Dzień zakochanych to bardzo sympatyczne święto. W Polsce celebrowane jest ono coraz powszechniej. Od niedawna zaczęło obejmować nie tylko kochanków, ale też przyjaciół i najbliższych. Tego dnia Czternastego lutego wszyscy starają się okazać sobie miłość. Zakochani szczególnie próbują uczynić ten dzień niezapomnianym. Czasem brakuje im jednak pomysłu. A walentynki lada chwila…

Kłódki zakochanych par

Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji, to natychmiast przestań się martwić i zacznij myśleć! Uwierz, że nie musisz kupować biletów na samolot do Paryża, ani organizować romantycznego skoku na bungee. Przecież twoja druga połówka też cię kocha i dla niej najbardziej liczy się twoja obecność oraz kreatywność. Dlatego nie musisz wydawać pokaźnej sumy pieniędzy. wystarczy, że jej pokażesz, że ci na niej zależy. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może zostać przez was na długo zapamiętana. A oto kilka pomysłów, jak ją przygotować (przeczytaj tutaj).

Zakochani na molo

Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno byłoby wspaniale, gdyby tego dnia w menu pojawiła się co najmniej jedna ugotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie poszczycić się zmysłem kulinarnym, ale pamiętaj, że dla tej drugiej osoby, to nie będzie w tym wypadku ważne. Jeżeli czujesz się w przy garnkach jak słoń w składzie porcelany, a mimo to ugotujesz coś specjalnie dla niej, to tym duży plus dla ciebie. I nie myśl, że to nie powinno być coś bardzo wystawnego. Możesz przygotować nawet jakiś deser. Nie zapomnij tylko, że musisz włożyć w to całe swoje serce. W czasie romantycznej kolacji ważnym elementem jest również odpowiedni nastrój. Zadbaj zatem o ładne ozdoby walentynkowe (LINK). W pomieszczeniu ustaw również świece oraz zadbaj o nastrojową muzykę. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić. Wybierając świece i ozdoby walentynkowe zachowaj umiar, muzyka zaś powinna wam towarzyszyć tylko w tle.

Czy chcesz może dostać link do wpisu, gdzie oczekują na Ciebie następne wpisy? Myślimy, że spodoba Ci się nowy portal.

Nie może utrudniać wam intymnej rozmowy.

Trzecim i ostatnim elementem udanej kolacji jest prezent. Najlepiej zrób coś własnoręcznie. Zaskocz ją np. tradycyjnie napisanym listem miłosnym i ukryj go w jajku niespodziance. Jeżeli potrafisz na czymś grać, to nagraj dla niej waszą ulubioną piosenkę. Pozbieraj wspólne fotografie i ułóż je w jakiś ciekawy kolaż. Możesz też zrobić kalendarz ze wspólnym fotografiami. Albo idź do sklepu po specjalne farby i pomaluj dla niej koszulkę. W podobny sposób możesz ozdobić też kuferek na biżuterię albo nawet kubek. Bez wątpienia, dasz sobie radę.