W jednej chwili weryfikujemy rzeczywistą ilość mięsa, składników, oleju i innych ekstraktów względem rozpisanej z tyłu etykiety. To wrażenie będzie nam towarzyszyć gdy naszym zakupem dla psa będzie karma dolina Noteci. To następna z karm z wyższej półki, której zawartość zdecydowanie nie przypomina jednolitej papki, w której po otwarciu możemy zobaczyć gołym okiem wszystkie wymienione składniki odżywcze.

Jeśli czytasz prezentowany artykuł to znaczy, że wątek Cię bardzo zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony alpaki w polsce, a znajdziesz równie wartościowe informacje.

To dzięki nim nasze pociechy uzyskują największe korzyści życiowe. Zalecamy lekturę: czytaj więcej.

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Lepiej się ruszają, mają lepszą przemianę materii itd. Będąc rozeznanym w producentach i gabarytach karm dla psów wiemy doskonale, o jakie firmy i produkty dopytywać. Jeśli właśnie zaczynamy historię z psem (i automatycznie jego karmieniem) koniecznie zaglądajmy do ofert sklepów sieciowych sprzedających jedzenie zwierząt. Warto czytać i porównywać przepisy na domowej roboty karmę, sposób prawidłowego żywienia zwierzaka. To wszystko składa się na prawidłowe funkcjonowanie czworonożnej pociechy.