Znane są konkretne gry, które mogą cieszyć się stałą przychylnością graczy odchwili ich pojawienie się na świecie. Powodzenia tych tworów należy doszukiwać się po pierwsze w ich dostępności. Wytwórcy tych gier gwarantują dostęp do swoich produkcji całkowicie za darmo, dodatkowo nie będą wymagały one ściągania jakichkolwiek kolejnych aplikacji. Tak więc wymagania jakie musimy spełnić, by zacząć swoją przygodę z grami internetowymi są niewielkie – zbierają się do posiadania przeglądarki i połączenia z Internetem.Jakiego typu to gry? Bez wątpienia są to gry przeglądarkowe.

sprawdź więcej

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Nie znamy żadnych bardziej znaczących wątpliwości przed szansą spotkania się z zawrotną liczbą grających z całego świata w czasie doskonałej zabawy. Gry odpalane w przeglądarce odgrywają znaczną rolę w życiu zatrudnionych i dzieci chodzących do szkoły, która umila sobie czas spędzany poza domem tworząc swoje osady czy grane przez siebie postacie.

Istnieją gry popularne i szanowane, które na pewno można polecić. Taką rozgrywką jest bez wątpienia Clash of Swords. To krajowa produkcja, rozgrywana w przeglądarce gra MMORPG. Rozrywka odbywa się w krainie fantasy, a gracz ma okazję wcielić się w przedstawiciela jednej z sześciu ras, by wziąć udział w odwiecznej wojnie pomiędzy Paktem Światłości, a Ligą Cienia (wejdź na stronę i dowiedz się więcej).

Gry komputerowe

Autor: krisguy
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawa może przypominać nieco już zapomniane Bitefight, czy niektóre gry flashowe, które znajdziemy online. Gra jest skupiona się na walce PvP, pomiędzy postacią sterowaną przez gracza, a jego oponentem, za którym może stać sztuczna inteligencja, albo przeciwny gracz. Gracz rozpoczyna swoją przygodę z Clash of Swords od wybrania jednej z sześciu ras (człowiek, elf, krasnolud, nieumarły, minotaur, bądź ork), wybranie jej płci, a potem klasy postaci, z której możliwy wybór to wojownik, mag, lub łucznik. Podobnie jak w większości gier online, gra zapewnia szansę poznania jej aspektów poprzez zrobienie kilku prostych zadań, za które masz szansę otrzymać cenne nagrody.