Transfer wodny to technologia wodnego nadruku także na szczegóły o nieregularnych kształtach. Jest nowatorską metodą na polskim rynku, dająca możliwości zdobienia nawierzchni wzorami według indywidualnej potrzeby odbiorcy. Metoda ta nic wspólnego nie ma z ogromnie drogą aerografią.

grafika komputerowa

Autor: Daniel Rehn
Źródło: http://www.flickr.com

Nawierzchnie zdobione metodą hydrografiki są najwyższej jakości, a ich solidność jest na poziomie odporności warstw lakierniczych na samochodach, dzięki czemu nawierzchnie są łatwe w utrzymaniu i odporne na wysoką temperaturę. Hydrografika umożliwia naniesienie druku między innymi na tworzywo sztuczne, metal, ceramikę bądź włókno szklane.

Dzięki tejże technice możemy przenieść obraz na powierzchnie płaskie jak też nawierzchnie o nieregularnym kształcie. Naniesiony na powierzchnię nadruk wodny jest pokryty lakierem, dzięki czemu powłoka jest nadzwyczaj odporna na dużą temperaturę i zarysowanie.

Kliknij ten link i przeczytaj tam uwagi o nas. Gdy pojawią się jakiekolwiek pytania, to szybko Ci na wszystkie odpiszemy.

Hydrografika ma szerokie zastosowanie między innymi w upiększaniu części samochodowych. Zobacz: sprawdza się także na przedmiotach codziennego użytku, poczynając od telefonów, przez laptopy, aż po meble. Każdy obiekt dzięki hydrografice może zdobyć całkiem nowy design. Nawet zwykły pilot do telewizora zmieni się w wyjątkowy, nadzwyczaj efektowny czynnik upiększający wnętrze, stąd właśnie hydrografika prędko zdobywa popularność. Dla zainteresowanych szczegółami: sprawdź to.

Wykorzystanie hydrografiki ograniczone jest wyłącznie naszą wyobraźnią, niewątpliwie jest to technologia przyszłości. Najogólniej mówiąc hydrografika jest to transfer deseniu na tworzywo. Fragment z naniesioną folią jest zamoczony w specjalnym roztworze i utrwalany. Potem może zostać pokryty powłoką lakieru.

Graffiti, dekoracje ścienne

Autor: Siavash Sam Anvari
Źródło: http://www.flickr.com

Sam proces nie jest zwyczajnym zanurzeniem elementu w wodzie, wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy jak też praktyki.wiarygodne informacje – (wejdź www.jeger.pl/pl/408-magnesy)Szkolenia z hydrografiki z reguły zawierają: przygotowanie elementu pod hydrografikę (wybór należytych typów barwników i lakierów, zasady zestawiania odcieni farb bazowych, metoda malowania), właściwy przebieg nakładania hydrografiki (stosowny wybór i przygotowanie filmu, nałożenie hydrografiki), dobór osprzętu (zapoznanie się z konstrukcją wanny do hydrografiki, doradztwo w wyborze własnej myjni a również pomoc w wyborze najlepszego sprzedawcy aktywatorów).